Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Drejtues fletë metalike > Drejtues standard i fletës metalike
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Drejtues standard i fletës metalike

Kategoritë e produkteve të Drejtues standard i fletës metalike , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Niveli i mbështjelljes , furnizuesit Drejtues i çarçafëve metalikë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Drejtues i mbështjelljes metalike të mbështjelljes R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Makinë për drejtimin e mbështjelljes metalike automatike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makina për shtrëngimin e mbështjelljes së metalit automobilistik është straightener standard i fletë metalike në treg Si nivelizim i përafërt i fletë metalike. Makina e drejtimit automatik të mbështjelljes së mbështjelljes metalike mund të nivele...

Kinë Drejtues standard i fletës metalike furnizuesit

Makinë për zbardhjen e fletës metalike ofron një straightener të përafërt dhe preciz që mund të përpunojë gjerësinë e materialit deri në 1500 mm, dhe mund të rregullohet për të trajtuar trashësinë e aksioneve midis 0,1-6,0 mm, ky është modeli optimal për përpunimin e të gjitha llojeve të komponentëve precizionë të cilët kërkojnë performancë të shkëlqyeshme drejtimi.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim