Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > decoiler
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

decoiler

Kategoritë e produkteve të decoiler , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Djep spirale , furnizuesit Decoiler i rëndë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Decoiler fletë metalike R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Decoiler paletë

më shumë

Decoiler Manual i Motorizuar

më shumë

Decoiler me dy koka

më shumë

Decoiler hidraulik me një detyrë të rëndë

Një makinë decoiler materiale e vendosur në fillim të një linje procesi të përdorur për të mbajtur dhe sigurt të shlyer ose zhveshur rripin e çelikut. Kontrollon shpejtësinë dhe drejtimin e shiritit prej metali pasi zhvishet nga spiralja dhe dërgohet në linjën e shtypit për përpunim.

Modelet manuale ose hidraulike mund të zgjidhen për rregullimin e diametrit të brendshëm, ka një zgjedhje gjerësisht për të zgjedhur në varësi të gjerësisë dhe peshës së spirales.

 

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim