Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Drejtues fletë metalike > Drejtues me shpejtësi të lartë loop
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Drejtues me shpejtësi të lartë loop

Kategoritë e produkteve të Drejtues me shpejtësi të lartë loop , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Drejtues me shpejtësi të lartë loop , furnizuesit Drejtues me shpejtësi të lartë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Drejtues i hollë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Makinë drejtimi automatik i fletëve metalike me shpejtësi të lartë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makinë drejtimi automatik i fletës metalike me shpejtësi të lartë tipi S përdoret kryesisht për petëzimin e rotorit të motorit dhe të statorit. Ushqyerja me kohë me mekanizëm rrotullues kamerash. Mbështetuni në qëndrueshmërinë e mekanizmit të...

Kinë Drejtues me shpejtësi të lartë loop furnizuesit

Lak S Siklatori me shpejtësi të lartë është një pajisje e re e fuqishme për vulosje me shpejtësi të lartë, e cila mund të përmirësojë cilësinë dhe sasinë e produkteve të shënoj. Isshtë e pamundur të prodhohet një grusht i mirë duke niveluar fundin e materialit spiral. Vetëm me nivelimin e materialit të mbështjelljes, stresi mund të eliminohet. Pas rrafshimit nga makina, materiali mund të korrigjohet për tu përkulur poshtë ose i sheshtë. Pajisja e transmetimit dhe konverteri i frekuencës (kontrolli i ciklit) mund të sinkronizohen me shpejtësinë e grushtit dhe të balancojnë ushqyerjen.
Shpejtësia e shiritit S straightener me shpejtësi të lartë mund të arrijë 60m / min, dhe zakonisht konfigurohet me makinën decoiler të dyfishtë, makinën ingranazhe me shpejtësi të lartë dhe makinën e shtypjes me shpejtësi të lartë kornizë H, është zakonisht e përshtatshme për vulosjen e rotorit të motorit dhe statorit.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim