Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Sistemet e ushqimit të shtypit
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Sistemet e ushqimit të shtypit

Kategoritë e produkteve të Sistemet e ushqimit të shtypit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Sistemet e ushqimit të shtypit , furnizuesit Sistemi i ushqyerjes me makinë shtypi / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Sistemet e ushqimit të shtypjes së shtypjes R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shtypni pajisjet e trajtimit të mbështjelljes së spirales së zbrazësit të ushqyesit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PAJISJET E FEED DECOILER STRAIGHTENER TRADING PAJISJEVE PAJISJE Pajisjet e trajtimit të mbështjelljes së spiralës me presion decoiler përbëhen nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese të drejtpërdrejtë me makinën automatike për...
Linjat e ushqimit të linjës së energjisë CoiL

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

LINJET E FEEDIMIT TIL FUQIT PIK LINE Linjat e ushqimit të linjës së energjisë CoiL përbëhen nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese të drejtpërdrejtë me makinën automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes janë produkti kryesor...
3 in1 Ushqyes kompakt i servo drejtues

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

3 NE 1 FEEDERI SH SERVRBIMI SHORBIMI COMPACT 3 in1 Ushqyese Compact Servo Straightener përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinën automatike për vajosje dhe makinerinë qethëse është produkti kryesor...
Niveli ushqyes dhe përpunimi i metaleve Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PRODHIMI METAL FEEDER DHE DECOILER Ushqyesit Leveler dhe përpunimi i metaleve Decoiler përbëhen nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese të drejtpërdrejtë me makinën automatike për vajosje dhe makinerinë qethëse janë produkti...
Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PASQYRAT AUTOMATIKE PRZGJEDHJE TRA STRESHTIMIT AUTOMATIK 3 N 1 1 MAKINA Ushqimi automatik i shtrëngimit të pakthyeshëm 3 në 1 makinë përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinën automatike për vajosje...
3 në 1 ushqyes i kombinuar me zbardhues decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

3 NE 1 FEEDER STRIGHTENER DEKOILER KONBINUAR 3 në 1 ushqyes të kombinuar straightener Decoiler përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese straightener me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë qethje është produkti...
Decoiling makinë ushqyese për nivelim

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA E FEEDIMIT TV LEKUARIT TEC DEKOJTINGS Decoiling makinë ushqyese nivelim të përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyesit straightener me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë qethje është produkti kryesor në...
Ushqyes i drejtpërdrejtë i fletë metalike uncoil

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

FEEDER PRDORUESHME METAL P UNRBASHKT Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është produkt kryesor në...
Pllaka metalike e rrafshuar Nc Servo Ushqyese

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PLANI METAL FLATTER NC FEEDER SERO Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është produkt kryesor në...
Linjat e furnizuesit kompakt të mbështjelljes së spirales

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

LINJE FEEDER STRAIGHTENER STILIGHTENER COMPACT LIDHJE Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është...
Sistemi ushqyes i mbështjelljes së çelikut

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SISTEMI I FEEDERIT TIL VAJTSIS STEEL Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është produkt kryesor në...
Makinat ushqyese për shtyp të sistemit kompakt

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makineritë e ushqyerjes me shtypje të sistemit kompakt janë krijuar posaçërisht për të trajtuar stokun e spirales në një gjurmë të kursimit të hapësirës. Machines Feeding Press Compact System përfshin një uncoiler të motorizuar, drejtues / furnizues...
Trajtimi kompakt i mbështjelljes dhe makina e ushqimit të shtypit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Steeliqet e trasha me forcë më të lartë të tensionit kërkojnë kujdes të veçantë në makinën e trajtimit të mbështjelljes kompakte dhe të shtypjes së shtypit . Siguria, jetëgjatësia dhe ergonomia bëhen më të rëndësishme sesa dinamika e të ushqyerit....
Sistemet e përpunimit të spirales për linjën e shtypit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Mayflay mund të studiojë linjat në përputhje me nevojat specifike të prodhimit në varësi të sasisë dhe cilësisë së materialit, edhe kur hapësira është e kufizuar. Sistemet e përpunimit të mbështjelljes për Vulosja e automjeteve Linjat e shtypit Këto...

Kinë Sistemet e ushqimit të shtypit furnizuesit

Sistemet e ushqimit të shtypit ose sistemet e kursimit të hapësirës kanë qenë shumë të njohura në të gjithë botën për shumë vite.

Parimi i sistemeve të ushqyerjes në shtyp sillet rreth ndërthurjes së funksioneve të ushqyesit të dekolerave pagave të spirales, nivelimimit dhe ushqimit të materialit në makinën e shtypit.

Sistemet e ushqimit të shtypit kishin nevojë për kapacitetin për të trajtuar materialet nga trashësia 0.8-9.0 mm, gjerësia 1800 mm dhe pesha e ngarkimit deri në 25tons.

  Sistemet e ushqyerjes me shtyp janë të përshtatshme për prodhimin e kthetrave dhe frenave, disqe për shumicën e llojeve të automjeteve, përfshirë super kamionët jashtë rrugës.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim