Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Sistemet e ushqimit të shtypit > Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë
Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë
Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë
Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë
Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë
 • Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë
 • Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë
 • Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë
 • Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë

Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: MFL5

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

Product Name: Coil Press Auto NC Servo Roll Feeder Machine

Releasing Type: Pneumatic

PLC: Mitsubishi, Japan

Servo Motor: Mitsubishi, Japan

Servo Driver: Mitsubishi, Japan

Touch Screen: WEINVIEW, Taiwan

Function: Feeding The Coil Strips Into The Press Machine

Applicable Coil Width: 50mm-1300mm

Applicable Coil Thickness: 0.8-9.0mm

Additional Info

paketim: Woodencase

prodhimtari: 100 sets

markë: Mayflay

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

certifikatë: CE

Kodi HS: 84283920.00

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

PASQYRAT AUTOMATIKE PRZGJEDHJE TRA STRESHTIMIT AUTOMATIK 3 N 1 1 MAKINA


Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinën automatike për vajosje dhe makinën qethëse është produkti kryesor në tregun ndërkombëtar dhe shumë i popullarizuar në klientët tanë.

Kostoja e përpunimit të ndërmarrjeve për vulosje po përmirësohet vazhdimisht. Prandaj, kompanitë e vulosjes po përpiqen të zvogëlojnë kostot e prodhimit, të ndryshojnë teknologjinë e përpunimit, të rrisin pajisjet e automatizmit për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit dhe për të zvogëluar kostot e punës. Ushqyesi tre-në-një ka performancë të qëndrueshme, çmim të përballueshëm dhe instalim të lehtë. Hasshtë bërë ushqyesi i preferuar për kompanitë e vulosjes në tokë.

Mayflay nuk siguron vetëm pajisjet standarde të trajtimit të bobinës, por gjithashtu ofron zgjidhje të personalizuara për trajtimin e mbështjelljes, sipas përpunimit specifik të mbështjelljes së metaleve.


Mayflay Ushqimi automatik i rregullimit të paketimit 3 në 1 makinë është zgjidhja më e mirë për procesin e vulosjes tuaj metalike.

Përparësitë e 3 në 1 ushqyes të kombinuar me zbardhues decoiler janë si vijuesit:

1. Hapësira e punës ruan projektimin, instalimin dhe mirëmbajtjen e lehtë

Linja kompakte e ushqimit të mbështjelljes është e lehtë për t'u instaluar, e cila mund të hyjë në prodhimin masiv në një kohë të shkurtër. Pa një lak të gjatë materiali, gjatësia e linjës së ushqyerjes së mbështjelljes zakonisht nuk është më shumë se 5 milion, disa modele janë me gjatësi vetëm 2.5 m, gjë që do të kursejë shumë vende pune të dhomës së stampimit. Me përbërësit kryesorë të markës ndërkombëtare, sistemin automatik të lubrifikimit dhe procedurat e vetë-inspektimit, linja kompakte e furnizimit me spirale ka një shkallë shumë të ulët dështimi dhe të lehtë për mirëmbajtje.


2. Kontroll inteligjent, funksionim i thjeshtë dhe esay


Një linjë kompakte ushqyese e mbështjelljes nuk është vetëm një kombinim i thjeshtë i uncoiler, straightener, dhe ushqyes, por gjithashtu një kontroll shumë i integruar në operacione. Stacioni hidraulik, makina spirale, motori i pangopur, gishti dhe inverteri, pjesa drejtësuese, motori ushqyes servo janë të lidhur me sistemin modular PLC dhe kontrollohen nga një ekran me prekje, i cili është mjaft i përshtatshëm për operatorët.

3. Drejtimi dhe performanca e ushqyerjes me precizion të lartë

Një linjë ushqyese mbështjellëse e zbrazësit decoiler mund të sinkronizojë ushqyesin e zbardhuesit të decoilerit me tre pjesë me rregullim elektrik, ka kontrollin e sistemit me lak të mbyllur PLC, të cilat sigurojnë një saktësi të lartë të furnizimit servo.

4. Gama e gjerë e aplikacioneve për përpunimin e mbështjelljes metalike

Gama e aplikimit të linjës së ushqyerjes së mbështjellësit të decoiler straightener është shumë e gjerë se llojet e tjera. Mund të trajtojë çelik me forcë të lartë dhe gjithashtu çelik normal në trashësi të lartë. Mund të trajtojë trashësinë e çelikut deri në 12.0 mm gjerësi të spirales deri në 1800 mm me performancë të saktë të saktë drejtimi. Një linjë kompakte e ushqyesit decoiler drejtues të mbështjelljes është e nevojshme për vulosjen e çelikut me forcë të lartë në automobil, ndërtim, pajisje shtëpiake ose prodhim të pajisjeve elektrike.


PICTURES


Uncoiler straightener feeder (5)


SPECIFIKIM


Compact Press Feeding Machine
Model: MFL5
Specifications
Model MFL5-600H MFL5-800H MFL5-1000H MFL5-1300H
Material Width(mm) 70-600 70-800 70-1000 70-1300
Material Thickness(mm) 0.8-9.0
Max.Coil Weight(kg) 5000 5000 10000 10000
Max.Coil O.D.(mm) 1400
Coil l.D.(mm) 508
Feed Length(mm) 0-500
Max.Line Speed(m/min) 22
StraightenerRoll (pcs) upper5/lower4
Feed Roll(pcs) upper1/lower1
Main Motor AC22 AC30
Mandrel Expansion Hydraulic
Reel Motor(kw) 5.5 7.5 11 22
Power(V) 3phase 220V/380V/50HZ 3phase 220V/380V/50HZ
Operating Air(Mpa) 0.5

APLIKACIONPjesë automobilistike: Bracket, Damper, Barke Pad, Tie Bar, Rail Slide of the Car Car, Mburoja e spërkatjes së trupit të makinës, Komponenti i qeseve të ajrit - shpërndarësi, Komponenti i riciklimit të sediljeve, Komponenti i përforcimit të shtyllës së përparme, kornizat e dyerve të derës, baza e mbylljes së sediljeve, underbody & Komponentët e frenave, Komponentët ABS automobilistikë, sensori ABS, pllaka fut, kutia e pastrimit të benzinës etj.

Aksesori elektrik, pjesët e predhave të printerëve, korniza kompjuterike etj.


Auto stamping parts


Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakontrolluar 3 në 1 makinë është për vulosje automobilistike


Punching Press 3 In 1 Feeder Hydraulic Rack Leveling Nc Servo Roll Feed Equipment MAC4

Compact Press line MAC4

Kategoritë e Produktit : Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Sistemet e ushqimit të shtypit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Vanessa
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim