Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Shtypja e pullave > Makinë shtypi me shpejtësi të lartë H Kornizë
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Makinë shtypi me shpejtësi të lartë H Kornizë

Kategoritë e produkteve të Makinë shtypi me shpejtësi të lartë H Kornizë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Makinë shtypi me shpejtësi të lartë H Kornizë , furnizuesit Makinë vulosje për metal / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Makinë e shtypjes së laminimit motorik R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Linja automatike e vulosjes së petëzimit të motorit

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linja automatike e vulosjes së petëzimit të motorit është një teknologji e përparuar formimi dhe përpunimi për të bërë petëzimin e statorit të motorit dhe rotorit, ususlly është e pajisur me pajisje automatike për shtypjen e shtypit, siç janë...
Linja automatike e vulosjes së petëzimit

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linja e vulosjes automatike e laminimit për statorin dhe rotorin me strukturë sferoidale të derdhjes së grafitit me ngurtësi të lartë, katër pjesë të shtyllave udhëzuese dhe model të mëngës së bakrit. Karakteristika dhe avantazhi i Linjës së...
Linja e shtypit me shpejtësi të lartë për të bërë pjesë LED

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linja e shtypit me shpejtësi të lartë për të bërë vijë për vulosjen e pjesëve LED është e pajisur me pajisje automatike për shtypjen e shtypit siç është dekolera e dyfishtë e kokës, makina për drejtimin e lakut dhe ushqyesit me kamera ose ushqyesja...
Shpejtësia e lartë Linja e shtypit për Stator dhe Rotor

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makinë shtypëse me shpejtësi të lartë për stator dhe rotor me strukturë sferoidale gize, që ka kallëp të ngurtë, me katër copëza shtyllash udhëzuese dhe model të mëngës së bakrit. Linja e shtypit me shpejtësi të lartë Për Stator dhe Rotor është e...
Makinë shtypi me shpejtësi të lartë për bërjen e veshit

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makina e shtypit me shpejtësi të lartë për të bërë thurje është bërë nga struktura sferoidale e hedhjes së grafitit me ngurtësi të lartë, katër pjesë të shtyllave udhëzuese dhe model të mëngës së bakrit. Makina e shtypit me shpejtësi të lartë për të...
Shtypni me shpejtësi të lartë kornizën për të bërë Terminalin

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Shtypi me shpejtësi të lartë H Frame për të bërë Terminal është i përshtatshëm për fusha të ndryshme, motor, lidhës, kompjuter, telefon celular, LED, makinë, pjesë metalike jostandarde etj. Shtypi me shpejtësi të lartë H Frame për të bërë Terminalin...

Kinë Makinë shtypi me shpejtësi të lartë H Kornizë furnizuesit

Korniza H Makina e shtypit me shpejtësi të lartë përdor aliazhet speciale të integruara prej gize me ngurtësi të lartë dhe rezistencë ndaj goditjes. Rrëshqitësi është projektuar me një udhëzues të gjatë dhe i pajisur me një pajisje balancuese rrëshqitëse për të siguruar funksionimin e saktë dhe të qëndrueshëm. Të gjithë përbërësit anti-veshin janë sisteme automatike të lubrifikimit me kohë elektronike, të tilla si mungesa e lubrifikantit, grushti do të jetë ndalesë plotësisht automatike. Sistemi i avancuar dhe i thjeshtë i kontrollit siguron saktësinë e drejtimit dhe ndalimit të rrëshqitësit. Mund të përdoret me çdo kërkesë të automatizuar të prodhimit për të rritur efikasitetin e prodhimit dhe për të zvogëluar kostot.

Korniza H është më e qëndrueshme se ajo e makinës së shtypit të kornizës C

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim