Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Pajisjet e ushqimit dhe trajtimit të spirales
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Pajisjet e ushqimit dhe trajtimit të spirales

Kategoritë e produkteve të Pajisjet e ushqimit dhe trajtimit të spirales , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Linja e kombinuar e furnizimit me mbështjellje , furnizuesit Pajisjet e ushqimit të fletës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Linja kompakte e shtypjes së shtypit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Master spirale hapësinore spirale linjë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linja e mbështjelljes kompakte e SpaceMaster përbëhet nga mosbindja, straightening dhe ushqyerja janë ideale për aplikime të kufizuara në hapësirë. SpaceMaster Compact Coil Line Seria kombinon tri funksionet e ëndrra, drejtimi, dhe të ushqyerit e...
Ushqyesit Servo me Drejtues

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Servo FEE ders ME straightener Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të madhe...
Dhoma e shtypit NC Niveli i nivelit të NC

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NJOFTIM ROO M NC LEVEL LER USHQYESI Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të madhe...
4 në 1 Ushqyes Drejtues

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

4 N 1 1 SHENJAT TENER TREGU Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të madhe ndërtimin...
Makinë ushqyese e shtypit 3-IN-1

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

3-IN-1 PARA SS MCHINE FEEDING Mayflay ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh që mbulon të gjitha kërkesat e tregut në industrinë e formimit të metaleve dhe industrinë e vulosjes së fletë metalike. Ajo është një kompani me një ekspertizë të madhe...
Ushqyesit me mbështjellje - drejtues

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SPIRALJA PRODHIME-straighteners Ushqyesit me mbështjellje - Straighteners është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe...
Ushqyes i drejtpërdrejtë spirale metalike shtypi

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

METAL SPIRALJA PRESS STRAIGHT ENER USHQYESI Ushqyesit për Drejtimin e Rrotullave Metal Coil është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë...
Niveli i nivelit të paketimit të servo ushqyesit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SE RVO FE ED ER UNCOI LER LEV ELER Servo Feeder Uncoiler Leveler është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan posaçërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për...
Ushqyes i drejtës për mbështjellës metalik

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

FEEDER FURNIZIM NDRKOMBTAR I VEPRIMIT NDRKOMBTAR Ushqyesit për Drejtimin e spirales Metal është në dizajn të hapësirës së shkurtër u krijuan posaçërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri...
Saktësia 3 në 1 Linjë ushqyes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PREKISIONI 3 NINE RRJETI FEEDER Saktësia 3 Në 1 Linja e Ushqyesit është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për...
Automatizimi Shtypni Servo Feeder

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

AUTOMA TION PRE SS SER FEEDER Automation Press Servo Feeder është në modelin e hapësirës së shkurtër u krijuan posaçërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për materialet...
Ushqyes automatik 3 në 1

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

FEEDERI AUTO 3 NE 1 Ushqyes automatik 3 Në 1 është në hapësirën e shkurtër modelimi u krijua posaçërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për materialet më të kërkuara....
Decoilers Straighteners Ushqyes Rrotullues Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DECO I LER T TENERS STRAIGH SERVO R FEEDERS OLL Decoilers Straighteners Servo Roll Feeders është në hartimin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri...
Rrëshqitës Servo Ushqyes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

STRAIGHT ENER SER VO FEEDER Straightener Servo Feeder është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për materialet më...
Linja e furnizimit me spirale të gjitha-në-një

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

T ALL GJITHA-N NJ VESHJE FEJE FURNIZUESE Linja e furnizimit të mbështjelljes gjithëpërfshirëse është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan posaçërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë...
Ushqyes Decoiler Straightener Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Decoiler Straightener Servo Feeder janë në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për materialet më të kërkuara. Ato janë...
Linjat e kompensimit të spirales

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linjat e kompensimit të mbështjelljes së spirales në modelin e hapësirës së shkurtër preferohen të përdoren në rast të hapësirës vetëm të vogël të disponueshme, si dhe në rast të materialit spiral më pak delikate me një katror të madh materialesh....
3 Në 1 Ushqyes Precision NC Servo drejtues

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linjat e ushqimit të spirales në modelimin e hapësirës së shkurtër. Zgjidhja me kosto efektive. 3 në 1 NC mbështjellës automatik me fletë metalike që vulosin makinën e ushqyesit decoiler drejtësues për linjë prodhimi të pjesëve të shasive të...
Linja kompakte e shtypjes së shtypit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Mayflay 3 në 1 veturë rezervë kolona para stiffene pjesë punuese e sistemit decoiler straightener me NC Servo ushqyes për linjën e prodhimit të pjesëve të automjeteve 3 në 1 NC mbështjellës automatik me fletë metalike që vulosin makinën e ushqyesit...
NC Servo 3 Në 1 Rrotullues i Rrjetit të Rrumbullakët

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linja e furnizimit të mbështjelljes së kombinuar Mayflay në modelin e shkurtër të hapësirës u zhvillua posaçërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për materialet më të...

Kinë Pajisjet e ushqimit dhe trajtimit të spirales furnizuesit

Pajisjet e ushqimit dhe trajtimit të spirales janë krijuar për të bërë pjatë të hollë të pjesëve të vulosjes së fletës metalike .

Aranzhimi klasik: Ushqyerja e mbështjelljes me decoiler spirale Pull-off , Drejtësi me makinë me shpejtësi të ndryshueshme, lak spirale dhe Feed Servo Roll. Një sistem ideal për aksione të ndjeshme, linja të shkurtra dhe kurseni hapësirën e fabrikës, shpejtësi të lartë ose prodhime veçanërisht dinamike.

Mund të ushqejë gjerësinë e mbështjelljes së materialit fletë nga 300 mm në 800 mm me trashësi të spirales nga 0.3-3.0 mm, me peshë spirale deri në 3000kgs.

Pajisjet e trajtimit të ushqimit dhe mbështjelljes janë të përshtatshme për stampimin e pajisjeve elektrike, pajisjen elektrike dhe vulosjen e pajisjeve shtëpiake, vulosjen e kornizave të kompjuterit etj.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim