Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler

Kategoritë e produkteve të Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler , furnizuesit Ushqyes automatik i Decoiler Straightener / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Punch Press Servo Feeder R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Pajisjet e ushqimit dhe trajtimit të spirales

më shumë

Linja e ushqimit të spirales

më shumë

Linjat kompakte të furnizimit

më shumë

Linjat e furnizimit me spirale me forcë të lartë

Makineria e ushqyesit Decoiler për krijimin e hapësirës së shkurtër u krijua posaçërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për materialet më të kërkuara. Ato janë të përshtatshme në mënyrë optimale për prodhimin e pjesëve strukturore, si dhe për përpunimin e materialeve me forcë të lartë - madje edhe për shkallët më të larta të trashësisë së shiritit.

Kohët e fundit, ushqyes-Straightener   gjerësia e aksioneve deri në 2000 mm dhe përafërsisht. Trashësia 9 mm, ngarkesa e mbështjelljes deri në 20 ton.

Parimet e ushqyesit për zbrazjen e decoilerit janë që Decoiler i motorizuar (mbështjellës i mbështjelljes) me makinë lëviz vazhdimisht shiritin në një lak spirale fundore që furnizon Feeder-Straightener , dhe më pas i ushqen shiritat në makinën e shtypit të energjisë gjithashtu.

Makinë ushqyese për zbardhues decoiler   është përdorur gjerësisht në vulosjen e metaleve, fletë metalike, industrinë e pjesëve të automjeteve, industrinë e vulosjes së pajisjeve, industrinë e pajisjeve shtëpiake, industrinë e pajisjeve elektrike etj.


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim