Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > decoiler > Decoiler Manual i Motorizuar
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Decoiler Manual i Motorizuar

Kategoritë e produkteve të Decoiler Manual i Motorizuar , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Uncoilers & Decoilers , furnizuesit Makinë horizontale uncoiler / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Makinë standarde e dekolteve R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Makinë automatike e dekotimit me motor

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Decoiler / Uncoiler Machine automatike është një makinë trajtuese e materialit e vendosur në fillim të një linje procesi që përdoret për të mbajtur dhe paguar në mënyrë të sigurtë ose shlyer rripin e çelikut .Ajo zhvishet nga spiralja për të dërguar...
Makinë automatike e fletëve automatike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makina unoiler automatike e fletës automatike manuale ose hidraulike mund të zgjidhet për rregullimin e diametrit të brendshëm, Ka zgjedhje të gjerë për të zgjedhur në varësi të gjerësisë dhe peshës së spirales. Operacioni: i motorizuar Shpejtësia e...

Kinë Decoiler Manual i Motorizuar furnizuesit

Decoiler Manual i Motorizuar është dizajn për mbështjellje metalike me peshë të ulët, të vendosura në fillim të një linje procesi të përdorur për të mbajtur dhe siguruar me siguri shlyerjen ose zhbirimin e rripit të çelikut , i konfiguruar zakonisht me fletë metalike për zbardhuesin, makinën ushqyese të servisit NC dhe makinë shtypi e energjisë.

Decoiler Manual i Motorizuar mund të zbulojë shiritin e mbështjelljes nga 70 mm në 800 mm gjerësi, nga 0.2 mm në 6 mm trashësi dhe të ngarkojë peshën deri në 2 ton. Zakonisht është i paditshëm për diametrin e brendshëm 450-530mm, dhe diametrin e jashtëm 1200 mm.

Për më tepër, nëse trashësia mbi trashësinë 3 mm, ne sugjerojmë të shtoni krahun e presionit për të shmangur dëmtimin e operatorit për shkak të fleksibilitetit të tepërt të materialeve.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim