Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Linja kompakte e shtypjes së shtypit
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Linja kompakte e shtypjes së shtypit

Kategoritë e produkteve të Linja kompakte e shtypjes së shtypit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Linja e shtypit kompakte , furnizuesit Linja kompakte e shtypjes së shtypit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Njoftim për shtyp kompakt R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shtypni Decoilerin hidraulik të linjës së ushqyerjes me ushqyes servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

T ai shumë përmirësuar Press Feeding Line Hidraulike decoiler me Servo Feede r përfshijnë tipare të mëdha të reja, duke përfshirë një gjerësi maksimale material prej 800 mm, dhe 11 të punës rrotullon që i japin e materialeve spirale një shkallë të...
Sistemi i furnizimit me shtyp dhe spirale

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Gama e sistemit të furnizimit me shtyp dhe spirale përfshin modele të ndryshme me performancë të lartë të linjave tona të furnizimit me spirale të cilat janë të përshtatshme për të gjitha llojet e shtypit. Sistemi i furnizimit me shtyp dhe spirale...
3 në 1 Ndreqësues të kombinuar Decoiler dhe Ushqyes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Kapacitetet e ushqyesit servo NC me makinë decoiler me straightener . Me kontrollin Yaskawa Servo Systems dhe Mitsubishi PLC, linja e ushqyerjes kompakte mund të arrijë saktësinë e ushqyerjes prej 0.15 mm. Material i përshtatshëm: CR Steel, HR...
Drejtues automatik për shtypësin e ushqimit të shtypit dhe paketuesit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Kjo makinë automatike decoiler e ushqyesve shtypës 3 IN 1 për shtypjen e makinave spirale hidraulike, duke përfshirë tiparin e udhëtimit për mbështjellës mbështjellës për marrjen e spirales. Lidhje ndërmjet mbështjellësit mbështjellës dhe ushqyesit...
Ushqyes i shërbimit të drejtpërdrejtë me Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Të dhënat e performancës së automjetit NC servo ushqyes automatik me decoiler me makinë straightener. Mbështjellje mbështjellje deri në 3000kgs Ushqyes-Drejtësues deri në 500 mm gjerësi i aksioneve dhe përafërsisht. Trashësi 3.2 mm Seksioni maksimal...
Ushqyesit NC Straightener me Uncoilers

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Kjo linjë spirale kompakte siguron ngarkim, prishje, rregullim dhe ushqim të materialit të mbështjelljes, ndërsa kërkon vetëm 3100 mm hapësirë ​​në dysheme. Për shkak se materiali është drejtuar në hyrje të shtypit, nuk kërkohet asnjë gropë looping....

Kinë Linja kompakte e shtypjes së shtypit furnizuesit

Linja kompakte e shtypit për kompakte është projektuar për të përpunuar pllakën e mesme të pjesëve të vulosjes së fletës metalike.

Linja kompakte e shtypjes kompakte është gjerësi e përshtatshme e spirales nga 400 mm në 1000 mm, trashësia e spirales nga 0.3-3.2 mm, pesha e spirales deri në 7000kgs.

Konfigurimi klasik i furnizimit të shtypit kompakt : Makinë spirale hidraulike, duke përfshirë veçorinë e udhëtimit për mbështjellës mbështjellës për marrjen dhe përqendrimin e spirales . Mbështjellje mbështjellje me makinë me shpejtësi të ndryshueshme për lak shtesë midis decoiler dhe drejtësues . Përdoret për funksionim të qetë edhe me pesha të mëdha spirale me shpejtësi të linjës së lartë dhe të gjatë   përparimet e ushqimit. Karakteristikat dhe përbërësit e ndryshëm hidraulikë dhe motorikë për të rritur kapacitetet dhe nivelin e automatizmit.

Linja kompakte e shtypit për kompakte është e përshtatshme për vulosjen e pjesëve të motorëve, pajisjen elektrike dhe   vulosja e pajisjeve shtëpiake, korniza e kompjuterit, aksesorët e frigoriferit dhe pjesët e kondicionerit që vulosin etj.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim