Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyesit për Drejtimin e mbështjelljes
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Ushqyesit për Drejtimin e mbështjelljes

Kategoritë e produkteve të Ushqyesit për Drejtimin e mbështjelljes , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Automatizimi i dhomës së shtypit , furnizuesit Ushqyes i drejtësisë spirale / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ushqyes i nivelit NC R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Ushqyes i Drejtpërdrejtë Uncoiler

më shumë

3 Në 1 Ushqyes Servo

Ushqyesit për Drejtimin e mbështjelljes me dizajn kompakt preferohen të përdoren në rast të hapësirës vetëm të vogël të disponueshme, si dhe në rast materiali më pak delikate të mbështjelljes me një katror të madh materialesh. Ato zakonisht përdoren në gjatësi të ushqyerjes me madhësi të mesme dhe në numër të madhësive të goditjeve shtypi në minutë.

Feederare mbështjellës mbështjellës i përbërë nga një njësi Decoiler Straightener dhe njësi NC Servo Feeder dhe janë posaçërisht të përshtatshme për profilizim, linjë shtypi për vulosje metalike, linja formuese të rrotullave, prerje lazer, qethje dhe shumë procese të tjera të përpunimit.


Me kombinimin e drejtpërdrejtë dhe ushqimit të rrotullave në një makinë, të ashtuquajturin ushqyes-drejtues, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, hapësira e nevojshme për një lak (shumë shpesh të gjatë) të materialit të drejtuar mund të ruhet ..
 
Ndreqësi i ushqyesit furnizohet me materiale nga një lak (në krahasim) shumë i vogël i materialit jo të drejtuar poshtë Decoiler.

Ushqyesit mbështjellës spirale është i përshtatshëm për industrinë e automobilave, vulosjen e automobilave, prodhimin e pajisjeve, komponentët kompjuterikë dhe elektronikë, hardware dhe pjesë metalike / Fabrikim Metal / Precision Metal Stamping industri etj industri. Të tilla si Bracket, Damper, Pad frena, Tie Bar, Electric Accessories shtesë, Shell Parts Of Printer, Frame Computer, Slide Rail of Seat Car, Splash Shield of body car and etc.


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim