Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Shtypësit e shtypit > Ushqyes Servo Roll
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Ushqyes Servo Roll

Kategoritë e produkteve të Ushqyes Servo Roll , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ushqyes NC Servo Roll , furnizuesit Ushqyes i Fletëve Nc Servo Roll / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ushqyes i Servisit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Ushqyes automatik pneumatik servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

AUTOMATIKE pneumatike SE RVO USHQYESI Ushqyes automatik Pneumatik Servo është një pajisje e mençur dhe e lehtë për tu përdorur në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 1300 mm, trashësi deri në 6.0 mm, me max....
Makinë ushqyese Servo Roll

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC SE RVO RO FEEDS LL RNC është një pajisje e zgjuar dhe e lehtë për tu përdorur në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 1300 mm, trashësi deri në 6.0 mm, me max. shpejtësia e ushqyerjes 20m / min. Duke...
Rrjetet e rrotullimit Servo Nc

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC SE RVO RO FEEDS LL RNC është një pajisje e zgjuar dhe e lehtë për tu përdorur në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 1300 mm, trashësi deri në 6.0 mm, me max. shpejtësia e ushqyerjes 20m / min. Duke...
Ushqyes i servo-fletë metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

METAL SHE ET SER VO FEEDER RNC është një pajisje e zgjuar dhe e lehtë për tu përdorur në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 1300 mm, trashësi deri në 6.0 mm, me max. shpejtësia e ushqyerjes 20m / min. Duke...
Ushqyes Rrotullues Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SER VO ROLL FEE DERS Ushqyesit Servo Roll është një nga makinat e njohura sero-ushqyese me lloj mekanik lëshimi në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 500 mm, trashësi deri në 3.2 mm, me max. shpejtësia e...
Ushqimi i Rrotave të Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SER VO RO LL FE EDS Feeds Servo Roll është një nga makinat e njohura sero të ushqimit me lloj mekanik lëshimi në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 500 mm, trashësi deri në 3.2 mm, me max. shpejtësia e...
Ushqyes i Servisit NC spiral NC

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

C OIL N C SH ORBIMI I FEEDERIT RNC është një pajisje e zgjuar dhe e lehtë për tu përdorur në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 1300 mm, trashësi deri në 6.0 mm, me max. shpejtësia e ushqyerjes 20m / min....
Ushqyes automatik Nc Servo Roll

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

AUTOMATIK NC SERVO RO LL FEEDER RNC është një pajisje e zgjuar dhe e lehtë për tu përdorur në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 1300 mm, trashësi deri në 6.0 mm, me max. shpejtësia e ushqyerjes 20m / min....
Makinë për furnizimin me rrotullime servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA FEED SERO ROLL Makina e furnizimit me ushqime servo është një nga makinat e njohura sero të ushqimit me lloj mekanik lëshimi në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 500 mm, trashësi deri në 3.2 mm, me...
NC Servo Roller Feeder

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC SH ORBIMI I ROLLERIT NC N C Servo Roller Feeder është një lloj i mençur dhe i lehtë për tu operuar me makinë ushqyese në treg. Mund të ushqejë trashësinë e shiritave metalikë deri në 6.0 mm dhe Max. Shpejtësia e ushqyerjes arrin 20m / min. Duke...
Fletë metalike servo Feed

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Sheet Metal Servo Feed është një nga makinat sero të furnizimit me ushqime në treg, Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 1300 mm, trashësi deri në 6.0 mm, me maksimum. shpejtësia e ushqyerjes 20m / min. Duke...
Rrjeti Roll NV Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC Servo Roll Feed është një nga makinat e njohura servo për ushqim në treg, Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike me fletë metalike deri në 1300mm, trashësi deri në 6.0 mm, me maksimum. shpejtësia e ushqyerjes 20m / min....
Feed NC Servo Roller

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Mayflay ka insta lled NC Servo R oller Feed tonë në pjesë të ndryshme të vendit për të trajtuar gjerësinë e fletës nga 100-1500 mm & trashësi 0.2 deri 6.0 mm me shumë saktësi 0.01 mm. Tipari i NC Servo tonë rul Feed Gjerësia e materialit:...
Makinë ushqyese e servisit NC

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC Servo Feed Machine është një nga makinat sero të furnizimit me ushqime në treg, Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 1300 mm, trashësi deri në 6.0 mm, me maksimum. shpejtësia e ushqyerjes 20m / min. Duke...
Ushqyes automatik NC Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Ushqyes automatik NC Servo Ushqyesit Servo Roll janë prodhuar midis 100 mm dhe 1200 mm gjerësi. Nënstruktura e sistemeve zgjidhet sipas gjerësisë dhe trashësisë së fletës. Pas kësaj zgjedhjeje për shkak të shpejtësisë së rrotullimit të shtypit dhe...
Makinë ushqyese servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Mayflay Servo ushqyes Gjerësia e makinës nga 200 mm deri në 1500 mm, trashësia e materialit varion nga 0.3 në 6.0 mm. I përshtatshëm për pjesët elektronike , aksesorët e rrobave, pjesët e ndërtimit, produktet automobilistike dhe pjesët e sigurisë...
Ushqyes NV Servo Për shtyp

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makina e servisit Mayflay NC është duke përdorur teknika inovative, të reja prodhuese për t'ju sjellë cilësinë më të lartë, mirëmbajtjen më të ulët, linjë servo më ekonomike që janë bërë ndonjëherë. Kompakt dhe i thjeshtë për t’u instaluar....
Rrip automatik Rrip automatik Nc Servo Roll

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Burimet e shtypura të programueshme të drejtuara nga Servo zvogëlojnë kohën e vendosjes, përmirësojnë saktësinë dhe minimizojnë gabimet. Vendosja është e thjeshtë dhe lehtësisht e lehtësuar ndryshimin e shpejtë të ngordhjes. Gjatësia e ushqimit...
Shtypni makinën për ushqimin e servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PUNCH PARA SS FEE D MAKINA Makina me Servo Feed Punch Press është një nga makinat sero të furnizimit me ushqime në treg, Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike me fletë metalike deri në 1300 mm, trashësi deri në 6.0 mm, me...
Makinë për shtypjen e shtypjes së punimeve metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Specifikimi i makinerisë së punimit të punëve metalike Pr : 1. I përshtatshëm për të gjitha llojet e fletë metalike dhe trashësi të ndryshme dhe gjatësinë e ushqimit; 2. I përshtatshëm për ushqim me shpejtësi të lartë dhe gjatësi të gjatë,...
Makinë automatike për ushqyesin NC NC

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makina NV automatike e ushqyeseve Servis NC është krijuar për ngarje të shpejtë, prodhim të shpejtë, të saktë. Burimet e shtypura të programueshme të drejtuara nga Servo zvogëlojnë kohën e vendosjes, përmirësojnë saktësinë dhe minimizojnë gabimet....

Kinë Ushqyes Servo Roll furnizuesit

Makina ushqyese servo është një lloj i mençur dhe i lehtë për tu përdorur në makinë. Mund të ushqejë trashësinë e shiritave metalikë deri në 6.0 mm dhe Max. Shpejtësia e ushqyerjes arrin 30m / min.

Duke funksionuar me Computerize Numerical Control nga programi PLC nga MITSUBISHI e bërë në Japoni, mund të sigurojë saktësi +/- 0.01 mm të ushqyerit të lartë. Shtë shumë e rëndësishme të matni saktësisht gjatësinë e ushqimit të fletës gjatë përpunimit të fletë metalike dhe prerjes së gjatësisë, dhe kur merreni me shtyp.
Kjo saktësi mund të arrihet vetëm me një motor me një interval të saktë kthesash, siç është një servo motor. Ne prodhojmë drejtues me precizion të lartë duke shfrytëzuar aftësitë e motorëve servo me rezolucion të lartë. Ne projektojmë makinat tona sipas cilësisë, gjerësisë dhe trashësisë së materialeve që do të përpunoni.

Futni drejtpërdrejt gjatësinë e ushqyerjes 20 ndryshim në ekranin e ekranit të kontrollit dhe më pas mund të arrijë gjatësinë e nevojshme të ushqyerjes, Maks. Gjatësia e ushqimit është 9999.99 mm.

Zakonisht furnizuesi servo NC përputhet me sinjal rregullues nga makina e prerjes ose makinerisë së shtypit të energjisë. Me dy lloje të ndryshme lëshimi, lëshim pneumatik dhe lëshim mekanik.


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim