Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Shtypësit e shtypit
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Shtypësit e shtypit

Kategoritë e produkteve të Shtypësit e shtypit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Shtypësit e shtypit , furnizuesit Servo Feed / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ushqyes Servo Roll R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Ushqyes Servo Roll

më shumë

Ushqyes i Lartë Roller me Shpejtësi të Lartë

më shumë

Ushqyes Zigzag NC Servo

Ushqyesi i shtypit është krijuar për të ushqyer rripin në makinat e shtypit ose makinën e prerjes në gjatësi, ushqyesit tanë të shtypit përfshijnë makinën e nxitësit me shpejtësi të lartë, makinën ushqyese servo NC, makinën ushqyese me shpejtësi të lartë, makinën e ushqyesit me shpejtësi të lartë, makinën e ushqyesit me ingranazhe me shpejtësi të lartë dhe etj.
Zakonisht, shpejtësia e makinës për furnizuesin NC NC mund të arrijë 0-20m / min. Saktësia është më e mirë se +/- 0,05 mm. Dhe e përshtatshme për të gjitha llojet e vulosjes së fletëve metalike.
Makina ushqyese servo NC është e përshtatshme me trashësi 0-3.2 mm të gjithë ushqyesit me mbështjellje metalike.
Makina ushqyese me shpejtësi të lartë gripper është e pajisur me makinë shtypëse me shpejtësi të lartë për të bërë butonat terminal dhe metalikë.
Makina ushqyese e ingranazheve me shpejtësi të lartë është e pajisur me makinë shtypëse me shpejtësi të lartë për të bërë petëzime të tilla si pjesë EI dhe stator dhe rotor.
Makinë ushqyese e shtypit Mayflay e përdorur gjerësisht në kompjuter, telefon celular, industri automobilistike, prodhim të aparateve, aparate mjekësore dhe instrumente, pajisje dhe industria e pjesëve metalike etj.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim