Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Linjat e furnizimit me spirale me forcë të lartë > Decoiler kompakt dhe drejtues ushqyes Sistemet e furnizimit të shtypit
Decoiler kompakt dhe drejtues ushqyes Sistemet e furnizimit të shtypit
 • Decoiler kompakt dhe drejtues ushqyes Sistemet e furnizimit të shtypit

Decoiler kompakt dhe drejtues ushqyes Sistemet e furnizimit të shtypit

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: MAC4-1600H

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

Product Name: Coil Press Auto NC Servo Roll Feeder Machine

Releasing Type: Pneumatic

PLC: Mitsubishi, Japan

Servo Motor: Mitsubishi, Japan

Servo Driver: Mitsubishi, Japan

Touch Screen: WEINVIEW, Taiwan

Function: Feeding The Coil Strips Into The Press Machine

Applicable Coil Width: 50mm-1300mm

Applicable Coil Thickness: 0.6-6.0mm

Additional Info

paketim: Woodencase

prodhimtari: 100 sets

markë: Mayflay

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

certifikatë: CE

Kodi HS: 84283920.00

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Product Description


Decoiler kompakt dhe drejtues i ushqyesit Press F eed Systems ofron për klientët një gamë të plotë produktesh për pothuajse të gjitha aplikacionet brenda vulosjes së fletë metalike dhe industrisë së formimit të metaleve.

Me Decoiler Compact And Feeder Straightener Press F eed Systems ju mund të përpunoni gjerësinë e materialit të spirales deri në 1800 mm, në një trashësi të materialit deri në 9.0 mm dhe një peshë spirale 25 ton.

Për straightening të materialit spiral ne mund t'ju ofrojmë straighteners thjeshtë për eleminimin e harkut spirale, nivele për kërkesë më të lartë në lidhje me cilësinë e straightening, por edhe straighteners saktësi me rrotullat konveks drejtuese për kërkesa të cilësisë më të lartë.

Drejtues të ushqyesve për kursimin e hapësirës janë gjithashtu në dispozicion brenda gamës së produkteve tona, si dhe burime sero për ushqyerje të shpejtë dhe të saktë të materialit të mbështjelljes.


Compact Decoiler And Feeder Straighteners Press Feed Systems
Model:MAC4-
Specifications
Model MAC4-1400H MAC4-1600H
Material Width(mm) 70-1400 70-1600
Material Thickness(mm) 0.6-6.0
Max.Coil Weight(kg) 7000 10000
Max.Coil O.D.(mm) 1400
Coil l.D.(mm) 508
Feed Length(mm) ~500*
Max.Line Speed(m/min) 16-24
StraightenerRoll (pcs) upper6/lower5
Feed Roll(pcs) 2
Main Motor AC15.0 AC22.0
Mandrel Expansion Hydraulic
Reel Motor(kw) 7.5 7.5
Power(V) 3phase 220V/380V/50HZ
Operating Air(Mpa) 0.49

Vërejtje:

1) Shifrat e mësipërme janë materiali që ka forcë të japin σs = 600N / mm².

2) Specifikimet janë subjekt i ndryshimit për përmirësim pa paralajmërim.

Products Show

Pjesët kryesore të Detajuara të Decoiler-it Compact dhe Straighteners Ushqyesit Shtypni Sistemet e Njoftimit si më poshtë:

1. Makinë spirale --- Fuqia hidraulike, sipërfaqja rezistente ndaj veshin
2. Mandrel i Decoiler --- Zgjerimi Hidraulik, Delta Inverter
3. Shtypja e krahut --- spiralja e thurur mirë, pa shpërndarje
4. Kufizimi i krahut --- Gjetja e spirales, shmangni ndërhyrjet e spirales
5. Krahu Mbështetës --- spiralja ndihmëse ndihmëse
6. Hyrja e mbështjelljes --- Me krahun mbështetës
7. Kabineti i Kontrollit --- Ekrani me prekje nga Weinview
8. Pjesë Drejtuese --- Rrotullon drejtkëndësha çeliku GCr15
9. Dorëza dore --- Rregullimi i vlerës rregulluese
10. Njësia e qethjes --- Qethja hidraulike (opsionale)
11. Njësia e Lubrifikimit --- Kontroll automatik, 20L (opsional)

12. Kllapa e daljes --- Gjatësia e rregullueshme

Coil Sheet Automatic Decoiler Feeder With Straightener Compact Press Line Mac4 1300f


Application


Vulosja e automjeteve, prodhimi i aparateve, komponimet kompjuterike dhe elektronike, hardueri dhe pjesët metalike etj.Coil feeding line for MAC3


Pjesë automobilistike: Bracket, Damper, Barke Pad, Tie Bar, Aksesor Elektrik, Pjesë të Shellave të Printerëve, Kornizën e Kompjuterave, Rrëshqitësit me rrëshqitje të sediljeve të makinave, Mburojat e spërkatjes së trupit të makinës etj.


Auto stamping partsMAC4 Decoiler Compact And Feeder Straighteners Feed Feed Systems po punon në fabrikën e klientëve tanë.

Decoiler kompakt dhe drejtues të ushqyesit Shtypni sistemet e furnizimit për krijimin e linjës së furnizimit me fletë spirale në kllapa.

Kjo makinë është duke punuar në një nga fabrikat e klientëve tanë, ata prodhojnë pjesë të tipit U me Decoiler Kompakt dhe Straighteners Ushqyes të Shtypur Sistemet e Feed Feed .

Me kontrollin Yaskawa Servo Systems dhe Mitsubishi PLC, linja e ushqyerjes mund të arrijë saktësisht të ushqyerit 0.15 mm mm.

Metal Coil Power Press Nc Servo 3 In 1 Roll Feeder Cum Straightener Decoiler MAC4 (3)


Our Company


Kompania Mayflay është një prodhues me cilësi të lartë të të gjitha llojeve të Pajisjeve të Trajtimit të spirales dhe pajisjeve të ushqyerjes me shtyp në Kinë. Prodhuesit e prodhuesve të veçantë Decoilers, Straighteners dhe Servo , dhe mund të ofrojnë një gamë të shkëlqyeshme të combo 2 në 1 decoilers dhe Straighteners , dhe gjithashtu linjat shumë të njohura të Feed Feed Compact të cilat do të zvogëlojnë hapësirën e dyshemesë dhe do të përmirësojnë në mënyrë dramatike kohën e filetimit në mbështjellje të detyrave të rënda.


Kompania Mayflay ka mësuar teknologjinë japoneze dhe duke përdorur standarde të larta parimi në zgjedhjen e pjesëve, procesin e montimit dhe pjesëve rezervë, duke u përqëndruar në hartimin dhe sigurimin e ofrimit të zgjidhjeve inovative, me kosto efektive për përpunimin e mbështjelljes dhe zgjidhjet automatike të vulosjes së linjës . Mayflay zhvillohet me teknologji të përparuar dhe shërbim të vëmendshëm. Mayflay ofron një zgjidhje ndalese për të zgjidhur problemin e ushqimit të shiritave të spirales në shtyp aq mirë, dhe për të rritur prodhimin në mënyrë thelbësore. Sot, Mayflay është një ndërmarrje e përkushtuar që paraqet prodhim objektesh me reputacion të mirë, aftësi profesionale, menaxhim modern, rrjet të gjerë shitjesh dhe marketing të zgjuar.


Mayflay nuk është më i miri në botë, dhe çmimi nuk është më i lirë. Por ne mund të sigurojmë produkte të shkëlqyera për të arritur kërkesat tuaja dhe t'ju ndihmojmë të merrni përfitimet më të mëdha ekonomike.


Packing & Delivery


Detajet e Paketimit: Kuti prej druri
Detajet e dorëzimit: 30-70 ditë pune
Mënyra e transportit: transporti oqeanik


FAQ


1. A do të ofronit shërbim OEM / ODM?
Ne po ofrojmë shërbime OEM për konkurrentët tanë nga vendi evropian dhe kompania Janpan.


2. hatfarë certifikatash keni?
Kompania jonë është verifikuar nga ISO9001.We mori çertifikatat e CE për produktet.
përfshirë makinën ushqyese, makinën uncoiler, makinën decoiler, makinën shtypëse me shpejtësi të lartë etj.


3.Cila është koha e dorëzimit për makinën tonë?

Ushqyesi, makina uncoiler janë 1-20 ditë pune.
Makina e shtypit me shpejtësi të lartë është 5-35 ditë pune.
Ushqyesit Deceniler straightener 3 në 1 makinë janë 15-65 ditë pune.
Rrëmbyesi i palëvizshëm 2 në 1 makinë është 1-25 ditë pune.
Dikur, makina jonë është me magazinë.


4.Cili është kontrolli i cilësisë në kompani?
Ne inspektojmë makinën sipas standardit ISO 9001 dhe testojmë makinën më parë.
shpërndarjen dhe ne e bëjmë makinën tonë me pajisje CNC në fabrikën tonë. Makineritë tona janë ato me cilësi të lartë.

Kategoritë e Produktit : Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Linjat e furnizimit me spirale me forcë të lartë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Vanessa
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim