Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte Trego
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani
Të gjitha Produktet
Ushqyes Drejtues spirale për vulosje metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

FEEDERI I TRAJTIMIT TIL PAJISJES P FORR STAMPING METAL Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese të drejtpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është produkt kryesor në tregun ndërkombëtar dhe shumë i popullarizuar në...
Ushqyes i drejtpërdrejtë i dekoilerit për shtyp

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

MAKINA E P PRFSHIRSIS HIGH S HIGH LART DECOIE STRAIGHTENER Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese të drejtpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është produkt kryesor në tregun ndërkombëtar dhe shumë i popullarizuar në...
Sistemi i linjës së spirales që ofron produktivitetin më të lartë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

SISTEMI I LINJS SIL VIKTORIT T OFF OFRIMIT T. PRODUKTIVITETIT T H MIR Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese të drejtpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është produkt kryesor në tregun ndërkombëtar dhe shumë i...
Master spirale hapësinore spirale linjë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

Linja e mbështjelljes kompakte e SpaceMaster përbëhet nga mosbindja, straightening dhe ushqyerja janë ideale për aplikime të kufizuara në hapësirë. SpaceMaster Compact Coil Line Seria kombinon tri funksionet e ëndrra, drejtimi, dhe të ushqyerit e aksioneve të spirales në një makinë. Kjo marrëveshje kompakte siguron...
Sistemet e ushqimit të mbështjelljes Smart Smart Saver

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

Sistemet e furnizimit me mbështjellje SmartSaver Feed për material me forcë të lartë është krijuar për të bërë çeliqet e trasha me forcë më të lartë elastike mbi 400Mpa. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për materialet më të kërkuara. Ato janë të përshtatshme në mënyrë optimale për prodhimin e pjesëve...
Makinë automatike e dekotimit me motor

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

Decoiler / Uncoiler Machine automatike është një makinë trajtuese e materialit e vendosur në fillim të një linje procesi që përdoret për të mbajtur dhe paguar në mënyrë të sigurtë ose shlyer rripin e çelikut .Ajo zhvishet nga spiralja për të dërguar shiritin çelik për përpunim siç është vija e vulosjes, grushtimi...
Nc Servo Roll Nxjerrja e shtypjes së shtypjes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

NC SER VO ROLL STA MPING P FEEDER RESS Nc Servo Roll Vulosja Shtypëse e shtypit është një lloj i mençur dhe i lehtë për tu operuar me makinë ushqyese në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 1300 mm, trashësi deri në 6.0 mm, me max. shpejtësia e ushqyerjes 20m / min. Duke...
Nxjerrja e makinës ushqyese të pullave Nc drejtues

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

STAMPING PAJISJE ING MAKINA N C STREIGHTEN ER FEEDER Makineria e ushqimit të pullave Nc Straightener Ushqyes përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line of Feeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1500 mm dhe pesha deri në 10...
Linja e ushqimit të fletës metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

RRJETI FEEDING P SR METAL Linja e ushqimit të fletës metalike Përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të spirales janë pra në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1500 mm dhe pesha deri në 10 tetë në varësi të nevojave të klientit...
Makinë e plotë për formimin e metaleve

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

MAKINA PLERFUNDIMTARE METAL Makinë e plotë për formimin e metaleve Përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line Feeding Line, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1500 mm dhe pesha deri në 10 tetë në varësi të nevojave të klientit...
Drejtues Uncoiler me Makinë ushqyese Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

I panjohur ILER Straightener WIT H SERVO FEE der makine Uncoiler Straightener me Servo Feeder Machine përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line Coeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1500 mm dhe pesha deri në 10Ton në...
Linja automatike e shtypit 3 në 1 makinë ushqyese drejtësie

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

PR AUTOMATIK PR ESS LINE 3 NE 1 STRAI GHTENER FEED ER MAKINA Linja automatike e shtypit 3 në 1 makinën ushqyese të drejtpërdrejtë përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line Feed Feeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1500 mm dhe...
Nc Press Machine spiral ushqyes drejtpërdrejtë uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

NC PRE SS CO FEEDER STRAIG HTENER UNCO ILER MAKINA Rrjeti Nc Presser Coil Feed Straightener Uncoiler of Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line of Feeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1500 mm dhe pesha deri në 10 tetë në varësi të...
Ushqyes Niveli Decoiler 3 në 1

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

DECOIL ER LEVELER FEE DER 3 IN 1 Ushqyes Decoiler Leveler 3 në 1 Përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralëve, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1500 mm dhe pesha deri në 10Ton në varësi të nevojave të...
Ushqyes i drejtpërdrejtë i spirales me performancë të lartë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

HIGH PERFO RMANCE C OIL straigh TENER USHQYESI Ushqyes i drejtpërdrejtë i spiralës me performancë të lartë Konsistimi i Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralit prandaj mund të punojë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1500 mm dhe pesha deri në 10Ton në...
Makinë e kombinuar e zbutësit të dekolteve

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

MAKINA E DH COMN COM T COM KOMBINUAR DECO ILER STRAIGH Sistemet Decoiler dhe straightener kanë një kapacitet pune midis 200 dhe 600 mm gjerësi rrotull, trashësi 0.3 mm deri 4.5 mm me ngarkesë fletë spirale 500 kg deri 2000 kg e cila është e pajisur me zgjerim manual. Ajo ka 7 pjesë të rollers drejtues, 4 në krye dhe 3...
Makinë për drejtimin e dekolerave

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

DECOI LER DREJTË ENER MACHINE Sistemet Decoiler dhe straightener kanë një kapacitet pune midis 200 dhe 600 mm gjerësi rrotull, trashësi 0.3 mm deri 4.5 mm me ngarkesë fletë spirale 500 kg deri 2000 kg e cila është e pajisur me zgjerim manual. Ajo ka 7 pjesë të rollers drejtues, 4 në krye dhe 3 në pjesën e poshtme,...
Ushqyes NC Servo Straightener për pajisje shtëpiake

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

NC SER VO FEE STRAIGHTENER DERA P FORR PAJISJE SHTETRORE Ushqyesi NC Servo Straightener për pajisjet shtëpiake përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralëve, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 deri në 1500 mm...
Linjë ushqyese e mbështjellësit të linjës së rrjedhës unike me shpejtësi të lartë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

ND HIGHRMARRJE E Lartë SPE ED UNC FE EDER CO IL FEED CO IL LINE FEED Ushqyesit me Rrugë të Kondicionuar me Shpejtësi të Lartë të Rrotullave përbëhen nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line of Feeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në...
Shtypni Automatizimin e Linjës Shtypëse 3 në 1 Ushqyes Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

PJESA E AUTOMIT TINE SHTYPIT 3 N 1 1 FE EDER Automatizimi i linjës së shtypit 3 në 1 Servo Feeder Përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralit, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1500 mm dhe pesha deri në...
Ushqyerja e Drejtpërdrejtë e Pambledhjes për Pjesët Elektrike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Min. urdhër: 1 Bag/Bags

UNCOI LING straightening FEE Ding PËR pjesët elektrike Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, mund të ruhet hapësira e nevojshme për lak materiali të materialit të...

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim