Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Drejtësues Decoiler > Zbërthimi i saktë dhe drejtësimi
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Zbërthimi i saktë dhe drejtësimi

Kategoritë e produkteve të Zbërthimi i saktë dhe drejtësimi , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Zbërthimi i saktë dhe drejtësimi , furnizuesit Uncoiling dhe Straightening / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Decoiler i nivelit të lartë me precizion të lartë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Makinë për prerje precize të kombinimit Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makinë për prerje precize të kombinimit Decoiler iIntegruar me uncoiler dhe straightener , model për kursimin e hapësirës, ​​i përshtatshëm për përpunimin e fletëve metalike me trashësi të hollë. Koletorët e sipërm të punës adoptojnë pajisje...

Kinë Zbërthimi i saktë dhe drejtësimi furnizuesit

Precision Uncoiling dhe straightening është projektuar për kërkesat e drejtimit të performancës së lartë, zakonisht për produktet elektrike.

Materiali i zbatueshëm është bashkëpunim, alumini, bronzi dhe çelik inox etj.

Mund të zhbllokojë dhe rregullojë mbështjelljen e fletës metalike nga gjerësia 50-600 mm, dhe trashësia nga 0,1-1,5 mm, pesha e spirales nga 300kg në 2000kgs.

Me presionin pneumatik në rregullimin e distancës së sipërme dhe të poshtme të rulit rregullues dhe rregullimin e ingranazheve të krimbit, mund të arrijë performancën saktësuese të rregullimit për shumë lloje të ndryshme të materialit të hollë fletë metalike.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim