Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > decoiler > Decoiler hidraulik me një detyrë të rëndë
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Decoiler hidraulik me një detyrë të rëndë

Kategoritë e produkteve të Decoiler hidraulik me një detyrë të rëndë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Decoiler hidraulik me një detyrë të rëndë , furnizuesit Uncoiler & Decoiler / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Decoiler automatik hidraulik i rëndë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Makinë Decoiler hidraulike e linjës së ushqyerjes së shtypur

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makina Decoiler hidraulike e linjës së ushqimit të shtypur të motorizuara ka disa specifikime të ndryshme kur i krahasoni me dekolerat mekanikë . Sistemi i shtrëngimit të Decoilers hidraulik po funksionon automatikisht. Gjithashtu aftësia e saj e...
Makinë decoiling spirale hidraulike për linjën e shtypit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makina hidraulike e prishjes së spirales për linjën e shtypit ka kapacitet 500-10000 kg me opsionin e ngarkimit të makinave. Funksioni i presionit të brendshëm të rrotullave është duke punuar me sistemin hidraulik dhe sistemi i kontrollit mund të...
Hidraulik i vetëm tip Koka me makinë spirale Uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Hidraulik i vetëm tip Koka me makinë spirale Uncoiler është pajisja impotante e prodhimit në linjën e prodhimit të metaleve të çelikut, duke formuar linjë prodhimi dhe prerje në vijën e gjatësisë, e përdorur kryesisht për të mbajtur shirita çeliku...
Makinë Decoiler hidraulike e rëndë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Mayflay Ofron një gamë të plotë të Makinës Decoiler Hydraulic Heavy Duty Decoiler për decoiling e materialit spiral, i cili mbulon pothuajse çdo kërkesë të mundshme. Makina Decoiler Hydraulic Heavy Duty , në varësi të kërkesës së klientit, është...

Kinë Decoiler hidraulik me një detyrë të rëndë furnizuesit

Makinat hidraulike të dekoilerëve të rënda përdoren për të lehtësuar punën e operatorit dhe për të lehtësuar procesin e shtrëngimit të brendshëm, për fletë metalike të mbështjellë me peshë më të lartë që nuk mund të bëhet duke përdorur sistemin e shtrëngimit manual.

Kur përdoret dekoleri hidraulik i rrotës, procesi i ngarkimit të rrotullës në decoiler do të lehtësohet dhe shpejtohet. Përdorimi i një makine ngarkuese hidraulike do të lehtësojë më tej procesin e ngarkimit dhe do të shkurtojë kohën gjithashtu.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim