Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Shtypja e pullave
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Shtypja e pullave

Kategoritë e produkteve të Shtypja e pullave , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Shtypja e pullave , furnizuesit Press kornizë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Makinë shtypëse për shtypje R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Shtypja e shtypjes përfshin dy lloje, njëra është makina e shtypit me shpejtësi të lartë për të prodhuar produkte precize, një tjetër është makina e shtypjes së energjisë për pjesët më të mëdha të vulosjes.

Shpejtësia e makinës sonë të shtypit me shpejtësi të lartë mund të arrijë 200-1000SPM. Saktësia është më e mirë se +/- 0.01 mm. Dhe aftësia është 25 Ton, 45Ton, 65Ton, 85Ton, 125ton, 220ton dhe 300ton.

Makineria jonë e shtypit me shpejtësi të lartë është e përshtatshme terminal, stator, rotor, buton, veshje etj pjesët metalike me presion.Motor me shpejtësi të lartë dhe prodhim i aparateve elektrike.

Makinë e shtypit tonë me shpejtësi të lartë e përdorur gjerësisht për LED, industrinë e automobilave, prodhimin e pajisjeve, aparatet mjekësore dhe instrumentet, pajisjet dhe industrinë pjesë metalike dhe kështu me radhë.

 

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim