Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Drejtësues Decoiler > Drejtësues hidraulik i Decoilerit > Makinë kompakte për Decoiler Straightener
Makinë kompakte për Decoiler Straightener
Makinë kompakte për Decoiler Straightener
Makinë kompakte për Decoiler Straightener
Makinë kompakte për Decoiler Straightener
Makinë kompakte për Decoiler Straightener
 • Makinë kompakte për Decoiler Straightener
 • Makinë kompakte për Decoiler Straightener
 • Makinë kompakte për Decoiler Straightener
 • Makinë kompakte për Decoiler Straightener
 • Makinë kompakte për Decoiler Straightener

Makinë kompakte për Decoiler Straightener

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GL-H

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

Function: Uncoiling And Leveling Steel Strip

Inner Diameter: 460-520mm

Outer Diameter: 1200mm

Product Name: Coil Steel Decoiler Straightener Machine

Mandrel Expansion: Hydraulic

Pressure Arm: With

Applicable Coil Thickness: 0.5-4.5mm

Applicable Coil Width: 50mm-800mm

Appliable Weight: 500-3000kgs

Additional Info

paketim: Woodencase

prodhimtari: 100 sets

markë: Mayflay

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

certifikatë: CE

Kodi HS: 84283920.00

port: Shenzhen

përshkrim i produktitMAKINA COMPACT DECOI LER STRAIGHTENERMakina kompakte për Decoiler Straightener është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar atë.

Makina kompakte për Decoiler Straightener mund të heqë dhe rregullojë mbështjelljen e fletës metalike nga gjerësia 70-800 mm, dhe trashësia nga 0,5-4,5 mm, pesha e spirales nga 500kg në 5000kgs. E përputhshme me furnizuesin NC servo roll për linjën e stampimit të metaleve.

Sistemi përbëhet nga Decoiler Single Spindle së bashku me Straightener të drejtuar të montuar përpara tij. Karakteristikë e sistemit është se pasi që janë montuar në të njëjtën strukturë bazë, shtrirja në lidhje me njëri-tjetrin duke kursyer hapësirën dhe kohën e instalimit.
Kokat e dekolerave dhe drejtësave janë zgjedhur nga diapazoni ynë standard për të ofruar modularitet dhe dërgesa të shpejta ruajnë ende nivelet e cilësisë së pajisjeve individuale.
Kabineti i kontrollit motorik të materialit të kombinuar Decoiler Straightener është relativisht i pavarur, gjithashtu ata përdorin konvertuesin e tyre të frekuencës, që do të thotë se mund të marrë mbrojtje më efektive të makinës për t'u siguruar që nuk do të shtrembërohet kur t'i nënshtrohet forcave të tjera të jashtme.
Sistemi i makinës së makinerisë straightening është transmetimi universal i bashkimit dhe ingranazheve, që mund të shmangin në mënyrë efektive dëmtimin e materialit nga rotacioni i rrotave pasive.
Rrota drejtuese ka treguesin dial, mund të gjente pikat e nivelimit shpejt. Ajo forcon ngurtësinë e rrotullës sipas rregullimit të rrotës së presionit të pasmë, pastaj e bëni efektin e straightening më të mirë.
Availableshtë i disponueshëm në modele të ndryshme me shpejtësi të ndryshueshme dhe që ka sistemin e kontrollit të lakut për të sinkronizuar me Shpejtësinë e ushqimit të shtypit së bashku me panelin e kontrollit.


Karakteristikat e makinerisë kompakt të Decoiler Straightener :
1. Ruani zonën e fabrikës. 2 makina së bashku një.
2. I përshtatshëm për të gjitha llojet e mbështjelljes automatike të mbështjelljes metalike, të lehtë për t'u përdorur.
3. I përshtatshëm për trashësinë e materialit: 0.5-4.5 mm.
4. Shpejtësia e shpejtë: 0-16m / min.
5. I përshtatshëm për pjesët metalike, elektron, pajisje elektrike, lodër dhe pjesë automatike prodhimi të ngutshëm të vazhdueshëm, straightening.
6. Makinë e çmimit të favorshëm, cilësi të lartë, mirëmbajtje më të ulët.
7. Makinë spirale, krah për presion, zgjerim hidraulik etj. Për zgjedhjen.


PICTURESUncoiler Straightener


SPECIFIKIM


Hydraulic uncoiler straightener(0.4-4.5mm)

Model:GL-H

Model

GL-300H

GL-400H

GL-500H

GL-600H

Material Width

200

400

500

600

Coil Thickness

 0.5-4.5mm

Straightener Roller

Ø68mm*7pcs(4 On Top/3 On Bottom)

Coil I.D.

Φ450-530 mm

Coil O.D.

Φ1200 mm

Coil Weight

2000 kg

2000kg

3000 kg

3000 kg

Uncoiler Motor

1.5kw

Straightener Motor

2.2kw

2.2kw

4.4kw

4.4kw

Roller pressing way

Pneumatic rod

Roller adsjuting way

Eccentric turbine worm adjusting

Inverter

Delta,Taiwan

Expansion Way

Manual or Hydraulic


APLIKACION


Drejtësues Decoiler është fillimi i parë i linjës së vulosjes së fletës metalike, është përdorur ngarkimi i mbështjelljeve dhe drejtimi i shiritave të fletës metalike dhe drejtimi i shiritave në makinën e furnizuesit për shtyp.

Drejtësi Decoiler mund të gjendet në shumë linja produktesh të ndryshme për vulosje siç janë linja e vulosjes së pajisjeve, linja e vulosjes së tehut, linja shtypëse e thikave, linja e vulosjes së pjesëve të motorëve, linja e vulosjes së targave të makinave, linjat e vulosjes së pjesëve të vogla automatike, linjat e vulosjes së kompjuterit dhe elektronikës, etj. .

Konfigurimi i linjës së vulosjes së fletës metalike
Hapi-1: Makinë për straightener Decoiler, Duke ngarkuar spiralet dhe mbështjellësin e pandryshkshëm dhe forcimin e shiritave të spirales.
Hapi-2: Makinë NC Servo Roll Feed NC, Rripa spirale për të shtypur makinën.
Hapi-3: Makinë presë e energjisë me kallëpe, duke shtypur deri në produktin përfundimtar

2 in 1 decoiler straightener


2 Komplete të makinave hidraulike të zbardhuesit të dekoilerit janë të gatshëm t'i dorëzojnë fabrikës së klientit


Decoiler Straightener (5)


Kategoritë e Produktit : Drejtësues Decoiler > Drejtësues hidraulik i Decoilerit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Vanessa
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim