Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Zgjidhjet e pajisjeve për trajtimin e shtypjes dhe trajtimin e spirales > Linja kompakte e shtypjes së shtypit
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Linja kompakte e shtypjes së shtypit

Kategoritë e produkteve të Linja kompakte e shtypjes së shtypit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Linjat e spirales për servo shtyp , furnizuesit Ushqyes-nivelues kompaktFeed / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Linja e mbështjelljes CompactFeed R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Linja kompakte e furnizimit me mbështjellje për presione

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

COMPACT SPIRALJA USHQYERIT linjë për STA mping NJOFTIM Linja e ushqimit për shtypin e fletëve metalike është një proces formimi metali që përdoret gjerësisht për të prodhuar pjesë për industri të ndryshme, siç janë vulosja automobilistike, vulosja...

Kinë Linja kompakte e shtypjes së shtypit furnizuesit

Linja e kompensimit të shtypjes së spirales për vulosjen e pjesëve të automjeteve diapazoni kupton straighteners standarde për eliminimin e harkut spiral, si dhe nivele për kërkesa më të mëdha për straightening dhe straighteners saktësi me rrotullat konveks drejtimi për kërkesën më të lartë të cilësisë.

Ky sistem është i dizajnuar deri në elikë me trashësi 12.0 mm me materiale më të larta të forcës elastike që duhet të ekzekutohen në një mjedis kompakt. Gjerësia standarde standarde e punës, në varësi të llojit të straighener, është rreth 1800 mm.

Comp akt Press Feeding Line realizon kombinimin e unwinding, drejtimi dhe të ushqyerit për materiale të rënda në një mënyrë më efikase.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim