Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Linjat e furnizimit me spirale me forcë të lartë
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Linjat e furnizimit me spirale me forcë të lartë

Kategoritë e produkteve të Linjat e furnizimit me spirale me forcë të lartë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Linja kompakte e furnizimit , furnizuesit Linja kompakte e fishekëve / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ushqyes Niveli Decoiler R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Sistemet e ushqimit të mbështjelljes Smart Smart Saver

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Sistemet e furnizimit me mbështjellje SmartSaver Feed për material me forcë të lartë është krijuar për të bërë çeliqet e trasha me forcë më të lartë elastike mbi 400Mpa. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për materialet më të kërkuara. Ato...
Drejtësues Decoiler Me Linjën e Ushqimit Servo

markë: Mayflay

paketim: enë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Dhjetor mushama straigh TENER ME SER VO L Ushqyes në E Straightener Decoiler Me Servo Feeder Line modeli i kursimit kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke zvogëluar hapësirën e...
Ushqyes i drejtpërdrejtë i Decoilerit për vulosjen e pjesëve të harduerit

markë: Mayflay

paketim: enë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DECO ILER STEIGHTENER FEEDER P FORR STAMPING PJES HT E BARNAVE Ushqyes i zbrazësit Decoiler për pjesët e harduerit që vulosin modelin e kursimit kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht,...
Ushqyes automatik i niveleve uncoiler

markë: Mayflay

paketim: enë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

AUTO UNC Olive LEV FEEDER LEV Dizajni i kursimit të ushqyesit të niveleve automatike të niveleve uncoiler kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke zvogëluar hapësirën e dyshemesë në...
Linja e ushqimit të shtypit të shtypit

markë: Mayflay

paketim: enë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

AUTO PRE SS LINE FEEDER Dizajni i kursimit të ruajtjes së linjës automatike të shtypit kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të energjisë. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke zvogëluar hapësirën e dyshemesë në mënyrë të...
Ushqyes i drejtuesit për kontrollin e lakut

markë: Mayflay

paketim: enë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

LOOP CO NTROL STRA I FEEDER GHTENER Dizajni i kursimit të ushqyesit për kontrollimin e lakut kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke zvogëluar hapësirën e dyshemesë në mënyrë të...
Drejtues-Feeder spiralesh 3 Në 1

markë: Mayflay

paketim: enë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SPIRALJA STR AIGHTENER USHQYESI 3 në 1 Drejtues-Prurës spirale 3 Në 1 dizajni për kursimin e hapësirës kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të energjisë. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke zvogëluar hapësirën e dyshemesë në...
Ushqyes i drejtpërdrejtë Decoiler për materiale me tension të lartë

markë: Mayflay

paketim: enë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DECO ILER FEEDER MAC HINE P FORR MATERIAL T T DYTEN SIONALE Ushqyes i zbrazësit Decoiler për modelin e kursimit të hapësirës së materialit me tension të lartë kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet...
Makinë ushqyese Decoiler për vulosjen e pjesëve të automjeteve

markë: Mayflay

paketim: enë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DEK OEZER FEEDER MACHI NE PER AU TE PJESA STAMPING Decoiler makinë ushqyes për auto pjesë vulosje s ritmin kursimit dizajn kombinon një furnizues / straightener me një decoiler powered. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke zvogëluar hapësirën e...
Linja kompakte e furnizimit për vulosjen e pjesëve të automjeteve

markë: Mayflay

paketim: enë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

COMPACT FE EDER LINE P FORR STAMPIMIN E PJESVE AUTO Linja kompakte e furnizimit për pjesët automatike që vulosin modelin e kursimit të hapësirës kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht,...
Ushqyes i Decoiler Straightener 3 Në 1 makinë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA FEEDER DECO ILER STRA IGHTENER 3 IN 1 Ushqyes i Decoiler Straightener 3 Në 1 dizajn kursimi i hapësirës së makinerisë kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke zvogëluar...
Ushqyes automatik i zbardhuesit të dekoilerit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

KUJDESI AUTOMATIK T O OILER STEIG HTENER FEEDER Ushqyes automatik i zbardhuesit të dekoilerit për modelin e kursimit të hapësirës automatike të vulosjes së ndërthurjeve kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht...
Linja e ushqimit të mbështjelljes për vulosje automatike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

VESHJE E VEPRIMIT LI NE PER STAMPING AUTO Kjo Linjë e ushqyerjes së mbështjelljes për automatizimin e stampimit të hapësirës për ndërtimin e hapësirës kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën...
Linja kompakte e ushqimit të shtypit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Ky model i kursimit të hapësirës kompakte të shtypjes së shtypit kombinon një ushqyes / straightener me një decoiler të mundësuar. Lak i lagësht zhvillohet nën gisht, duke zvogëluar hapësirën e dyshemesë në mënyrë të konsiderueshme në krahasim me...
Linjat kompakte të mbështjelljes së spirales

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linjat kompakte të mbështjelljes së mbështjelljes janë projektuar posaçërisht për të trajtuar stokun e spirales në një gjurmë të kursimit të hapësirës. Linja Compact Coil përfshin një uncoiler të motorizuar, drejtues / ushqyes të kontrolluar nga...
Linja kompakte e mbështjelljes së spirales

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linja kompakte e mbështjelljes së spirales nuk ka nevojë për një lak dhe gropë, sepse spiralja është montuar mbi mekanizmat e rrafshuesit dhe të ushqyerit . Një linjë kompakte ka shumë të njëjtat aftësi si një linjë konvencionale, por zë më pak...
Linja e ushqimit të shtypit të çelikut me forcë të lartë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Steeliqet e trasha me forcë më të lartë të tensionit kërkojnë kujdes të veçantë në procesin e trajtimit të mbështjelljes . Siguria, jetëgjatësia dhe ergonomia bëhen më të rëndësishme sesa dinamika e të ushqyerit. Për më tepër, korniza e makinerive...
Linja e ushqimit automatik kompakt

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Vija veçanërisht e ushqyerjes me kompakte automatike është e përbërë nga dy njësi kryesore: njësia e nxitësit të ushqyesve dhe njësia uncoiler . Të dy makinat mbështeten në një bazë lidhëse të salduar. Njësia e ushqyesit që drejtohet është e lidhur...
Ngjyra shtypëse për mbështjellje metalike Nc Servo Roll Feed

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Gama jonë e produkteve kupton linjat e plota të ushqyerjes së mbështjelljes në konvencionale, si dhe dizajnin kompakt, për ushqimin e materialit të mbështjelljes në presione dhe linja profilizimi. Me kërkesën tuaj, ne jemi të përgatitur të bëjmë për...
Decoiler kompakt dhe drejtues ushqyes Sistemet e furnizimit të shtypit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Decoiler kompakt dhe drejtues i ushqyesit Press F eed Systems ofron për klientët një gamë të plotë produktesh për pothuajse të gjitha aplikacionet brenda vulosjes së fletë metalike dhe industrisë së formimit të metaleve. Me Decoiler Compact And...
Shtypni Linjën e Stampimit të Feed

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Shtypja e shtypjes së linjës së shtypit u ofron klientëve një gamë të plotë të burimeve rrotulluese për ushqimin e materialit spiral në makineritë e shtypit, i cili mbulon pothuajse çdo kërkesë të mundshme. Gama e produkteve që kupton rrotullon...

Kinë Linjat e furnizimit me spirale me forcë të lartë furnizuesit

Steeliqet e trashë me forcë më të lartë të tensionit kërkojnë kujdes të veçantë në procesin e trajtimit të mbështjelljes . Siguria, jetëgjatësia dhe ergonomia bëhen më të rëndësishme sesa dinamika e të ushqyerit. Për më tepër, korniza e makinerive duhet t'i rezistojë forcave veçanërisht çift rrotullues dhe forcave të pranverës.

Linja kompakte e furnizimit për materia me forcë të lartë l është krijuar për të bërë çeliqet e trasha me forcë më të lartë elastike mbi 400Mpa. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për materialet më të kërkuara. Ato janë të përshtatshme në mënyrë optimale për prodhimin e pjesëve strukturore, si dhe për përpunimin e materialeve me forcë të lartë, madje edhe për shkallët më të larta të trashësisë së shiritit. Me sistemet tona spirale kompakte ju mund të përpunoni gjerësinë e materialit të spirales nga 400 mm në 1800mm, trashësi të spirales nga 0.6-9.0 mm, peshë spirale deri në 25000kgs.

Zakonisht makinë spirale, zbardhues decoiler NC ushqyes shërbimi 3 në 1 kombinim, linjë të shkurtër dhe kurseni hapësirën e fabrikës.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim