Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyesit për Drejtimin e mbështjelljes > Ushqyes Niveli NC
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Ushqyes Niveli NC

Kategoritë e produkteve të Ushqyes Niveli NC , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ushqimi i nivelit NC , furnizuesit 3 në 1 Ushqyes Drejtues / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ushqyes drejtësie djepi R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
3 Në 1 Ushqyes të Drejtës

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

3 NE 1 SHTETE TE GHTENER STRAI Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të madhe...
Ushqyesit NC Servo Straightener Për industrinë e automobilave

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC SE RVO STRAI GHTENER FE EDERS F O INDUSTRI AUTOMOTIVE Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një...
Ushqyesit për Drejtimin e spirales për linjën e vulosjes së shtypit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO IL STRAIGHTENER FEED ER P FORR SHTYPI SHTYPI LINE Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një...
Ushqyes i shërbimit të drejtpërdrejtë dhe Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SERO STRA IGHTENER FEE DER & DE COILER Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të...
Sisteme automatike të ushqimit me precizion për shtyp

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

STEMS SI FEEDING PRECI SUTIONI AUTOMATIK P FORR SHTYPE Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një...
Ushqyes Niveli NC për Vulosjen e Pajisjeve shtëpiake

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC LEVELER FE EDER P HR SHTYPI I SHENJTIMIT TAN SHENJTVE Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një...
Drejtues dhe Ushqyes Për përbërësit metalikë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

STRAIGHTENER A FEEDERS ND P FORR KOMPONENTET M ETAL Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një...
Ushqyes i Niveluar Uncoiler për vulosje në shtrëngimin e rripit të rripit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

UNCOILER USHQYESI NIVELI ER PER SEA T rrip shtrëngoj vulosje Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me...
Linja e furnizimit me shirita spirale

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

IPR LINE FEED COIL STR Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të madhe ndërtimin e...
Drejtues NC Feed & Uncoiler 3 në 1

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC FEED STRAIGHTENER & UNCOI LE 3 në 1 Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të...
Drejtues Decoiler Cum & Ushqyes i Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DECO ILER CU M STRAIG HTENER & SE RVO FEEDER Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një...
Zbërthimi i linjës së drejtimit dhe zbrazjes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

ZBULIMI I STRAI GHTENING DHE BLA LINE LINE Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të...
Shtypni ushqyesin drejtës

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PR ESS STRAIGHTENER F EEDER Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të madhe ndërtimin...
Shtypni shtypjen 3 në 1 ushqyes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PUNCHING PRESS 3 NE 1 FEEDER Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të madhe...
Shtypi i energjisë NC Servo 3 Në 1 Ushqyes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Fuqia PR ESS NC SER VO 3 NE 1 FEEDER Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të madhe...
3 në 1 Ushqyes Drejtues me Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

3 NE 1 STRAI GHTENER FEED ER ME DE COILER Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të...
Ushqyes i Uncoiler Metalit të Rripit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

STRIP ME TAL i panjohur ILER USHQYESI Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të madhe...
3 në 1 Drejtues dhe Ushqyes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

3 N ST STRENG HTENER & FEEDER Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të madhe...
Ushqyesit CNC Straightener Uncoiler Servo 3 në 1

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CNC STENIGHT TENER FEE DER UNCOI LER SERVO 3 IN 1 Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një...
Linja automatike e shtypit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

AUTOMA TIC PRE SS LINE Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të madhe ndërtimin e...
Makinë e nivelit të nivelit të karburantit Servo Feeder

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Servo FEE DER i panjohur ILER LEV ELER MACHINE Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë...

Kinë Ushqyes Niveli NC furnizuesit

Makina ushqyese e niveleve NC është një lloj i pajisjeve për trajtimin e bobinës, është përdorur për të zhveshur dhe rrafshuar rripat e spirales dhe të ushqyerit në makinën e shtypjes së shtypjes, makinën e formimit të rrotullave, makinën e torno CNC, makinën qethëse.


Ushqyesi i niveleve NC nuk është vetëm një kombinim i thjeshtë i uncoiler, straightener dhe ushqyes, por gjithashtu një kontroll shumë i integruar në operacione. Stacioni hidraulik, makina spirale, motori i pangopur, gishti dhe inverteri, pjesa drejtësuese, motori ushqyes servo janë të lidhur me sistemin modular PLC dhe kontrollohen nga një ekran me prekje, i cili është mjaft i përshtatshëm për operatorët.


Mund të trajtojë çelik me forcë të lartë dhe gjithashtu çelik normal në trashësi të lartë. Mund të trajtojë trashësinë e çelikut deri në 12.0 mm gjerësi të spirales deri në 1800 mm me performancë të saktë të saktë drejtimi. Një linjë kompakte e ushqyesit decoiler drejtues të mbështjelljes është e domosdoshme për vulosjen e çelikut me forcë të lartë në prodhim automobilistik, ndërtim, hapësirë ​​ajrore ose pajisje elektrike.


Nxitësja e niveleve NC është e lehtë për t'u instaluar, e cila mund të hyjë në prodhimin masiv në një kohë të shkurtër. Pa një lak material të gjatë, gjatësia e linjës së ushqyerjes së spirales është zakonisht jo më shumë se 5 milion, disa modele të tilla si MFL2 është vetëm gjatësi 2.5 m, e cila do të kursejë vendet e punës të dhomës së vulosjes. Me përbërësit kryesorë të markës ndërkombëtare, sistemin automatik të lubrifikimit dhe procedurat e vetë-inspektimit, linja kompakte e furnizimit me spirale ka një shkallë shumë të ulët dështimi dhe të lehtë për mirëmbajtje.


Makinë ushqyese e niveleve NC është e përshtatshme për vulosjen e automjeteve, prodhimin e pajisjeve, komponentët kompjuterikë dhe elektronikë, harduerët dhe pjesët metalike etj. Pjesë automobilistike: Bracket, Damper, Barke Pad, Tie Bar, Aksesor Elektrik, Pjesë të Shellave të Printerëve, Kornizë Kompjuterike, Hekurudhë Slide e Vendit të Automjeteve, Mburoja e spërkatjes së trupit të makinës etj.Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim