Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Drejtues fletë metalike
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Drejtues fletë metalike

Kategoritë e produkteve të Drejtues fletë metalike , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Drejtues fletë metalike , furnizuesit Drejtues spirale / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Drejtues metalik R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Drejtues standard i fletës metalike

më shumë

Niveli i saktë i fletës së metaleve

më shumë

Drejtues me shpejtësi të lartë loop

Makinë për zbardhjen e fletës metalike ofron një straightener të përafërt dhe preciz që mund të përpunojë gjerësinë e materialit deri në 1500 mm, dhe mund të rregullohet për të trajtuar trashësinë e aksioneve midis 0,1-6,0 mm, ky është modeli optimal për përpunimin e të gjitha llojeve të komponentëve precizionë të cilët kërkojnë performancë të shkëlqyeshme drejtimi.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim