Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Zgjidhjet e pajisjeve për trajtimin e shtypjes dhe trajtimin e spirales
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Zgjidhjet e pajisjeve për trajtimin e shtypjes dhe trajtimin e spirales

Kategoritë e produkteve të Zgjidhjet e pajisjeve për trajtimin e shtypjes dhe trajtimin e spirales , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Linja kompakte e ushqimit , furnizuesit Linja e ushqimit të spirales / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Shtypni linjën e ushqyerjes R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Linja kompakte e shtypjes së shtypit

Linja e ushqimit për shtypin e fletëve metalike është një proces formimi metali që përdoret gjerësisht për të prodhuar pjesë për industri të ndryshme, siç janë vulosja automobilistike, vulosja elektronike dhe vulosja e pajisjeve dhe etj.


Në industrinë e vulosjes së fletëve metalike, besojmë se llojet e ndryshme të pajisjeve për trajtimin e spirales sigurohen nga Mayflay. Linja kompakte e furnizimit të shtypit është një lloj i tillë. Kuptimi i ndërlikimeve të secilës pjesë të pajisjeve dhe mënyra se si mund të përshtatet për biznesin tuaj mund t'ju ndihmojë të zgjidhni kompaninë e duhur për t'ju ndihmuar me nevojat tuaja. Ne mund t'ju ndihmojmë të gjeni pajisje të reja ose të personalizuara të ndërtuara në specifikimet tuaja për të përmbushur kërkesat tuaja.


Shtypni linjat për shtyp me një kontrollues të programueshëm PLC është në një makinë automatike ushqyese e cila ushqen materiale të papërpunuara metalike përmes vrimës progresive të shtypjes së shtypjes. Rripi i fletës metalike futet në ushqyes automatik pasi të jetë zhveshur nga një spirale dhe të vendoset përmes drejtues rrotullimi ose niveli. Në përgjithësi, një lak krijohet para procesit të vulosjes, kështu që një shpejtësi konstante e goditjeve në minutë mund të merret në shtypjen e vulosjes.


Një shtyp duhet ta pozicionojë materialin në mënyrë korrekte në vrimë - përpara në mbrapa, njëra në tjetrën dhe katrorin atë me mjet. Së bashku me këtë, ajo gjithashtu duhet të lëvizë sasinë e duhur të materialit në mjet. Në disa raste, duhet të trajtojë butësisht spiralen e pikturuar paraprakisht ose   ato   që kërkon   i lartë   sipërfaqe   mbështjellje cilësore për të parandaluar gërvishtjen e saj.Susualisht, petëzimi i gomës PU i drejtuesit dhe makinës ushqyese është më së miri të zgjidhni për të parandaluar kruarjen e sipërfaqes metalike ..


Një mjet ose vrimë progresive është montuar në shtypjen e vulosjes. Vulosja përparimtare e vdesit përbëhet nga disa stacione pune individuale, secila prej të cilave kryen një ose më shumë operacione të ndryshme nga ana. Pjesa bartet nga stacioni në stacion nga shiriti i stokut dhe është prerë nga shiriti në operacionin përfundimtar.


Gjatë disa dekadave të fundit, kanë ndodhur ndërrime të mëdha teknologjike në mënyrën se si ushqehen shtypjet e vulosjes. Ndërsa teknologjia e ushqimit të shtypit vazhdon të evoluojë, stampuesit po realizojnë shpejtësi të rritura të përpunimit, fleksibilitet të përmirësuar të përpunimit, vendosje më të lehtë, cilësi më të mirë dhe besueshmëri dhe rezultate të shumta pozitive në fund.


Me mbi 20 vjet përvojë dhe një përqendrim të vërtetë në kënaqësinë e klientit, ju mund të mbështeteni në kompaninë e majave për projektin tuaj të ardhshëm. Ne ofrojmë një shërbim profesional rinovimi dhe instalimi me një fokus të vërtetë në kënaqësinë e klientit. punon drejtpërdrejt me klientin për të përcaktuar specifikat në lidhje me nevojat e tyre. Qëndroni të sigurt, ne kemi produktin e duhur për të përmbushur zgjidhjet që ju dëshironi.Big ose i vogël, ekonomik ose efikas, një konsultë e shpejtë do t'i lejojë Mayflay të gjejë përshtatjen e duhur!


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim