Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > decoiler > Decoiler paletë
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Decoiler paletë

Kategoritë e produkteve të Decoiler paletë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Decoiler paletë , furnizuesit Decoiler palletë uncoiler të sheshtë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Decoiler palletë me shirita të sheshtë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Makinë uncoiler e llojit automatik të diskut horizontale

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makina uncoiler e llojit automatik të diskut horizontale mund të arrijë 0-24m / min. Dhe i përshtatshëm për material më të butë me gjerësi 150 mm si bronzi, alumini, bashkëpunëtori etj. Lloji automatik i diskut në disk horizontale Uncoiler Machine...

Kinë Decoiler paletë furnizuesit


Pallet Decoiler është makina decoiler e tipit horizontale e cila është më e thjeshtë dhe e thjeshtë për të shkarkuar mbështjelljet.

Decoiler paletë është e specializuar për uncoiling materiale të ngushtë të ngushtë. Mund të rezervojë disa mbështjellje të cilat gjerësia është më e vogël se 150 mm dhe trashësia më e vogël se 1.0 mm, pesha totale më pak se 2000kgs në një kohë, zakonisht është duke punuar me makinën e shtypit me shpejtësi të lartë dhe makinën ushqyese me shpejtësi të lartë për të bërë vulosja e terminalit, vulosja e butonave metalikë, vulosja e qepallave dhe pjesët e vogla elektrike.

Dhe shpejtësia e ushqyerjes mund të arrijë 24m / min, dhe avantazhi i veçantë është i përshtatshëm për të gjitha llojet e diametrit të brendshëm.

 Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim