Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Drejtues fletë metalike > Niveli i saktë i fletës së metaleve
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Niveli i saktë i fletës së metaleve

Kategoritë e produkteve të Niveli i saktë i fletës së metaleve , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Niveli i saktë i fletës së metaleve , furnizuesit Drejtues precize / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Makinë për drejtimin e fletëve metalike R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Makinë nivelimimi me precizion të lartë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makinë nivelimimi me precizion të lartë është një lloj i straightener fletë metalike në treg si nivelim preciz i fletë metalike. Makina e nivelit të lartë me precizion të lartë është krijuar posaçërisht për komponentët elektronikë të fletë metalike,...
Makinë drejtimi me precizion të lartë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makina për Straightener me precizion të lartë është një lloj i straightener fletë metalike në treg si nivelim i saktë i fletë metalike. Karakteristikat dhe avantazhet e makinerisë së drejtësimit me precizion të lartë I përshtatshëm për trashësinë e...

Kinë Niveli i saktë i fletës së metaleve furnizuesit

Makineritë e straightener fletë metalike përdoren për të niveluar një fletë metalike të pabarabartë, dhe efekti i nxjerrjes së një trashësie të hollë të shiritit ose pllakës arrihet përmes mbështjellësve të sipërm dhe të poshtëm, në mënyrë që të arrihet një efekt i qetë. Quhet edhe një nivelues. Niveli i përgjithshëm është kryesisht lart 9 dhe poshtë 10 copë. Dhe para dhe pas rrotullës së transferimit. Pjesa e sipërme ka një dorezë për rregullimin e shkëlqyeshëm të saktësisë së trashësisë së rrafshimit.


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim