Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > decoiler > Decoiler me dy koka
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Decoiler me dy koka

Kategoritë e produkteve të Decoiler me dy koka , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Decoiler me dy koka , furnizuesit Mini Decoiler me dy koka / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Decoiler me dy koka me shirita çeliku R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Decoilers të motorizuar me kokë të dyfishtë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Decoilers me motor të dyfishtë të motorizuar me kapacitet ngarkimi në të dy skajet: më shumë produktivitet dhe vendosje më e shkurtër. Ndërsa një arbor po punon, tjetri merr një mbështjellje të re. Karakteristikat
vulë me shpejtësi të lartë linjë prodhimi

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makinë unboiler automatike e mandrelit të dyfishtë me motor dhe kapacitet ngarkimi në të dy skajet: më shumë produktivitet dhe vendosje më e shkurtër. Ndërsa një arbor po punon, tjetri merr një mbështjellje të re. Mbështjellje mbështjellëse dritë e...

Kinë Decoiler me dy koka furnizuesit

Me qëllim të zvogëlimit të kohës për të ngarkuar një rrotull në pikën minimale, ky lloj decoiler i dyfishtë i kokës drejton njërën nga rrotullimet, pasi tjetra pret si një rezervë.

Kur rrota e drejtuar ka mbaruar, roll-i rezervë do të jetë gati për t'u lidhur me shoferin brenda një periudhe shumë të shkurtër kohore. Kur lidh rrotullën e re me shoferin, do të keni një kohë të gjatë për të ngarkuar një rrotull tjetër rezervë. Decoiler me dy koka është një zgjidhje ideale për impiantet e prodhimit, ku shpejtësia dhe vazhdimësia e prodhimit janë thelbësore në prodhimin serik. Kështu zakonisht konfiguruar me straightener lak S, me shpejtësi të lartë veshje makine dhe H frame shpejtësi të lartë aparat shtyp, ajo s `zakonisht i përshtatshëm për të rotorit motorike dhe statorit petëzim vulosje.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim