Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Drejtësues Decoiler > Drejtësues hidraulik i Decoilerit
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Drejtësues hidraulik i Decoilerit

Kategoritë e produkteve të Drejtësues hidraulik i Decoilerit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Drejtues hidraulik uncoiler , furnizuesit Stilimues hidraulik metalik hidraulik / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Drejtësues automatik hidraulik uncoiler R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Drejtues spirale mbështjellës mbështjellës

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SPIRALJA mbështjell DECOI LER straightener Regjistrimi spirale Reel Decoiler është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar...
Drejtues i çarçafëve metalikë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

LETR METAL DEC OILER STRAIGHTENER Sheet Metal Decoiler Straightener është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar atë. Fletë...
Makinë kompakte për Decoiler Straightener

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA COMPACT DECOI LER STRAIGHTENER Makina kompakte për Decoiler Straightener është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar...
Drejtues i Kombinuar Uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

COMBO UNCOILE R STRAIGHTENER Kombinuar Uncoiler Straightener është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar atë....
Makinë për drejtimin e tipit djep

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA E LLOJIT TAD KUFIRIT Makina për Drejtimin e Llojit të djepit është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar atë. Makina...
Kombinim i drejtësisë Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Deco ILER straightener MACHINE Makinë Decoiler Straghtener është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar atë. Makina Decoiler...
Drejtues Uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

STRAIGHTENER UNCOILER Uncoiler Straightener është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​të kufizuar. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar atë. Uncoiler Straightener...
Makinë hidraulike uncoiler Straghtener

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA RAIDTENER HIDRAULIC UN UNIL CO Makinë hidraulike Uncoiler Straghtener është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar...
Drejtues kompakt Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

COMPACT decoiler STR AIGHTENER Decoiler Cum Straightener Compact është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​të kufizuar. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar atë....
Lloj djepi Decoiler Cum Straightener

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Djep LLOJI DE Coiler CUM STR AIGHTENER Cradle Type Decoiler Cum Straightener është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar...
Makinë drejtësie hidraulike e dekoilerit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA HYDRAULIC DECOI LER STRAIGHTENER Drejtues hidraulik Decoiler është në modelin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar atë....
Decoiler Straightener 2 IN 1 Machine

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Decoiler Straightener 2 IN 1 Makinë është e përshtatshme për fletë metalike të trashësisë së mesme të palidhur dhe flakërimi, e përputhshme mirë me ushqyesin e rrotullave NC për linjën e stampimit të metaleve. Sistemi përbëhet nga Decoiler Single...
Drejtues kompakt Decoiler Cum

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Drejtpërdrejtë kompakt Decoiler Cum është i përshtatshëm për fletët metalike të trashësisë së mesme të palidhura dhe flakëruese, të pajtueshme mirë me ushqyesin rrotullues NC për linjën e vulosjes së metaleve. Sistemi përbëhet nga Decoiler Single...
Sistemet e Drejtësisë Combo Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Combo Decoiler Straightener Systems është i përshtatshëm për të gjitha llojet e shtrëngimit të petëzimit të metaleve, që përputhen mirë me ushqyesin e rrotullave NC për linjën e vulosjes së metaleve. Shtypja e shufrës pneumatike (cilindri i ajrit)...
Uncoiler dhe drejtues për fletë metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Karakteristikat e Uncoiler dhe Straightener For Sheet Metal Assembly Assembly së bashku - 2 në 1, Ai mund të kursente në mënyrë efektive hapësirën e Instalimit, të zvogëlojë segmentin e tranzicionit të saktë të materialit në procesin e...
Straightener Decoiler Rack Precision High

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Precision i Lartë 2 Në 1 Rack Decoiler Straightener Machine është e integruar me uncoiler dhe straightener, kursen vëllim, i përshtatshëm për të gjitha llojet e fletë metalike straightening palosshme, mirë në përputhje me NC servo ushqyes roll për...
2 IN 1 Drejtues kompakt dhe mbështjellës i mbështjelljes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

2 IN 1 Drejtues kompakt dhe mbështjellës spiralësh siguron një forcim dhe vlerë të shkëlqyeshme. Dizajni modular mund të trajtojë një gamë të gjerë të gjerësisë dhe trashësisë së materialit për të rritur aftësitë e prodhimit për aplikime të...

Kinë Drejtësues hidraulik i Decoilerit furnizuesit

Drejtues hidraulik Decoiler është në modelin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi.

`sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar atë.

Mund të zhbllokojë dhe rregullojë mbështjelljen e fletës metalike nga gjerësia 70-800 mm, dhe trashësia nga 0.5-4.5 mm, pesha e spirales nga 500kg në 5000kgs.

Kabineti i kontrollit motorik të materialit të kombinuar Decoiler Straightener është relativisht i pavarur, gjithashtu ata përdorin konvertuesin e tyre të frekuencës, që do të thotë se mund të marrë mbrojtje më efektive të makinës për t'u siguruar që nuk do të shtrembërohet kur i nënshtrohet forcave të tjera të jashtme.

Sistemi me makinë e makinës straightening janë universale transmetimit të përbashkët dhe veshje, që në mënyrë efektive mund të shmangur materiali `s dëmin nga rotacionit pasiv timon.

Rrota drejtuese ka treguesin dial, mund të gjente pikat e nivelimit shpejt. Ajo forcon ngurtësinë e rrotullës sipas rregullimit të rrotës së presionit të pasmë, pastaj e bëni efektin e straightening më të mirë.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim