Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Shtypja e pullave > Shtypjet e rrymës
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Shtypjet e rrymës

Kategoritë e produkteve të Shtypjet e rrymës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Shtypje mekanike , furnizuesit Makinë shtypi e energjisë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Makinë për shtyp R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Makinat e shtypjes mekanike të shtypjes anësore të drejta

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Me dizajn të ngurtësisë së lartë në kornizën e makinës, trupi i makinës Power Press është ngjitur me fletë çeliku të cilësisë dhe trajtohet me eleminimin e tensionit, përmirëson stabilitetin dhe besueshmërinë e precizonit të makinës. Goditje e...
Shtypja e vulosjes metalike dhe teknologjia e prerjes

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Me dizajn të ngurtësisë së lartë në kornizën e makinës, trupi i makinës Power Press është ngjitur me fletë çeliku të cilësisë dhe trajtohet me eleminimin e tensionit, përmirëson stabilitetin dhe besueshmërinë e precizonit të makinës. Goditje e...
Makinë shtypi me pullë të dyfishtë

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Me dizajn të ngurtësisë së lartë në kornizën e makinës, trupi i makinës Power Press është ngjitur me fletë çeliku të cilësisë dhe trajtohet me eleminimin e tensionit, përmirëson stabilitetin dhe besueshmërinë e precizonit të makinës. Goditje e...
Shtypi preciz i dyfishtë me shtypje të tipit Simi

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Shtypi Precision Double Crank Double-Crank Precision drejton fluturakun me motor, drejton mekanizmin shufër lidhës të boshtit me kyçin dhe ingranazhin e transmisionit për të lëvizur rrëshqitësin lart e poshtë, dhe drejton mykun e tensionit për të...
Makinë shtypëse automatike e shënimit të energjisë

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makina shtypëse për shtypjen automatike të energjisë përdoret për zbrazjen, grushtimin, lakimin dhe formimin e pllakave të çelikut të hollë me madhësi të vogël dhe të mesme dhe pjesë të ngordhura progresive. Karakterizohet nga operacione të...
Shtypi preciz i dyfishtë i shtypur nga lloji i mbyllur

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Me dizajn të ngurtësisë së lartë në kornizën e makinës, trupi i makinës Power Press është ngjitur me fletë çeliku të cilësisë dhe trajtohet me eleminimin e tensionit, përmirëson stabilitetin dhe besueshmërinë e precizonit të makinës. Goditje e...
Makinë automatike e shtypjes së çarçafëve

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

përshkrim i produktit Makina automatike e shtypjes së fletëve metalike është e përshtatshme për të gjitha llojet e vulosjes së fletëve metalike, duke përfshirë pjesët e harduerit, pajisjet shtëpiake, pajisjet e mobiljeve, aksesorët e motorëve,...
Makinë e energjisë Shtypni për vulosje fletë metalike

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Me dizajn të ngurtësisë së lartë në kornizën e makinës, trupi i makinës Power Press është ngjitur me fletë çeliku të cilësisë dhe trajtohet me eleminimin e tensionit, përmirëson stabilitetin dhe besueshmërinë e precizonit të makinës. Goditje e...

Kinë Shtypjet e rrymës furnizuesit

Power Presses drejton motoçikletën me motor, drejton mekanizmin shufër lidhës të boshtit me kyç dhe ingranazhin e transmisionit për të lëvizur rrëshqitësin lart e poshtë, dhe drejton mykun elastik për të formuar pllakën e çelikut. Dhe shtypi i fuqisë ka dy rrëshqitës, të ndarë në bllok rrëshqitës brenda dhe jashtë rrëshqitësit, brenda shufrës së shoferit të makinës rrëshqitëse ose vdes, jashtë presionit të rrëshqitësit për të përzënë myk në spirale, veprimi i parë i rimave të presionit gjatë buzës së çelikut në tërheqje, veprimi i brendshëm i rrëshqitjes shtrihet përsëri.
Shtypësit e energjisë përdoren për zbrazjen, grushtimin, lakimin dhe formimin e pllakave të çelikut të hollë të mesëm të vegjël dhe të mesëm dhe pjesë të ngordhura progresive. Karakterizohet nga operacione të stampimit të vazhdueshëm me precizion të lartë, me rendiment të lartë dhe me stabilitet të lartë.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim