Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > sitemap
Rreth nesh
Kompania Mayflay janë një prodhues me cilësi të lartë të të gjitha llojeve të Pajisjeve të Trajtimit të spirales dhe pajisjeve të ushqyerit me shtyp në Kinë. Prodhuesit e prodhuesve të veçantë Decoilers, Straighteners dhe Servo, dhe mund të ofrojnë një gamë të shkëlqyeshme të combo 2 në 1 decoilers dhe Straighteners, dhe gjithashtu linjat shumë të njohura të Feed Feed Compact të cilat do të zvogëlojnë hapësirën e dyshemesë dhe do të përmirësojnë në mënyrë dramatike kohën e filetimit në mbështjellje të detyrave të rënda. Kompania Mayflay ka mësuar teknologjinë japoneze dhe duke përdorur standarde të larta parimi në përzgjedhjen e pjesëve, procesin e montimit dhe pjesëve rezervë, duke u...

Kategoritë dhe Produktet

Zgjidhjet e pajisjeve për trajtimin e shtypjes dhe trajtimin e spirales

Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler

Drejtësues Decoiler

Shtypësit e shtypit

decoiler

Shtypja e pullave

Drejtues fletë metalike

Ushqyesit për Drejtimin e mbështjelljes

Products Keywords
NC ServolevelersUncoilersServo FeedRrotulluesitStamping DieDjep spiraleFeed NC RollNC Servo FeedPress FeedersPjesë kllapaPetë çelikuFeed NC RollerPress kornizëDrejtim precizShtypni feedinVdiq ProgresivNC Servo FeederProgressive DieFeed Servo FeedPër Press LineUshqyes Roll NCFeeds Servo CwpMakinë puchingUshqimi i ServoBruderer UK LtdUshqyes kompaktShtyp hidraulikFeed Servo RollMakinë DecoilerNiveli dhe djepiShtypje mekanikeLinjat e shtypitDrejtues spiralePunimi i LinjaveDrejtues metalikUshqyes Nc ServoDrejtues precizeDecoiler paletëUshqyes NV ServoUncoiler LevelerPjesë elektrikeNjoftim Niveli NCUshqyes Niveli NCDrejtues i hollëMakinë decoilingUshqyes i KameritFeed Servo RollerCoil Feeding LineUshqimi i GripperDecoiler makinashFeeds Servo FeedsCompact Coil LinePunues i shtypjesCompact Feed LineMakinë e nivelitQarkullues precizShtypja e pullaveDrejtues dhe djepPullë për shtypMakinë shtypëseNiveli ushqyes NCShtypja e shtypjesAksesorë HardwareUshqyes për shtypUshqyes Servo RollUshqyesit NC ServoShtypni Servo FeedUshqyes i ServisitUncoiler hidraulikkutitë e shtypjesVulosja e aluminitMakinë për shtypPajisje shtëpiakeCombined Coil LineUshqyesit servo NCCompact Press lineDecoiler i rëndëUshqyesit e fletësShtypi i energjisëPower Press MachinePajisje dhe sistemePunch Press MachineShtypni furnizuesinShtypni linjat FeedDrejtues ushqyesishCompact Feeder LineDecoiler me dy kokaDjepet dhe levelersYamada Dobby EuropeUshqyesit Nivele NCVulosja e pajisjevePajisjet për shtypUshqyes NV Servo NCShtypni Feed spiraleUshqyes Dallas ServoUshqimi i nivelit NCUshqyes Dhe UncoilerRrjeti Nc Roll ServoSektori i ndriçimitUshqyes i nivelit NCDrejtësues DecoilerPrerje në Line LineUshqyes Pneumatik NCUncoiler dhe LevelerShtypni RrotulluesitFitimet e energjisëDecoiler i dyfishtëRaft spirale çelikuShtypësit e shtypitShtypni Servo FeederNC Niveli i ushqimitRrjeti Roll NV Servo3 IN 1 Niveli ushqyesLinjat e Feed spiraleUshqyesit për pullatRevista Metal FormimiUshqyes Servo UshqyesPjesët e automjeteveDjepet & levelersUshqyes NC Servo RollUshqyes Nc Servo RollDrejtues me UshqyesitUshqyes automatik CNCFormimi dhe fabrikimiUshqyes Drejtues ORRIUshqyes Drejtues AIDANC Servo Machine FeedUshqyes mekanik servoJAGUAR dhe LAND ROVERSistemi ushqyes servoMakinë Stamper MetalUncoilers dhe LevelersMakinë ushqyese 3 In1Linja kompakte 3 në 1Ushqyes Drejtues ServoUshqyes i Shtypur AutoDecoilers dhe LevelersMakinë ushqyese servoPajisjet e shtypit CoeRrjetet metalike servoHigh Speed Gear FeederStamping Press MachineZigzag NC Servo FeederNC Servo Roller FeederUshqyes Ner Leveler Nc3 në 1 Linjë ushqyesPjesë automobilistikeNivelimi dhe UncoilingShtypja e vulosjes AIDAUshqyes Niveli DecoilerUshqyes NC StraightenerUncoiler & DecoilerPrurjet spirale vulosje3 në 1 Linja të PlotaUshqyes Pneumatik ServoNiveli i mbështjelljesShtypni 3 Në 1 UshqyesPjesë vulosje metalike3 Në 1 Ushqyes i ServoNC Servo Feeder 3 në 1Stmaping Automobile DieVula e Fabrikimit MetalBanesat dhe RadiatorëtShtypni linjat kompakteUshqyes i Minster ServoUshqyes Pneumatik PunchUshqyes i Fletëve Auto3 në 1 Nxitës çelikuRadiator elektronik PCBUshqyes Zigzag NC ServoNivelimi dhe ZbërthimiUshqyes i Rripave ServoShtypëse metalike AIDAHigh Speed StraightenerMakinë shtypi Chin FongMini Decoiler me dy koka3 në 1 Ushqyes DrejtuesDrejtues fletë metalikeNiveli metalik i fletësMakinë ushqyese shënojUncoiler spirale çelikuPunch Press Servo FeederShtypni Mjetet e frenaveLinja kompakte e shtypitDrejtues spirale çelikuIndustri Pallet DecoilerLinjat ushqyese kompakteRrotulla mbështjellëseIndustria e automobilaveUshqyes drejtësie djepiPunim mekanik me dy cirkDecoiler fletë metalikeDrejtues 3 në 1 UshqyesHigh Speed Press MachineNC Servo 3 In 1 DrejtuesUshqimi i mbështjelljes4 në 1 Ushqyes DrejtuesShtypni Linjën Feedling4 Në 1 Ushqyes Drejtues3 IN 1 Shtypja e shtypitMakinë Decoiler spiraleSisteme kompakte spiraleUshqyes Rrotullues Servo3-IN-1 Ushqimi i shtypitLinja Drejtuese e UncoilDrejtues ushqyes 2 në 1Ushqyesit Bruderer ServoUshqyes i Servisë ServoUshqyesit e automatizmitDrejtues me Servo FeederHigh Speed Roller FeederUshqyes Shërbimi StripsUshqyesit Servo Roll CNCPa Industries Feed ServoDecoiler dhe DrejtësuesLinja Blinding UnwindingUshqyesit NC DrejtësuesLinja e shtypit kompakteUshqyes NV Auto Servo NVUncoilers & DecoilersMakinë ushqyese uncoilerNjoftime servo pneumatikeUshqimi automatik i servoUncoiler dhe StraightenerSisteme drejtimi uncoilerHigh Speed Gripper FeederUshqim kompakt kompensues3 në 1 Nc Servo DrejtuesShtypni makinën ushqyeseUshqyesit për DrejtësinDrejtues kompakt DecoilerPjesë Vulosje AutomotiveLinja kompakte e servisitUshqyesit me spirale AIDA3 IN 1 NC Ushqyes i Servo3 në 1 NC Niveli NxitësDrejtësues Auto DecoilerPajisjet e mbështjelljesShtypni Feeds Serviset NC3 në 1 ushqim për shtypUshqyes kompakt i shtypitUshqimi kompakt i shtypitShtypni linjat e ushqimitRaft i dyfishtë MaterialDrejtues kompakt UncoilerUshqyes automatik 3 në 1Linja kompakte e ushqimitDrejtues i Combo UncoilerDecoiler Cum StraightenerUshqyes Penalatik 3 Në 1Makinë shtypëse precizeDecoiling dhe DrejtësimiShtypet e energjisë AidaUshqyes automatik i servoPunues ushqyes për shtypDrejtues i butë UncoilerShtypni linjën e vulosjesNxjerrësit mbështjellësLinja e Prodhimit të FeedMakinë mekanike e shtypitShtypni makinën shënueseShtypni linjat e ushqyesitUshqyes për shtyp spiraleUshqyes Pneumatik NC ServoUshqyes Ndreqësi DrejtuesShtypni linjat e njoftimitUshqimi i Energjisë ServoNC Servo Roll Feed MachineLinja automatike e shtypitMakinë vulosje për metalNjoftim për shtyp kompaktPajisjet e shtypit të COENë industrinë automatikeVulosja e fletës metalikeFormimi i fletës metalikeLinja zbrazëse e zbrazjesLinjat kompakte për shtypNjoftim për shtyp spiraleZbulo ushqyesin e niveleveShtypjet e energjisë SEYIRrotulluesit dhe UncoilersUshqyes i Fletëve 3 Në 1Decoiling Ushqyes DrejtuesShtypni linjën e zbrazëtPjesët e vulosjes precizeDrejtpërdrejtë Feed FeedLinja e ushqimit automatikDecoiling Machine LevelingCombo Uncoiler dhe LevelerMakinë për ushqime servoUshqyes Mekanik Servo RollDrejtues për petëzimin EIMakinë ushqyese spirale NCDrejtues hidraulik uncoilerFeedlines Saver Space SaverUshqyesit Servo UK BRUDERERVizatim i thellë progresivLinja kompakte e fishekëveNC Servo Straightener SteelShërbimi i Feed PneumatikeMakinë ushqyese për shtypLinja kompakte e furnizimitShtypi kompakt Vija 3 në 1Uncoiling dhe StraighteningShtypje të rënda stampimiORII Automatizimi i shtypitMakinë grushtuese Precison4 Në 1 Ushqyes të NivelitVula për shtypjen e LED-veDecoiling Machine DrejtueseUshqyes i Varkave të VoglaLinja e vulosjes automatikeLinja e ushqyerjes kompakteDrejtues fletë dhe dekolteDrejtues me Nc Servo FeederNC Ushqyes i çelikut ServoShtypni makinën e ushqimitUshqimi i Rrotave të ServoUncoiling and StraighteningUshqyesit Servo me DrejtuesDrejtues i rëndë DecoilerUshqyesit Reel StraightenerLinjat e ushqimit automatikUncoilers dhe StraightenersVulosje në kllapa metalike3 Në 1 Nc Ushqyes Servo NcLinja automatike e vulosjesShtypni sistemin e ushqimitUshqyes Niveli dhe DecoilerSistemet e ushqimit të coeLinjat e plota të ushqimitUshqyes i Nivelit të ServoMakinat e vulosjes metalikeMakinë shtypi e energjisëPjatë lavaman për ngrohjeMakinë shtypëse hidraulikeShtypni linjën e ushqyerjesMakinë ushqyese rrotullueseUshqyes Nc Decoiler DrejtuesDecoiler hidraulik i rëndëMakinë hidraulike e dekoritPajisjet e furnizuesit servoDrejtues i fletëve uncoilerSistemet e ushqyesit të coeShtypja mekanike e stampimitShtypni sistemet e njoftimitDrejtësues Decoiler 2 Në 1Pajisjet e vulosjes metalikeUshqyes-nivelues kompaktFeedShpalos ushqyesin e niveleveMakinë drejtimi pa zgjidhjeUshqyes mekanik i rrotullaveMakinë horizontale uncoilerUshqyes i Servo-StraightenerDecoiler Straightener FeederNC Ushqyes Drejtues NV ServoLinja e Shtypjes Buckle AutoLinja e vulosjes së thonjveNc Servo Ushqyes me DecoilerDrejtues fletë dhe uncoilerUshqyes kompakt i drejtuesitShtypni linjën e furnizimitAutomatizimi 3 në 1 UshqyesFeed mbështjellës NC ServoMakineritë e ushqimit servoLinja kompakte e furnizuesitUshqyes Pneumatik për ShtypMakinë shtypëse e shtypjesDecoiler binjak i motorizuarUshqyes automatik i fletëveMakinë automatike e nivelitUshqyes 3-In-1 Metal NC ServoLinja e vulosjes së spiralesUshqyesit e automatizmit OrriUncoiler Straightener 2 në 1Linja e Prodhimit të RrethitDecoiler hidraulik me dy kokaDrejtues Rrotullues UshqyesitNdarësi i shtypit për shtypDrejtues ushqyes dhe UncoilerUshqyes mekanik i rrëmbyesitNc Servo Ushqyes dhe UncoilerShtypi Progresiv Vdekja MetalMakinë për vulosje metalikePjesë me grushta dhe presionUncoiler ushqyes drejtues CNCMakinë e linjës së shtypitMakinë drejtuese me UncoilerMakinë kompresive për shtypMakinë automatike e zbrazjesUshqyes Metal NC Servo ZigzagDrejtues i kombinuar DecoilerLinja e formimit të metaleveDecoiler dhe Drejtues UshqyesMakinë standarde e dekoltevePjesë Vulosje ElektrolizuesePjesë metalike të stampuaraShtypni sistemin e ushqyerjesUshqyesi i Kontrollit numerikMakina ushqyese dhe ndreqëseDrejtues i Kombinuar UncoilerMakinë drejtimi Uncoiler CumDrejtues spirale dhe uncoilerLinja e ushqimit të spiralesLinja e Prodhimit të EyewearKorporata Oriimec e AmerikësDrejtues automatik i ushqimitSistemi i furnizimit me servoUshqyes i Nivelit të UncoilerRrotullues Servo Feed drejtuesUncoiler tip i vetëm i kokësBëni pjesë të kondicionimitLinja ushqyese e rrotullave NCDrejtues spirale Servo UshqyesStilimi dhe ushqimi i paketuarMakinë shtypëse për shtypje2 në 1 Uncoiler & LevelerShtypni kompensimin e ushqimitUncoiler drejtues ushqyesit NCUshqyes Niveli Niveli NacionalUshqyes-mbështjellës spiraleLinja e Prodhimit të MakinësPajisjet e dhomave të shtypitMakinë për vulosje me grushtUshqyes i drejtësisë spiraleLinjat e ushqimit të spiralesVulosja e Pajisjeve PeriferikeMakinë ushqyese e servisit NCMakinë ushqyese për drejtuesMakinë e kombinuar e ushqimitPajisjet e furnizimit me servoServo 3 në 1 Makinë ushqyeseNxitës pneumatik për shtypinMakinë automatike e ushqyesitFarë është linja për shtypUshqimi automatik i energjisëUshqyes Mekanik CNC Servo RollSistemi automatik i ushqyerjesDrejtues automatik i ushqyesitCombined Decoiler StraightenerVulosja e pajisjeve shtëpiakeKombinim Decoiler StraightenerVulosja e pjesëve elektronikeMakinë ushqyese e Servisit NCDecoiler dhe kompensues kompaktDrejtues spirale & UncoilerUshqyes Decoiler Strajver SerumPajisjet e shtypjes së presaveRrotulla kombinimi dhe drejtimiShtypëse për vulosje metalikeUshqyesit NC Servo StraightenerNJITSIT E DEKOJLERIT TEC FUNDITUshqyes i Servisit NC spiral NCMakinë e nivelit të zhveshjesLinjat e stampimit të spiralesMakinë për nxitjen e pluhuritPush tërheq shërbimin ushqyesMakinë drejtimi Combo UncoilerMakina e rafinimit të fletëvePajisjet e ushqimit të shtypitNjoftim për shtyp i energjisëLinjat e ushqimit të shiritaveMakinat e furnizimit me spiraleMakinë ushqyese rrotulluese NcVulosja e shtypjes së shtypjesUshqyesit e Rripave automatikëUshqyes automatik Nc Servo RollSistemi i drejtësimit DecoilerUshqyes me Drejtësues DecoilerNivelimi dhe Zbërthimi 2 N 1 1Pajisjet e ushqimit të fletësUshqyes kompakt 3 N 1 1 MakinëMakinë drejtvizore me DecoilerUshqyes Niveli NC Niveli NiveliSpirale CWP - Sisteme pajisjeshSistemet e ushqimit të shtypitUshqyes NC me Drejtues UncoilerUshqyes për shtyp automatizimiPajisjet për shtypjen e shtypitUshqyes i NC Leveler i kombinuarLinja e kompensimit të spiralesDrejtues ushqyes për Press LineSistemet e drejtësisë DecoilerLinjat tradicionale të ushqimitVulosje metalike automobilistikePajisjet e trajtimit të fletësDecoiler për ushqimin e shtypitManual Decoiler Cum StraightenerShtypni ushqyesit me Servo MotorPajisjet ushqyese të kombinuaraVulosja e shtypësit të shtypitMakinë e motorizuar e dekolteveMakinë për drejtimin e tipit SSistemi i trajtimit të spirales3 në 1 Ushqyes Drejtues i ServoUshqyes i Fletëve Nc Servo RollMakinë për drejtimin automatikMakinë për marrjen e qepallaveMakinë Decoiler fletë metalikeUshqyesit e Rrëmbyesit UncoilerShtypni makinën ushqyese të NC4 Në 1 Ushqyes Drejtues spiraleUshqyesit Drejtues Linja 3 Në 1Ushqyes Niveli Niveli i spiralesMakineritë servo ushqyese-servo3 në 1 Nc Niveli Ushqyes NiveliPajisjet e ushqimit të spiralesMakineritë e vulosjes në shtypFuqia e shtypjes NC Servo FeederMakinë për ushqimin e vulosjesPajisjet automatike të ushqimitUshqyes NC Decoiler StraightenerVulosje e pjesëve të motorëveShtypni shtypjen 3 në 1 ushqyesLinja e vulosjes së automjeteveUshqyes i Shërbimit Metal SheetUshqyerja e Linjës së ProdhimitStirator drejtimi pa tela çelikuUncoiler dhe Straightener 2 në 1Drejtues i kontrollit PLC 3 Në 1Ushqyes i mbështjelljes metalike2 në 1 Uncoiler dhe StarightenerUncoiler dhe Straightener kompaktMakinë ushqyese e rrotullimit NCDrejtues i çarçafëve metalikëMakinë shtypi Drejtues periferikMakinë për Drejtimin e FletëveDrejtues NC Ushqyese dhe UncoilerDrejtpërdrejtë spirale DecoilerRrotullimë spiraleje me UncoilerSpirale CWP - pajisje dhe sistemeUshqyes i Shpejtësisë së ServoPajisjet e trajtimit të spiralesDy në një uncoiler dhe drejtuesUshqyesit me Rrotullimë drejtimiUncoiler Cum Straightener 2 në 1NC Niveli Nxitës 3 në 1 MakinëUncoiler drejtues ushqyesit servoTeknologjia e furnizimit me servoLinja ushqyese e saktë e linjësMakinë uncoiling fletë metalikePajisjet e përdorura për ushqimDecoiler Cum Straightener 2 në 1Njësia e Unifikimit të UnileritMakinë për prodhimin e metaleveDrejtues me shpejtësi të lartëLinjat e kompensimit të spiralesMakinë për drejtimin e metaleveKomponentët automobilistikë ABSPjesët e kllapave të pranverësUshqyes Precision NC NC PrecisionNC Servo Sheet Feed Coil PressureUshqyes NC Servo për Punch PressMakinë për shtyp me dy krekosjeSistemi i automatizuar i vulosjesUshqyesit me spirale dhe drejtuesSistemet e trajtimit të bobinësPërbërësit e vulosjes metalikeShtypni Linjat e Feed-it nga RoweUncoilers të llojit të paletësLinjat e spirales për servo shtypLinja e mbështjelljes CompactFeedPrurësit e përdorur të spiralesKombinimi i drejtuesit / ushqyesitSistemet e formimit të rrotullaveKontrollet e furnizuesit të servoDrejtues dhe Decoiler Servo FeederServo Feeder Drejtues dhe UncoilerAutomatizimi i dhomës së shtypitKombinues i kombinuar dhe drejtuesNC Servo Punch Njoftoni për shtypVula e pullës në rripin e rripitLinja spirale kompakte SpaceMasterMakinë ushqyese e spirales ZigzagVulosja e pjesëve të automjeteveLinjat e plotë të mbështjelljesMakinë për formimin e rrotullaveLinjat kompakte të mbështjelljesGO Precision Uncoiler StraightenerLinja e Prodhimit të BiçikletaveUshqyes Nc Servo Uncoiler DrejtuesSistemet e drejtimit të ushqyesit3 IN 1 Ushqyes Drejtësie UncoilerUncoiler Straighter Niveli 3 Në 1Makinë shënimi me pllaka çelikuMakinë ushqyese rrotulluese NC NCShtypni makinën për ushqim servoShtypni energjinë 3 në 1 UshqyesLinja e shtypit për shtypjen e EIRrotulla mbështjellje me dy niveleSisteme spirale automatike kompakteLinja e furnizimit me mbështjelljeMakinë ushqyese e të dhënave PLCDrejtues ushqyes për mbështjelljeZbërthimi i saktë dhe drejtësimi2-në-1 Niveli i Kombinuar-DecoilerUshqyerja me Drejtimin e DecoileritIndustria e fabrikimit të metaleveUshqyes Roll Me Shpejtësi MekanikeDecoilers Straighteners dhe FeedersUshqyerja e Nivelimit të UncoilingUshqyes për Punching Machine PressUshqyes NC Roll Precision automatikNiveli i nivelit të ushqyesit 3in1Ushqyesit për Drejtimin e çelikutUshqyes NC Straightener me UncoilerZbërthimi i ushqimit të drejtimitMakinë për drejtimin e dekoleraveUshqyes automatik Nc Servo drejtuesLinja automatike e vulosjes 3 në 1Ushqyes Decoiler Straightener ServoPunues i shtypjes Shtypësi 3-në-1Përbërësit e nënave dhe frenaveUshqyes i Drejtpërdrejtë DecoilerMakinë decoiling dhe straightening3-IN-1 Linja e ushqimit të shtypitUshqyesit për Drejtuesin e RrjetitMakinë ushqyese për spirale ServoMakinë ushqyese për mbështjelljeDrejtues Uncoiler Dhe Ushqyes ServoKombinime Feed-Straightener spiralePajisjet automatike 3 në 1 ushqyesUshqyes i Drejtpërdrejtë UncoilerUshqyes Compact Uncoiler i rrafshuarORII SHORBIMET E SH SERVRBIMEVE SEROLinjat ushqyese kompakte të shtypitMakinë ushqyese e servisit uncoilerDrejtues Uncoiler me Ushqyesin ServoMakinë automatike e zbrazjes ZigZagMakinë për shtyp me rrymë C-FrameDrejtues spirale precize me uncoilerPajisjet e Automatizimit të ShtypitMakinë shtypëse me shtypje C-FrameMakinë automatike e ushqyesit servoLidhës i butë çeliku dhe uncoilerDrejtues fletë metalike dhe dekolteMakinë ushqyese e fletëve metalikeZbërthimi automatik dhe drejtësimiLinjat e spirales për metalformiminMakinë e nivelit të raftit 2 në 1Makinë ushqyese e servisit DecoilerDrejtues ushqyes i fletëve metalikeMakinë ushqyese automatike Nc ServoUshqyes Drejtues spirale me DecoilerMakinë Decoiler ushqyese e niveleveSistemi i linjave të mbështjelljesVulosje Metal fletë automobilistikePajisjet për përpunimin e metaleveMakinë shtypi për vulosje metalikeMakineritë e stampimit të metaleveDrejtues i djepit të mbështjelljesDrejtues ushqyes i sistemit unCoilerMakinë ushqyese për servisim servoPjesët e vulosjes së kondicionimitPush-tërheq tërheqësin e servisitUshqyes i butë me shërbim uncoilerDecoiler Straightener 2 IN 1 MachinePajisjet e ushqimit të spirales CNCUshqyes Nc Decoiler Straightener NinLinjat e furnizimit me konvencionaleMakinë ushqyese e rrotullimit servoLloj djepi Decoiler Cum StraightenerMakinë uncoiler ushqyese e niveleveUncoiler dhe Straightener i kombinuarMakinë ushqyese për rrotull çelikuUshqyesit NC Straightener me UncoilerRrotulla mbështjellëse dhe drejtuesNC Servo Drejtues Rrotullues DrejtuesSistemet e Feed Feed-it të KombinuarRrip i butë Uncoiler i butë i butëUshqimi dhe Trajtimi i mbështjelljesSistemet e linjës së mbështjelljesMakinë ushqyese horizontale e diskutZgjidhje për vulosje automobilistikeUshqyesit me mbështjellje - drejtuesUncoilers me dy në një dhe LevelersUshqyes i Drejtë-Llojit të KasetavePërbërësit e sediljes dhe airbagutUshqyes Roll me Shpejtësi të LartëLinja e furnizimit me shirita spiraleLinja kompakte e shtypjes së shtypitVula e pjesëve të automjeteve FrramLinja e plotë e njoftimit për shtypTrajtimi dhe ushqimi i mbështjelljesLinja kompakte e ushqimit të shtypitDecoiler hidraulik me krahun mbajtësShtypni makinën e ushqimit automatikNc Servo Linja e Njoftimit për shtypUshqimi mekanik i rrotullimit mekanikUshqyes i ri me shpejtësi të lartëUshqyesit e Rrëmbyesit të UncoilersMakineritë për fabrikën e makinave3 Ushqyes kompakt In1 Ushqyes i ServoDecoiler mekanik dhe shtypës mekanikLinja e vulosjes së fletës metalikeUshqyes i mbështjelljes së çelikutDhoma e shtypit NC Niveli Feeder FeedUshqyes i drejtpërdrejtë i DecoilerShtypni drejtuesin ushqyes / uncoilerShtypni drejtuesin-ushqyes / UncoilerStilimues hidraulik metalik hidraulik3 në 1 Drejtues ushqyes dhe UncoilerShtypi automatik i energjisë mekanikeDecoiling Machine Straightening 2 IN 1Drejtues dhe ushqyes Nc Servo UncoilerLinja automatike e ushqyerjes kompakteUshqyes i drejtpërdrejtë me UncoilerPajisjet e Automatizimit të StampimitUshqyes Pneumatik Drejtësie DecoilersNC Servo Straightener Ushqyes DecoilerMakinë automatizimi Nc Servo drejtuesMakinë ushqyese me cilësi të lartëUshqyes i Vogël Decoiler StraightenerNivel & Decoiler për Rrip çelikuMakinë për ushqimin e mbështjelljesAutomatizimi për njoftimin për shtypFurrat e rrotullave të mbështjelljesShtypni sistemet kompakte të ushqimitMakineritë e përpunimit të metaleveLinja 3 e kompaktuesit të furnizuesitPunching Press Shtypni 3 në 1 UshqyesDrejtues profesional Uncoiler DecoilerUshqimi me shpejtësi të lartë servoMakinë e palëvizshme dhe e drejtimitDrejtues mbështjellës mbështjellësPërpunimi i mbështjelljes në DiminoMakinë drejtuese e palëvizshme comboUshqyes NC Roll për Pjesët ElektrikeLinja e furnizuesit të mbështjelljesMakinë shtypi me precizion të lartëMakinë Decoiler e Heavy Duty UncoilerUshqyerja e pafajshme për niveliziminUshqyes i Kombinuar i DrejtpërdrejtëInstrumentimi i sistemeve të ruajtjesPajisjet e ushqimit të shtypit precizUshqyes i drejtpërdrejtë me DecoilerDecoiler me dy koka me shirita çelikuLinja zbrazëse me Ushqyesin e Zig ZagMakinë ushqyese pneumatike Servo RollUshqyes kompakt Decoiler Servo Ushqyes2 në 1 Decoiler i Kombinuar i NivelitUshqyesit NC Straightener me Decoilers2 në 1 Uncoiler i Kombinuar i NivelitUshqyes Decoiler Straightener NC ServoDrejtues me shpejtësi të lartë loopUshqyesit NC Straightener me UncoilersNiveli i saktë i fletës së metaleveDecoiler automatik hidraulik i rëndëShtypur kornizë çeliku të dyfishtëPërbërësit e kornizës së makinaveLinja Drejtuese dhe Bluese e DeCoilingKontrolli PLC Ushqyes i Kontrollit PLCSistemi i ushqyerjes me makinë shtypiUshqyesit Spermë Uncoiler StraightenerLinjat e përpunimit të mbështjelljesUshqyes i Nivelit të Servo me DecoilerUshqyes i drejtësimit Mayflay DecoilerMakinë shtypëse me fuqi të dyfishtëUshqyes për shtypin e pullave metalikeMakinë uncoiler dhe makinë drejtësieLinja automatike e shtypjes së shtypitDrejtues i ushqyesve me fletë metalikeUncoiler Material i sheshtë elektronikMakinë uncoiler me detyrë të rëndëLinja prodhuese e pjesëve të makinaveUshqyes i Decoiler Straightener 3 në 1Ushqimi & Trajtimi i mbështjelljesDecoiler palletë uncoiler të sheshtëMakinë shtypi me shpejtësi të lartëShtypni furnizuesin e rrotullimit servoMakinë automatike e ushqyesit Sevro NCUshqyes kompakt i Decoiler StraightenerUshqyes i çelikut me mbështjellje RNCMbështjellje mbështjellje me drejtuesDrejtues Uncoiler & Ushqyes i ServoLinja e vulosjes së butonave metalikëMakinë shtypëse e energjisë mekanikeLinja zbrazëse e Servisit Zigzag ServoShtypni makinën për furnizuesin servoNivelues dhe Nxjerrës servo i paketuarLinja e vulosjes së ushqimit automatikNjë linjë prodhimi e plotë e ushqimitMakinë e shtypjes së laminimit motorikUshqyes Decoiler Straightener Servo RollNiveli Metalik i precizionit të fletësUshqyesit Uncoiler Straightener NC ServoMbajtës të mbështjelljes dhe drejtuesDecoiling Machine straightening straightDrejtësues automatik hidraulik uncoilerMakinë automatike hidraulike e pambukutVulosja e servisit për vulosje metalikeLinja 3 e ushqyesit të niveleve 3 në 1Makinë prodhuese e pajisjeve shtëpiakeVija e Vulosjes për Pjesët e LaminimitUshqyes Nc Servo me precizion të lartëUshqyes mekanik me shpejtësi të lartëUshqyes i Servo Straightener me DecoilerFletë metalike Flattening dhe DecoilingFletë metalike Flattening dhe UncoilingMakinë uncoiler me kokë dyshe metalikeDrejtësues Decoiler & Ushqyes ServoLinja e ushqimit të shtypit të fletësNiveli i Nivelimit të Ushqyesit 3 në 1Makinë për furnizimin me energji servoPjesët Auto Shtypni Linjën e NjoftimitMakinë drejtuese me Decoiler dhe FeederUshqim i Kombinuar Decoiler StraightenerUshqyes i Rrëmbyeshëm Uncoiler 3 në 1Pajisjet e furnizimit me fletë metalikeMakinë ushqyese për zbardhues decoilerUshqimi Decoiler Straightener Servo FeedShtypja e komponentëve të automobilaveLinja automatike e vulosjes së metaleveDecoiler Straightener dhe Machine FeederUshqyes automatik i rripave të shirititVulosja e pajisjeve elektrike shtëpiakePajisjet metalike të fletëve amerikaneShtypni 3 në 1 pajisje pajisje ushqyeseLinjat e mbështjelljes për Servo PressUncoiler drejtues ushqyes mbështjellësShtypni linjën e vulosjes së ushqyerjesMakineritë e fabrikimit të çarçafëvePajisjet e ushqimit të industrive të PAMakinë për shtypjen e fletëve metalikeMakinë për bërjen e butonave metalikëMakinë ushqyese me shpejtësi të lartëUshqyes i Servisit me Saktësi të LartëUshqyes automatik i Decoiler StraightenerShtypës çeliku për shtypjen e shirititSistemet e kontrollit të ushqyesve servoUshqyes i Servo Straightener dhe UncoilerUshqyes automatik i rrotullimit të servoFuqia e shtypjes së spirales së shtypitMakinë drejtuese për shirita të lartëShtypni shtypjen 3 në 1 pajisje ushqyeseNC Servo Straightener Feeder dhe UncoilerMakinë për fletë metalike të çelikutUshqyesit për Drejtimin e mbështjelljesShtypni energjinë elektrike Ushqyes 3in1Sistemet e përpunimit të mbështjelljesDecoiler dhe Drejtues automatik i fletësMbështjellës të kombinuar dhe drejtuesPërbërësit e kornizës së automjeteveMaterial i çelikut me tension të lartëLinja e furnizimit me strukturë kompaktePajisjet e përpunimit të mbështjelljesUshqyesit për drejtimin e spirales ServoMakinë shtypi me performancë të lartëDecoiler palletë me shirita të sheshtëMakinë shënuese me precizion të lartëMakinë automatike e dekorit të fletëveUshqyes i drejtpërdrejtë Decoiler MetalMakinë kompakte për shtypje të shtypitLinja e ushqimit të shtypit të shirititMakinë boshllëk automatik Zig-Zag ServoDrejtpërdrejtë Decoiler spirale çelikuUshqyes i drejtësimit të spirales ServoDrejtues fletë mbështjellje me DecoilerLinja automatike e furnizimit me kompakteLinjat e ushqimit të shtypit të CoiltechSistemet kompakte të ushqimit të shtypitUshqyes i Drejtpërdrejtë Uncoiler 3-IN-1Automatizimi-trajtimi i mbështjelljes CHSNc Servo drejtues ushqyesie mbështjellësDhoma e shtypit NC Niveli i nivelit të NCLinja e ushqyerjes automatike të vulosjesMakinë e shtypit me shpejtësi të lartëRrugicë e butë Uncoiler Cum StraightenerPunjimi i linjës së shtypjes së shtypitUshqyes i Degës Decoiler Cum StraightenerLinja e furnizimit me vulosje të spiralesVula për tabelën e kabllove të aluminitMbështjellje mbështjellëse dhe drejtuesMakinë për shtyp me precizion të lartëUncoiler dhe drejtues për fletë metalikeMakinë shtypi e mbyllur gjysmë e mbyllurMakinë automatike e ushqyerjes me rrotullMakinë e serive të serialeve metalike NCDrejtues i ushqyesit të sistemit uncoilerSistemet e ushqyerjes precize për shtypetSistemet e prirjes së telave dhe UncoilerShtypni makinën Nc Servo Roll Feeder LineUshqyes i Kombinuar i Rrëmbyesit UncoilerRrotulla mbështjellëse dhe palëkundëseUshqyes i Rrotullimit Drejtues me UncoilerUshqyes automatik me shpejtësi të lartëMakinë automatike uncoiler dhe drejtësieMakinë për dredha-dredha spirale çelikuSistemet kompakte të shtypjes së shtypitMakinë për drejtimin e fletëve metalikeVulosja e materialit me tension të lartëUshqyes automatik me drejtues dhe uncoilerUshqyesit Gripper me Shpejtësi të LartëKompakt ushqyes i drejtpërdrejtë uncoilerSistemi i linjave të ushqyerjes me spiraleKomponenti i mbështjellësit të sediljeveLinja e vulosjes automatike të aksesorëveDecoilers hidraulike dhe drejtues i rëndëVulosja e Pllakave të Lejes së AutomjetitPajisjet e kombinimit të furnizuesit servoUshqyes Decoiler Cum Straightener Cum ServoLinjat e prodhimit të ushqimit të shtypitNC Ushqyes i mbështjelljes së çelikut NCLinjat e mbështjelljes për shtypjet servoUshqyesit Uncoilers Dhe Metal mbështjellëLidhja metalike e drejtimit dhe e dekolimitPajisjet automatike të ushqimit për shtypMakinë automatike për rigjenerim uncoilerMakinë për furnizimin me rrotullime servoMakinë ushqyese për shtypjen e energjisëMakinë për shtypje me pulla të dyfishtëLinja e vulosjes së pjesëve të hardueritUshqyesit Straigthener të Uncoiler 3 në 1Sistemi ushqyes i mbështjelljes automatikeUshqyes i Shërbimeve të Shërbimeve ServoShtypja e vulosjes me shpejtësi të lartëUshqyes i drejtpërdrejtë spirale DecoilerFurnizuesit e vulosjes së fletës metalikeDecoiler Straightener për fletë të mesmeMakinë automatike e pa motorizuar me motorDecioler Straightener dhe Servo Roll FeederTrajtimi i spirales dhe Pajisjet për shtypLinja e Stampimit të Laminimit të MotoritDrejtues i kombinuar automatik i DecoileritMakinë uncoiling e mbështjelljes metalikeMakinë vulosje e pjesëve të automobilaveVulosja e aksesorëve të telefonit celularMakinë e Nivelimit të precizionit specialUshqyes Drejtues Automatizimi Servo UshqyesLinja e vulosjes së spirales së ushqyesitSistemet e formimit të rrotullave metalikeLinja e furnizimit me mbështjellje çelikuUshqyes i Kombinuar i Decoiler StraightenerUshqyes kompakt i drejtpërdrejtë uncoilerFuqia e shtypit të servisit të energjisëFuqitë e shtypit të shtypit të energjisëMakinë drejtimi 2 në 1 makinerive uncoilerUshqyes Motor Yaskawa Nc Servo Roller FeederMakinë ushqyese e drejtpërdrejtë uncoilerUshqyes i Gripperit me Shpejtësi të LartëPajisjet e plotë të trajtimit të spiralesLinja e plotë e furnizimit me mbështjelljeLinja e ushqimit të mbështjelljes metalikeLinja e plotë e ushqimit të mbështjelljesUshqyesit për Drejtësimin e Servo DecoilerLinja e furnizimit me mbështjellje metalikeUshqyesit për Drejtimin e Shërbimeve ServoMakinë e shtypit për shtypjen e terminalitLinjat e furnizimit me spirale konvencionaleMakinë drejtimi me shpejtësi më të lartëKombinimi i mbështjellësve dhe i drejtuesveVulosja e makinës automatike të nivelimimitFeed Për vulosjen e pjesëve të automjeteveMakinë për bërjen e guaskës me dritë LEDLinja e vulosjes së pjesëve të automjeteveMbështjellës Metal NC Servo 3 Në 1 UshqyesQëndroni Vetëm Ushqyes Niveli i Uncoiler-itMakinë e kombinuar e zbutësit të dekolteveMakinë automobilistike për vulosje metalikePajisjet e Trajtimit dhe Mbajtjes së ShtypitUshqyes i mbështjelljes për fletë metalikeDrejtues kompakt Ushqyesi dhe Linja DecoilingDecoiler të kombinuar dhe drejtues ushqyesitMakinë për prodhimin e pajisjeve shtëpiakeSistemet e ushqimit të shtypjes së shtypjesShtypni Linjën e ushqyerjes me mbështjelljeSistemi ushqyes i mbështjelljes së çelikutSistemi i trajtimit dhe furnizimit me spiraleLinja e prodhimit të komponentëve motorikëSistemet ushqyese të gardianëve në gardianMakinë automatike për zbardhjen e dekolteveUshqyes i ingranazhit me shpejtësi të lartëMakinë për shtypjen e shtypit të energjisëPajisjet e trajtimit të pllakave të çelikutUshqyes i Drejtpërdrejtë për Decoiler StripMakinë plotësisht nivele automatike metalikeUshqyesit për Straightener për Machine PressUshqyes i drejtpërdrejtë me spirale uncoilerPunching Press Decoiler Drejtpërdrejtë FeedePajisjet automatike të ushqimit për presioneDecoiler hidraulik me një detyrë të rëndëUshqyes automatik me Decoiler dhe StraightenerPajisjet e ushqimit dhe trajtimit të spiralesMakinë automatike e dekolerës dhe e drejtësUshqyes i makinerisë me shpejtësi të lartëMakinë shtypi me shpejtësi të lartë tipi CUshqyes Drejtues për Vulosjen e Pjesëve AutoLinjat hidraulike të shtypit dhe automatizimiUshqyes i mbështjellësve të fletës metalikeTrajtimi i mbështjelljes dhe linjat e shtypjesRrëmbyes i drejtpërdrejtë Uncoiler ShërbimiUshqyes i mbështjellësve të mbështjellësveLinjat kompakte të mbështjelljes së spiralesMakinë Decoiler e Shefit të dyfishtë metalikTeknologjia e vulosjes me shpejtësi të lartëLinja e kombinuar e furnizimit me mbështjelljeMakinë e shtypjes me shpejtësi të lartë LEDMakinë ushqyese për rrotullim motorësh ServoLinja e vulosjes së shtypit të mbështjelljesMbështjellës mbështjell dhe drejtues-ushqyesLinjat e spirales për metalformimin e aluminitUshqyes i ingranazheve me shpejtësi të lartëMakinë e shtypur me energji të vetme me krankTabaka e kabllove të lehta elektrike SchneiderLinja e shtypit duke bërë pjesë të makinaveUshqyes i drejtpërdrejtë hidraulik i DecoilerShtypni makinën ushqyes për makinën krijueseLinja ushqyese kompakte për shtypjen e shtypitMakinë automatike e ushqyeseve NC Servo Roll NCMakinë hidraulike uncoiler për fletë metalikeUshqyes i Qëndrueshëm i Performancës Nc ServoMakinat ushqyese për shtyp të sistemit kompaktUshqyes për Decoiler Straightener për PresioneMakinë shtypi me shpejtësi të lartë kornizëLinja e zbrazjes së çelikut të pandryshkshëmKombinues detyre i rëndë me stilolaps DecoilerVulosja e Linjës së Prodhimit të AutomatizuarMakinë drejtimi me shpejtësi të lartë tipi SUshqyes i Lartë Roller me Shpejtësi të LartëLinja Gjithëpërfshirëse e Feed-mbështjelljevePajisjet e përpunimit dhe trajtimit të spiralesMakinë Coiler dhe Uncoiler e drejtuar nga motoriSistemet e trajtimit dhe kompaktimit të spiralesUshqyes 3-In-1 i mbështjelljes metalike NC ServoLinjat ushqyese të shtypit të spirales kompaktePajisjet e stampimit shtypin Ushqyes të spiralesNdarësuesi kompakt i mbështjelljes së spiralesManual manual për mbështjellje çeliku DecoilerMakinë ushqyese me shpejtësi të lartë 3-në-1Feeds Servo - Teknologjia e Njoftimeve për ShtypPjesët e vulosjes së lavamanit të nxehtësisëLinjat e ushqimit të linjës së energjisë CoiLSistemet e Kombinuara të Ushqyesit të KombinuarPajisjet për trajtimin e mbështjelljes metalikeDecoiler i drejtpërdrejtë dhe Ushqyes i Servo NcKombinim mbështjellje mbështjellës dhe drejtuesShtypni makinën ushqyese dhe trajtimin e spiralesMakinë hidraulike e rëndë e pa njomëHidraulikeUshqyes i Decoiler Straightener për Machine PressDecoiler spirale dhe drejtësues për ElektronikëMakinë shtypi me shënime me precizion të lartëMakinë shtypi me shpejtësi të lartë H KornizëZgjidhje totale në linjat e furnizimit me spirale3 në 1 Ushqyes i palëvizshëm i drejtpërdrejtëUncoiler ushqyes për shërbimin e drejtpërdrejtëUshqyes automatik i linjës së vulosjes automatikeMakinë për nivelimin e raftave të mbështjelljesLinja kompakte e ushqyerjes për shtypjen e shtypitLinjat e furnizimit me spirale me forcë të lartëSistemi i ushqyerjes së drejtpërdrejtave DecoilerLinja e furnizimit me mbështjellje fletë metalikeDrejtësi e Veshme Decoiler me precizion të lartëShtypni ushqyesin e drejtpërdrejtë të ushqyerjesLinja e vulosjes së çelikut me tension të lartëLëmimet e mbështjelljes me mbështjellës fletëshLinja Punuese e Drejtuesit të Decoiler StraightenerMakinë hidraulike e dekoilerit për fletë metalikeMakinë uncoiler e mandrelave të dyfishtë pa motorPrishja e servisit për përpunimin e mbështjelljesLinja kompakte e furnizuesit për shtypjen e shtypitMakinë për prodhim të ndërgjegjshëm të gatimitMakinë për rrafshimin e mbështjelljes me UncoilerMakinë uncoiler hidraulike me ngarkesë të rëndëPërpunimi automatik i vulosjes së çelikut metalik3 në 1 Nc Ushqyes i drejtpërdrejtë Servo UncoilerSisteme të plota të përpunimit të mbështjelljesMbështjellës mbështjellës me ushqyes drejtësuesS drejtues automatik me shpejtësi të lartë tipi SNxjerrës servo mbështjellës Niveli mbështjellësSistemet e trajtimit të mbështjelljes së spiralesMakinë për shtyp me fuqi të lartë të saktësisëLinja e ushqimit të shtypit me shpejtësi të lartëLinja automatike e prishjes së furnizimit me spiraleLinja e vulosjes së thonjve me shpejtësi të lartëMakinë shtypëse me shtypje me shpejtësi të lartëUshqyesit për shërbimin e drejtpërdrejtë UncoilerMakinë ushqyese drejtkërkuese hidraulike e zhveshurDrejtues i mbështjelljes metalike të mbështjelljesDecoiler i nivelit të lartë me precizion të lartëKomponenti i përforcimit të shtyllës së përparmeUshqyesit Servo për makinën e shtypit të energjisëMakina e heqjes dhe e ushqimit të linjës së shtypitLinja e ushqyerjes së shtypit me trashësi të lartëLinja e ushqimit të fletëve të mbështjelljes Nc NcMakinë për shtypjen e shtypjes së punimeve metalikeMakinë për drejtimin e pllakave të çelikut metalikUshqyes i Gjithë-në-Një Drejtues i Rrjetit UncoilerShtypur kornizë çeliku precize me cunga të shtypuraUshqyes automatik i decoiler fletës së mbështjelljesMakinë Decoiler dhe Straightener me cilësi të lartëLinja e shtypjes së vazhdueshme të pajisjes elektrikeLinja Pununcuese e Shtypësit të Serrullave RrotulluesSisteme automatike të ushqimit me precizion për shtypMakinë e vulosjes së shtypit me shpejtësi të lartëMakinë për shtyp me shënime me shpejtësi të lartëUshqyes automatik i linjës së vulosjes së dekoileritVula e shtypjes së shtypjes së stampimit të ushqimitLinja automatike e vulosjes së mbështjelljes metalikeUshqyes i drejtpërdrejtë për fletë metalike uncoilerMakinë për marrjen e qepallave me precizion të lartëUshqyes automatik me ingranazhe me shpejtësi të lartëUshqyes i drejtpërdrejtë për fletë metalike DecoilerUshqyesit CNC për Rrëshqitjen e Rrotave të paluajtshmeMakina e dekolimit dhe e ushqimit të linjës së shtypitSisteme automatike të ushqyerjes për makinën e shtypitLinja e produkteve të pjesëve të shterjes së makinaveDrejtues i mbështjelljes së mbështjelljes së çelikutZbërthimi i sistemit të ushqyerjes së drejtpërdrejtëMakinë ushqyese për përpunimin e çarçafëve metalikëUshqyes automatik i fletës së mbështjelljes me drejtuesLinjat e furnizimit me spirale për kursimin e hapësirësMakineritë e ushqimit të mbështjelljes së çarçafëveMakinë ushqyese për Roller Metal me shpejtësi të lartëShtypni Linjën e Njoftimit të Fletëve të mbështjelljesUshqyes me mbështjellje metalike NC me precizion të lartëLinja e ushqimit të spirales për industrinë e automobilaveLinjat e furnizimit me mbështjellje për shtypjen e stampaveMakinë e nivelit të nivelit të pjerrët të mbështjelljesUshqyes i drejtësimit të spirales me performancë të lartëMakinë shtypëse automatike me shpejtësi të lartë metalikeUshqyes i ndryshimit të ingranazheve me shpejtësi të lartëUshqyes i drejtës për ushqimin e fletëve të mbështjelljesSisteme automatike hidraulike kompakte për shtyp të shtypjesMakinë automatike e shiritave metalikë për shirita metalikëLinjat e ushqimit të mbështjelljes së linjës së energjisëLinja e ushqimit të mbështjelljes me fletë metalike kompakteSistemi i linjës së furnizimit me mbështjellje të kompresuarLinja e shtypit të energjisë për nivelizimin e rripit metalikSistemi automatik hidraulik i kompensimit të shtypit të shtypitUshqyes i drejtpërdrejtë për fletët e mbështjelljes DecoilerSistemet e automatizimit të vulosjes së metaleve automobilistikePajisjet e trajtimit të mbështjelljes së çarçafëve metalikëLinjat e furnizuesit me mbështjellje çeliku me forcë të lartëRrëmbyes drejtues-mbështjellës për Stock të trashë të vogëlDrejtues-furnizues i mbështjelljes Ruajeni hapësirën në dyshemePajisjet e Trajtimit të Shtypit dhe të Trajtimit të MbështetjesPajisjet periferike të drejtuesit të mbështjellësit të spiralesMakinë për shtrëngimin e mbështjelljes së spirales së çelikutPajisjet e stampimit të drejtuesit të mbështjellësit të spiralesPajisjet e drejtimit të ushqyesit me spirale me shpejtësi të lartëShtypni drejtimin e mbështjelljes dhe mbështjellësit e mbështjelljesMakinë ushqyese e dekolerës për drejtimin e fletëve të mbështjelljesUshqyesit për mbështjellës të spirales Maksimizon hapësirën e dyshemesë
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim