Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Linjat e furnizimit me spirale me forcë të lartë > Linjat e ushqyerjes me spirale të standardizuara dhe të individualizuara
Linjat e ushqyerjes me spirale të standardizuara dhe të individualizuara
Linjat e ushqyerjes me spirale të standardizuara dhe të individualizuara
 • Linjat e ushqyerjes me spirale të standardizuara dhe të individualizuara
 • Linjat e ushqyerjes me spirale të standardizuara dhe të individualizuara

Linjat e ushqyerjes me spirale të standardizuara dhe të individualizuara

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: MAC4-800H

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

Product Name: Coil Press Auto NC Servo Roll Feeder Machine

Releasing Type: Pneumatic

PLC: Mitsubishi, Japan

Servo Motor: Mitsubishi, Japan

Servo Driver: Mitsubishi, Japan

Touch Screen: WEINVIEW, Taiwan

Function: Feeding The Coil Strips Into The Press Machine

Applicable Coil Width: 50mm-1300mm

Applicable Coil Thickness: 0.6-6.0mm

Additional Info

paketim: Woodencase

prodhimtari: 100 sets

markë: Mayflay

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

certifikatë: CE

Kodi HS: 84283920.00

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Product Description

Linjat e ushqyerjes së mbështjellura të standardizuara dhe të individualizuara për material me forcë të lartë është krijuar për të bërë çeliqet e trasha me forcë më të lartë elastike mbi 400Mpa.

Linjat e ushqyerjes me spirale të standardizuara dhe të individualizuara që përmbajnë të gjitha funksionet thelbësore në cilësi. Dizajn i thjeshtuar, ergonomik i optimizuar me simbole të qarta, duke mundësuar funksionim të thjeshtë dhe mirëmbajtje tejet të lehtë.

Me linjat tona të standardizuara dhe të individualizuara të mbështjelljes së mbështjelljes, ju mund të përpunoni gjerësinë e materialit të spirales nga 400 mm në 1800 mm, trashësi të spirales nga 0.6-9.0 mm, peshë spirale deri në 25000kgs.

Gama jonë e produkteve kupton Linjat e standardizuara dhe të individualizuara të mbështjelljes së spirales në dizajn konvencional, si dhe kompakt, për ushqimin e materialit të mbështjelljes në presione dhe linja profilizimi.


Standardised and individualised Coil Feeding Lines
Model:MAC4-
Specifications
Model MAC4-600H MAC4-800H
Material Width(mm) 70-600 70-800
Material Thickness(mm) 0.6-6.0
Max.Coil Weight(kg) 5000 5000
Max.Coil O.D.(mm) 1400
Coil l.D.(mm) 508
Feed Length(mm) ~500*
Max.Line Speed(m/min) 16-24
StraightenerRoll (pcs) upper6/lower5
Feed Roll(pcs) 1
Main Motor AC15 AC15
Mandrel Expansion Hydraulic
Reel Motor(kw) 2.2 2.2
Power(V) 3phase 220V/380V/50HZ
Operating Air(Mpa) 0.49

Vërejtje:

1) Shifrat e mësipërme janë materiali që ka forcë të japin σs = 600N / mm².

2) Specifikimet janë subjekt i ndryshimit për përmirësim pa paralajmërim.

Products Show

Pjesët kryesore të hollësishme të Sistemeve të furnizimit me spirale SmartSaver si më poshtë:

1. Makinë spirale --- Fuqia hidraulike, sipërfaqja rezistente ndaj veshin
2. Mandrel i Decoiler --- Zgjerimi Hidraulik, Delta Inverter
3. Shtypja e krahut --- spiralja e thurur mirë, pa shpërndarje
4. Kufizimi i krahut --- Gjetja e spirales, shmangni ndërhyrjet e spirales
5. Krahu Mbështetës --- spiralja ndihmëse ndihmëse
6. Hyrja e mbështjelljes --- Me krahun mbështetës
7. Kabineti i Kontrollit --- Ekrani me prekje nga Weinview
8. Pjesë Drejtuese --- Rrotullon drejtkëndësha çeliku GCr15
9. Dorëza dore --- Rregullimi i vlerës rregulluese
10. Njësia e qethjes --- Qethja hidraulike (opsionale)
11. Njësia e Lubrifikimit --- Kontroll automatik, 20L (opsional)

12. Kllapa e daljes --- Gjatësia e rregullueshme

Precision Press 3 In 1 Feeder equipmentApplication


Vulosja e automjeteve, prodhimi i aparateve, komponimet kompjuterike dhe elektronike, hardueri dhe pjesët metalike etj.Coil feeding line for MAC3


Pjesë automobilistike: Bracket, Damper, Barke Pad, Tie Bar, Aksesor Elektrik, Pjesë të Shellave të Printerëve, Kornizën e Kompjuterave, Rrëshqitësit me rrëshqitje të sediljeve të makinave, Mburojat e spërkatjes së trupit të makinës etj.


Auto stamping partsMAC4 Linjat e standardizuara dhe të individualizuara të mbështjelljes së spirales po punojnë në fabrikën e klientëve tanë.

Linjat e ushqimit të mbështjelljes së mbështjelljes së standardizuara dhe të individualizuara për bërjen e linjës së furnizimit me fletë spirale në kllapa.

Kjo makinë është duke punuar në një nga fabrikat e klientëve tanë, ato prodhojnë pjesë të tipit U me Linja të Vëmendjes standarde dhe të individualizuara.

Me kontrollin Yaskawa Servo Systems dhe Mitsubishi PLC, linja e ushqyerjes mund të arrijë saktësisht të ushqyerit 0,15 mm.

Compact Feed line MAC4


Our Company


Kompania Mayflay është një prodhues me cilësi të lartë të të gjitha llojeve të Pajisjeve të Trajtimit të spirales dhe pajisjeve të ushqyerjes me shtyp në Kinë. Prodhuesit e prodhuesve të veçantë Decoilers, Straighteners dhe Servo , dhe mund të ofrojnë një gamë të shkëlqyeshme të combo 2 në 1 decoilers dhe Straighteners , dhe gjithashtu linjat shumë të njohura të Feed Feed Compact të cilat do të zvogëlojnë hapësirën e dyshemesë dhe do të përmirësojnë në mënyrë dramatike kohën e filetimit në mbështjellje të detyrave të rënda.


Kompania Mayflay ka mësuar teknologjinë japoneze dhe duke përdorur standarde të larta parimi në zgjedhjen e pjesëve, procesin e montimit dhe pjesëve rezervë, duke u përqëndruar në hartimin dhe sigurimin e ofrimit të zgjidhjeve inovative, me kosto efektive për përpunimin e mbështjelljes dhe zgjidhjet automatike të vulosjes së linjës . Mayflay zhvillohet me teknologji të përparuar dhe shërbim të vëmendshëm. Mayflay ofron një zgjidhje të ndaluar për të zgjidhur problemin e ushqimit të shiritave të mbështjelljes në shtyp aq mirë, dhe për të rritur prodhimin në mënyrë thelbësore. Sot, Mayflay është një ndërmarrje e përkushtuar që paraqet prodhim objektesh me reputacion të mirë, aftësi profesionale, menaxhim modern, rrjet të gjerë shitjesh dhe marketing të zgjuar.


Mayflay nuk është më i miri në botë, dhe çmimi nuk është më i lirë. Por ne mund të sigurojmë produkte të shkëlqyera për të arritur kërkesat tuaja dhe t'ju ndihmojmë të merrni përfitimet më të mëdha ekonomike.


Packing & Delivery


Detajet e Paketimit: Kuti prej druri
Detajet e dorëzimit: 30-70 ditë pune
Mënyra e transportit: transporti oqeanik


FAQ


1. A do të ofronit shërbim OEM / ODM?
Ne po ofrojmë shërbime OEM për konkurrentët tanë nga vendi evropian dhe kompania Janpan.


2. hatfarë certifikatash keni?
Kompania jonë është verifikuar nga ISO9001.We mori çertifikatat e CE për produktet.
përfshirë makinën ushqyese, makinën uncoiler, makinën decoiler, makinën shtypëse me shpejtësi të lartë etj.


3.Cila është koha e dorëzimit për makinën tonë?

Ushqyesi, makina uncoiler janë 1-20 ditë pune.
Makina e shtypit me shpejtësi të lartë është 5-35 ditë pune.
Ushqyesit Deceniler straightener 3 në 1 makinë janë 15-65 ditë pune.
Rrëmbyesi i palëvizshëm 2 në 1 makinë është 1-25 ditë pune.
Dikur, makina jonë është me magazinë.


4.Cili është kontrolli i cilësisë në kompani?
Ne inspektojmë makinën sipas standardit ISO 9001 dhe testojmë makinën më parë.
shpërndarjen dhe ne e bëjmë makinën tonë me pajisje CNC në fabrikën tonë. Makineritë tona janë ato me cilësi të lartë.

Kategoritë e Produktit : Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Linjat e furnizimit me spirale me forcë të lartë

Email tek ky furnizues
 • Ms. Vanessa
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim