Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Shtypësit e shtypit > Ushqyes i Lartë Roller me Shpejtësi të Lartë
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Ushqyes i Lartë Roller me Shpejtësi të Lartë

Kategoritë e produkteve të Ushqyes i Lartë Roller me Shpejtësi të Lartë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ushqyes i Lartë Roller me Shpejtësi të Lartë , furnizuesit Ushqyes i Fletëve Auto / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ushqyes i makinerisë me shpejtësi të lartë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Nc Servo Roll Nxjerrja e shtypjes së shtypjes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC SER VO ROLL STA MPING P FEEDER RESS Nc Servo Roll Vulosja Shtypëse e shtypit është një lloj i mençur dhe i lehtë për tu operuar me makinë ushqyese në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 1300 mm, trashësi...
Nc Servo Precision Machine spirale çeliku

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC SE RVO PRECISION STEEL FEEDER MAKINA Nc Servo Precision Steel Coil Precision Steel Feed është një lloj i mençur dhe i lehtë për tu operuar me makinë ushqyese në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje metalike deri në 1300 mm,...
Makinë ushqyese pneumatike Nc Servo për shtyp hidraulik

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PNEUMATIK NC MAKINA FEEDER SE RVO P FORR SHTYPIN Hidraulik Makina ushqyese pneumatike Nc Servo për shtyp hidraulik është një lloj pajisje inteligjente dhe e lehtë për tu përdorur në treg. Mund të ushqehet me gjerësi materiali me mbështjellje...
Makinë ushqyese me shpejtësi të lartë mekanike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makineri Roller me shpejtësi të lartë Roller Machine është makinë mekanike për furnizim automatik në treg, zakonisht ideal për prodhimin me shpejtësi të lartë, siç është linja e vulosjes së tehut, linja e vulosjes së qerpikëve, linja e vulosjes së...
Ushqyes Roll Me Shpejtësi Mekanike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Ushqyesi Roller me Shpejtësi të Lartë Mekanike është makinë mekanike për ushqyes në rul, që përdoret zakonisht për prodhimin me shpejtësi të lartë, siç është linja e vulosjes së butonave metalikë, linja e vulosjes së qerpikëve, linja e vulosjes së...

Kinë Ushqyes i Lartë Roller me Shpejtësi të Lartë furnizuesit

Makinë ushqyese me shpejtësi të lartë rul zakonisht është duke punuar me makinën e shtypit me shpejtësi të lartë për të bërë pajisje metalike pajisje pajisje, të tilla si butona metalike, eyelets, tërheqës zinxhir, pranverë, goditje, sharrë sharre dhe kështu me radhë.

Mund të ushqejë trashësinë e shiritave të mbështjelljes nga 0,1 në 1,6 mm, dhe goditja e ushqyerjes deri në 400SPM.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim