Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyesit për Drejtimin e mbështjelljes > Ushqyesit NC Servo Straightener
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Ushqyesit NC Servo Straightener

Kategoritë e produkteve të Ushqyesit NC Servo Straightener , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ushqyesit për Drejtimin e Shërbimeve Servo , furnizuesit Shtypni drejtuesin ushqyes / uncoiler / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Sisteme kompakte spirale R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Linja e kompensimit të spirales për presion të pjesëve të automobilave

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

VESHJE E FEEDIMIT TE VEPRIMIT TE VEPRUESHMEVE PER SHTYPIN E PJESEVE AUTOMOTIVE Linja e kompensimit të spirales për pjesët e automobilave Shtypja kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të energjisë. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht,...
Linjat e kompensimit të linjave të ushqyesit Rrëshqitësi i rimbushjes servo Uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

LIDHJE TE FEKUARA T KUFIZUARA SERO FEEDER STAIGHTENER UNCOILER Linjat kompakte të furnizimit me ushqyese Servo Ushqyes Drejtues Uncoiler kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke...
Pajisjet e trajtimit të mbështjelljes së palëvizshme uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PAJISJET E TRAJTIMIT T CO FEEDERIT TRA FEEDERIT TCO PAVARUR Pajisjet e përdorimit të drejtpërdrejtë të ushqyesit pa ndërprerje Pajisjet e Trajtimit të spirales kombinojnë një ushqyes / straightener me një decoiler të energjisë. Lak i lagësht...
Ushqyes i drejtësisë spirale Linja e vulosjes metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

LINE STAMPING METAL STEIGHTENER FEEDER FEEDER Ushqyes i drejtësisë spirale Linja e vulosjes metalike kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke zvogëluar hapësirën e dyshemesë në mënyrë...
Makinë kompakte për furnizuesit e linjës serike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA FEEDER SHORBIMI STAIGHTENER SHORBIMI FURNIZIMI SH CORBIMI FURNIZIMI COIL Makinë kompakte për furnizuesit e linjës kompakt Servo kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke...
Ushqyes i nivelit të ushqyesit të linjës së mbështjelljes NC për vulosjen automatike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

FEEDERI NINE LINE NDRTESA E NGJARJEVE NC NDARJE P FORR STAMPING AUTO Ushqyesi i nivelit të ushqyesve të linjës së mbështjelljes NC kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të energjisë. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke zvogëluar...
NV furnizues servo me uncoiler dhe straightener

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC SERVO FEEDER ME PAJTESE DHE STRAIGHTENER NV furnizues servo me uncoiler dhe straightener kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler energji. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke zvogëluar hapësirën e dyshemesë në mënyrë të...
NC Servo nxitës për drejtimin e pullave të frenave

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC SERVO STAIGHTENER FEEDER P FORR STAMPING PADET E FURNIT Ushqyes NC Servo Straightener kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke zvogëluar hapësirën e dyshemesë në mënyrë të...
Ushqyes i drejtpërdrejtë i Decoilerit për materiale me tension të lartë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA FEEDER DECO ILER STRA IGHTENER P FORR MATERIAL T T LART HIGH Ushqyes i Decoiler Straightener 3 Në 1 dizajn kursimi i hapësirës së makinerisë kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht,...

Kinë Ushqyesit NC Servo Straightener furnizuesit

Seria NC Servo Straightener Feeders përfshin modele të ndryshme me performancë të lartë të linjave tona të furnizimit me mbështjellje të cilat janë të përshtatshme për të gjitha llojet e shtypit.

Përbërësit e ushqyesve NV Servo Straightener :
Decoiler --- Decoiler është projektuar për mbështjellje me diametër të jashtëm deri në 1200 mm. Spiralja është tërhequr nga lart përtej tryezës së ushqimit të varur. Ngarkimi trajtohet nga një vinç ose pirg. Decoiler zgjerohet manualisht ose hidraulik. Spiralja është e përmbajtur nga një rul presioni pneumatik.
Drejtues --- Rrotullat e drejtimit të ulët sigurojnë transportin e vazhdueshëm të mbështjelljes në modalitetin përpara dhe gjithashtu mundësojnë që spiralet të zbriten kur të kthehen në mbrapa. Rrotullues shtesë të ushqimit dhe nxjerrjes mbështesin përpunimin e mbështjelljeve të ndryshme. Rezultatet optimale të drejtimit arrihen përmes rregullimit individual të manualit të rrotullave drejtuese. Një rul i lakimit në pykën e filetimit siguron filetimin e qetë.

Ushqimi i rrotullës --- Lëngu i rrotullës, i cili avancon materialin e mbështjelljes në anën e infektuar, është ngjitur në shtyp me anë të një kllapë bashkëngjitje. Kjo mundëson përshtatje fleksibël me lartësinë e burimit të shtypit. Ajo drejtohet nga një njësi e drejtimit të drejtpërdrejtë servo në rrotullimin e poshtëm. Të dy roletat e ushqimit janë të vështirë të kromatizuara dhe ventilimi i shpejtë i rrotullës së sipërme aktivizohet pneumatikisht.


Pajisjet e trajtimit të mbështjelljes së Mayflay janë ideale për furnizuesit e automobilave të Nivelit 1 dhe 2 si dhe furnizuesit e stampimit të metaleve që shërbejnë tregje të ndryshme si hapësira ajrore, pajisje, detare, pajisje lëndinë dhe më shumë.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim