Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Drejtësues Decoiler > Drejtues i Combo Decoiler
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Drejtues i Combo Decoiler

Kategoritë e produkteve të Drejtues i Combo Decoiler , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Drejtues i Combo Uncoiler , furnizuesit Drejtues i kombinuar Decoiler / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Decoiler Cum Straightener R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Makinë e kombinuar e zbutësit të dekolteve

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA E DH COMN COM T COM KOMBINUAR DECO ILER STRAIGH Sistemet Decoiler dhe straightener kanë një kapacitet pune midis 200 dhe 600 mm gjerësi rrotull, trashësi 0.3 mm deri 4.5 mm me ngarkesë fletë spirale 500 kg deri 2000 kg e cila është e pajisur...
Makinë për drejtimin e dekolerave

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DECOI LER DREJTË ENER MACHINE Sistemet Decoiler dhe straightener kanë një kapacitet pune midis 200 dhe 600 mm gjerësi rrotull, trashësi 0.3 mm deri 4.5 mm me ngarkesë fletë spirale 500 kg deri 2000 kg e cila është e pajisur me zgjerim manual. Ajo ka...
Manuali i mbështjelljes së çelikut Makinë për nivelizimin e palëkundur

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA NDINRMJETSISU SU VETILS SIPRMARRJEVE TIL VEPRIMIT TIL FURNIZIMIT Manuali i mbështjelljes së çelikut Makinë për nivelizimin e palëkundur kanë kapacitet pune midis 200 dhe 600 mm gjerësi të rrotullimit, trashësi 0.3 mm deri 4.5 mm me ngarkesë...
Makinë për drejtimin e mbështjelljes së mbështjelljes me mbështjellës me uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA E RRJETSIS ST SIL VIKTORIT TOL ROLLERIT ME PAQET Makinë për shtrëngimin e mbështjelljes së rrotullave Me Uncoiler kanë kapacitet pune midis 200 deri 600 mm gjerësi roll, trashësi 0.3 mm deri 4.5 mm me ngarkesë fletë spirale 500 kg deri 2000...
Makinë për zbërthimin dhe shtrëngimin e mbështjelljes së pllakave të çelikut

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINEC SHECNDETSORE DHE PAJISJEVE TIL FURNIZIMIT TIL FURNIZIMIT Makineri për zbërthimin dhe shtrëngimin e mbështjelljes së pllakave të çelikut ka kapacitet pune midis 200 deri 600 mm gjerësi të rrotullimit, trashësi 0.3 mm deri 4.5 mm me ngarkesë...
Makinë prirëse dhe rralluese e mbështjelljes së rripit të bakrit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

COPPER STRIP SPIRALJA DECO iling straigh TENING MACHINE Makineri për zbardhjen dhe shtrëngimin e mbështjelljes së bakrit ka një kapacitet pune midis 200 dhe 600 mm gjerësi rrotullimi, trashësi 0.3 mm deri 4.5 mm me ngarkesë fletë spirale 500 kg deri...
Decoiler Straightener 2 në 1

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DECO ILER STRAIGHT ENER 2 IN 1 Sistemet Decoiler dhe straightener kanë një kapacitet pune midis 200 dhe 600 mm gjerësi rrotull, trashësi 0.3 mm deri 4.5 mm me ngarkesë fletë spirale 500 kg deri 2000 kg e cila është e pajisur me zgjerim manual. Ajo...
Sistemet Decoiler dhe Straightener

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DEC mushama dhe straightener SYSTEMS Sistemet Decoiler dhe straightener kanë një kapacitet pune midis 200 dhe 600 mm gjerësi rrotull, trashësi 0.3 mm deri 4.5 mm me ngarkesë fletë spirale 500 kg deri 2000 kg e cila është e pajisur me zgjerim manual....
Makinë decoiler dhe straightener

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

STRAIGHTENER OILER DEEC hidraulik Sistemet Decoiler dhe straightener kanë një kapacitet pune midis 200 dhe 600 mm gjerësi rrotull, trashësi 0.3 mm deri 4.5 mm me ngarkesë fletë spirale 500 kg deri 2000 kg e cila është e pajisur me zgjerim manual....
Kombinim Decoiler Straightener

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

KOMBINIMI DE COILER STRAIGHTENER Kombinimi Sistemet e straightener Decoiler kanë kapacitet pune midis 200 deri në 600 mm gjerësi të rrotullimit, trashësi 0.3 mm deri 4.5 mm me ngarkesë 500 kg deri në 2000 kg fletë spirale e cila është e pajisur me...
Drejtësues Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Mayflay Decoiler Straightener përdor kontakte elektromagnetike me cilësi të mirë dhe pjesë elektrike, jetë të gjatë shërbimi I përshtatshëm për materiale me trashësi 1.0-6.0 mm, i dizajnuar për të kursyer hapësirë ​​dhe funksionim të lehtë, I...
Lloj kompakt Decoiler Cum Straightener

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Sistemi i Drejtpërdrejtë Decoiler Cum Straightener përbëhet nga Decoiler Single Spindle së bashku me Straightener të drejtuar montuar përpara tij. Karakteristikë e sistemit është se pasi që janë montuar në të njëjtën strukturë bazë, shtrirja në...
Makinë e kombinuar e rafinuar uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makinë e kombinuar e drejtimit uncoiler të integruar me uncoiler dhe straightener, model për kursimin e hapësirës, ​​i përdorur gjerësisht në linjën e ushqyerjes së shtypit të vulosjes metalike. Me performancë të saktë të lartë të punës dhe sistem...
Drejtues kompakt Decoiler 2 në 1

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Straightener Compact Decoiler 2 in 1 është i njohur për shërbimet më të mira të mbështjelljes dhe drejtimit të mbështjelljes . Më tej 2 në 1 makinë Decoiler Straightener 1. Makina e rrafshimit dhe e ushqimit të rulit vendoset në të njëjtën platformë...
Decoiler spirale dhe drejtësues për Elektronikë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Decoiler Coil dhe Straightener For Elektronikë është i njohur për shërbimet më të mira të mbështjelljes dhe drejtimit të mbështjelljes. Më tej 2 në 1 makinë Decoiler Straightener 1. Makina e rrafshimit dhe e ushqimit të rulit vendoset në të njëjtën...
2 në 1 makinë zbardhës Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

2 në 1 Decoiler Straightener Machine është e njohur për shërbimet më të mira të mbështjelljes dhe drejtimit të mbështjelljes. Më tej 2 në 1 makinë Decoiler Straightener 1. Makina e rrafshimit dhe e ushqimit të rulit vendoset në të njëjtën platformë...
Drejtues automatik me spirale me precizion të lartë me uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Drejtësues automatik me spirale me precizion të lartë me uncoiler i integruar me uncoiler dhe straightener , dizajn për kursimin e hapësirës, ​​i përshtatshëm për të gjitha llojet e përpunimit të fletëve metalike. Rregulloni automatikisht kohën e...
Makinë Decoiler dhe Makinë Drejtësie

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Straightener i kombinuar i decoilerit përdoret për mbështjellje të vogla me diametër të brendshëm në vijën e ushqimit të shtypjes së vulosjes metalike. Me performancë të saktë të lartë të punës dhe sistem operativ të përshtatshëm, straightener i...
Makinë straightboer combo uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makinë straightboer combo uncoiler është e njohur për shërbimet e saj më të mira uncoiling dhe straightening . Makina është projektuar duke mbajtur të gjithë natyrën kritike të dekompetimit me shpejtësi të ndryshme. Performanca e përsosur dhe...
Makinë kompakte Decoiler Cum Straightener

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Makinë kompakte me dekoiler spastrimi iIntegruar me uncoiler dhe straightener , model për kursimin e hapësirës, ​​i përshtatshëm për të gjitha llojet e përpunimit të fletëve metalike. Rregulloni automatikisht kohën e ushqyerjes sipas shpejtësisë së...
Drejtpërdrejtë Decoiler spirale çeliku

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Drejtpërdrejtësi Decoiler Steel Coil është i njohur për shërbimet më të mira të mbështjelljes dhe drejtimit të mbështjelljes. Makina është projektuar duke mbajtur të gjithë natyrën kritike të dekompetimit me shpejtësi të ndryshme. Performanca e...

Kinë Drejtues i Combo Decoiler furnizuesit

Makinë straightboer Combo Decoiler është në modelin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi. Ajo s `i zgjuar dhe të lehtë për të lëvizur dhe të instaloni atë.

Mund të zhbllokojë dhe rregullojë mbështjelljen e fletës metalike nga gjerësia 50-600 mm, dhe trashësia nga 0.4-3.2 mm, pesha e spirales nga 300kg në 2000kgs.

`sshtë i përshtatshëm për vulosjen e pajisjeve, produkte elektrike, predhë kompjuteri etj.

Me presionin pneumatik në rregullimin e distancës së sipërme dhe të poshtme të rulit rregullues dhe rregullimin e ingranazheve të krimbit, mund të arrijë performancën saktësuese të rregullimit për shumë lloje të ndryshme të materialit fletë metalike.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim