Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Linja kompakte e shtypjes së shtypit > Shtypni Decoilerin hidraulik të linjës së ushqyerjes me ushqyes servo
Shtypni Decoilerin hidraulik të linjës së ushqyerjes me ushqyes servo
 • Shtypni Decoilerin hidraulik të linjës së ushqyerjes me ushqyes servo

Shtypni Decoilerin hidraulik të linjës së ushqyerjes me ushqyes servo

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: MAC2

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

Product Name: Coil Press Auto NC Servo Roll Feeder Machine

Applicable Coil Width: 20mm-1300mm

Applicable Coil Thickness: 0.3-3.2mm

Releasing Type: Pneumatic

PLC: Mitsubishi, Japan

Servo Motor: Mitsubishi, Japan

Servo Driver: Mitsubishi, Japan

Touch Screen: WEINVIEW, Taiwan

Function: Feeding The Coil Strips Into The Press Machine

Additional Info

paketim: Woodencase

prodhimtari: 100 sets

markë: Mayflay

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

certifikatë: CE

Kodi HS: 84283920.00

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Product Description


T ai shumë përmirësuar Press Feeding Line Hidraulike decoiler me Servo Feede r përfshijnë tipare të mëdha të reja, duke përfshirë një gjerësi maksimale material prej 800 mm, dhe 11 të punës rrotullon që i japin e materialeve spirale një shkallë të lartë mërzi.

Produktiviteti është rritur me 30% (krahasuar me pajisjet konvencionale)
Me 11 rrotullime pune, Decoiler Hidraulik i Linjës së Ushqimit të Shtypjes me aftësinë e Servo Feeder për të siguruar sheshtësi të lartë vjen nga 6 rrotullime të sipërme dhe 5 të poshtme të punës me një diametër prej 48 mm secila, duke kontribuar në përpunimin shumë të saktë.


Press Feeding Line Hydraulic Decoiler with Servo Feeder
Model:MAC2-500
Model MAC2-500
Stock Width(mm) 50-500
Stock Thickness(mm) 0.2-3.2
Max.Coil Weight(kg) 3000
Max.Coil O.D.(mm) 1200
Coil I.D.(mm) 508
Feed Length(mm) ~500*
Max. Line Speed(m/min) 16-24
Straightener Rolls(pieces) upper 6/ lower 5
Feed Rolls (set) 1
Main Motor AC2.9
Mandrel Expansion hydraulic
Unoiler Motor(kw) 1.5
Power(V) 3 Phase 220V/380V/50HZ
Operating Air(Mpa) 0.49
Straigtening performance
Material Tech-info of thickness & Width MAC2-500
0.3 500
0.4
0.6
0.8
1
1.2
1.4
1.6
1.8
2
2.3 300
2.5 230
2.8 150
3.2 110

vërejtje:

1) Shifrat e mësipërme janë materiali që ka forcë të japin σs = 245N / mm², Maks. forca elastike σb = 392 N / mm²)
2) Specifikimet janë subjekt i ndryshimit për përmirësim pa paralajmërim.

Products Show

Combined decoiler straightener feeder machine (2)

Application


Vulosja e automjeteve, prodhimi i aparateve, komponimet kompjuterike dhe elektronike, hardueri dhe pjesët metalike etj.Compact Feed lines


Pjesë automobilistike: Bracket, Damper, Barke Pad, Tie Bar, Aksesor Elektrik, Pjesë të Shellave të Printerëve, Kornizën e Kompjuterave, Rrëshqitësit me rrëshqitje të sediljeve të makinave, Mburojat e spërkatjes së trupit të makinës etj.


Stamping press feeding line


MAC2-500 Press Line Line Feeding Hydraulic Decoiler me Servo Feeder po punon në fabrikën e klientëve tanë.


Shtypni Decoiler hidraulik Line Feeding Line me Servo Feeder për zbrazjen e linjës së prodhimit të pllakave të çelikut.

Ky është një nga klientët tanë në Slloveni, ata prodhojnë pjesë të kornizës së bashkuesve me Decoiler hidraulik të linjës së ushqimit të shtypit me Servo Feeder .

Me kontrollin Yaskawa Servo Systems dhe Mitsubishi PLC, linja e ushqyerjes mund të arrijë saktësisht të ushqyerit 0.15 mm mm.


Uncoiler straightener Feeder machine

MAC2-500 Press Line Line Feeding Decoiler Hydraulic with Servo Feeder po punon në fabrikën tonë

Automatic Press Line Servo Cnc Feeder With Straightener Coil Handling Equipment MAC1


Kategoritë e Produktit : Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Linja kompakte e shtypjes së shtypit

Email tek ky furnizues
 • Ms. Vanessa
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim