Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Linjat kompakte të furnizimit
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Linjat kompakte të furnizimit

Kategoritë e produkteve të Linjat kompakte të furnizimit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Linja kompakte e furnizuesit , furnizuesit Linja e kompensimit të spirales / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Njoftim për shtyp kompakt R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Makinë Decoiler & Feeding Leveler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DEK OILER FEED INV LEVEL MAKINA Makineria Decoiler & Feeding Leveler Përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të mbështjelljes, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që...
Unvoiler i nivelit të ushqyesit servo 3 në 1 makinë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SER VO FEE DER LE VELER UNCO 3 IN 1 MAKINA Uncoiler niveli i nivelit të ushqyesit Servo 3 në 1 Makinë Përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line Feeding Line, për rrjedhojë, janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0...
Ushqyes NC Straightener (Niveli)

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC STRAI GHTENER (LEVELER) FE EDER Ushqyes NC Straightener (Leveler) Përbërësi i Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralit, për këtë arsye, janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që...
Ushqyes kompakt për drejtimin e hapësirës

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SPACE-SAVE COM PACT straightener FEED ER Ushqyes për Hapësirën Kompakt për Hapësirën Përbërësi i Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralit, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me...
Ushqyes kompakt për drejtimin e hapësirës

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SPACE-SAVE COM PACT straightener FE EDER Ushqyes për Hapësirën Kompakt për Hapësirën Përbërësi i Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralit, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me...
Linja e ushqimit të mbështjelljes për presione

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO IL PRESES L INE Linja e ushqimit të mbështjelljes Përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të spirales janë pra në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1500 mm dhe...
Ushqyesit për Drejtimin e mbështjelljes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Përshkrimi i
Drejtimin dhe ushqyerjen e palëkundur

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Përshkrimi i prodhimit Drejtimi dhe
Ushqyes i butë Uncoiler 3 në 1

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

UNCOILER ST RAIGHTENER FE EDER 3 IN 1 Ushqyesi i Uncoiler Straightener 3 në 1 përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralëve, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me...
Linja e ushqyerjes së mbështjelljes së fletës metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Fletë MEATL CO IL FEED LINE Linja ushqyese e mbështjelljes së çarçafëve metalikë përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Linja e Feeding Coil, pra, janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri në 6.0 mm me gjerësi që varion...
Shtypni pajisje ushqyese për vulosje automatike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SHTYPI EDHE PAJISJE EDER NT P AR STAMPING AUTO Pajisjet për shtypjen e automjeteve të shtypit për vulosje automatike përbëhen nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të mbështjelljes, prandaj janë në gjendje të punojnë...
3 IN 1 Makinë ushqyese për industrinë e automobilave

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

3 në 1 FEE DER makinë për AUTOMOTIVE IND ustry 3 IN 1 Makinë ushqyese për industrinë e automobilave përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralëve, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në...
Drejtues Uncoiler Dhe Ushqyes Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

UNCILER STRIG HTENER DHE FEEDER SE RVO DUncoiler Straightener And Servo Feeder përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line Feed Feeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion...
Ushqyes Niveli Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DECOI LER Leve LER USHQYESI Ushqyesi i Nivelit të Decoiler përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralëve, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70...
Linja ushqyese e mbështjelljes metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO METAL IL FEEDI NG LINE Linja e ushqyerjes me mbështjellje metalike përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Feeding Coil, pra, janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1500...
Linja e ushqimit të spirales për industrinë e automobilave

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO LINE FEEDING LINE F APO INDUSTRI AUTOMOTIVE Sistemet e furnizimit me mbështjellje për pjesët automobilistike përbëhen nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Coil Feeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në...
Ushqyes i Decoiler Straightener 3 IN 1

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Përshkrimi i prodhimit
Linjat e furnizimit të shtypit të mbështjelljes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linjat e Feed Feed spirale janë të përbërë nga një njësi Decoiler Straightener dhe njësia NC Servo Feeder dhe janë posaçërisht të përshtatshme për profilizimin, vulosjen e vijës punuese, prerjen me lazer dhe shumë procese të tjera të përpunimit. Ajo...
Linjat e furnizimit me shtypje të spirales kompakte

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linjat kompakte për mbështjellje të mbështjelljes së mbështjelljes janë të përbërë nga një njësi Decoiler Straightener dhe njësia NC Servo Feeder dhe janë veçanërisht të përshtatshme për profilizimin, vulosjen e linjës punuese, prerjen me lazer dhe...
Linjat kompakte për shtyp

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linjat e kompensimit për shtyp janë të përbërë nga një njësi Decoiler Straightener dhe njësia NC Servo Feeder dhe janë veçanërisht të përshtatshme për profilizimin, vulosjen e vijës punuese, prerjen me lazer dhe shumë procese të tjera të përpunimit....
Shtypni linjën e ushqyerjes së pullave

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linja e ushqyerjes së vulosjes së shtypit Mayflay përbëhet nga një njësi e drejtpërdrejtë Decoiler dhe njësia e NC Servo Feeder dhe janë veçanërisht të përshtatshme për profilizimin, vulosjen e vijës së shënjimit, prerjen me lazer dhe shumë procese...

Kinë Linjat kompakte të furnizimit furnizuesit

Linjat ushqyese kompakte me dizajn kompakt preferohen të përdoren në rast të hapësirës vetëm të vogël në dispozicion, si dhe në rast të materialit spiral më pak delikate me një katror të madh materialesh. Ato zakonisht përdoren në gjatësi të ushqyerjes me madhësi të mesme dhe në numër të madhësive të goditjeve shtypi në minutë.

Me kombinimin e drejtpërdrejtë dhe ushqimit të rrotullave në një pjesë, të ashtuquajturin nxitës-ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp , mund të ruhet hapësira e nevojshme për një lak material të materialit të drejtuar.

Ndreqësi i ushqyesit furnizohet me materiale nga një lak shumë i vogël i materialit jo të drejtuar nën dekolerën .

Decoiler është i pajisur me një makinë me shpejtësi të ndryshueshme, si dhe me një kontroll shumë të ndjeshëm të lakut. Në këtë mënyrë sigurohet që gjithmonë do të ketë materiale të mjaftueshme në dispozicion për furnizimin e ndreqësitushqyesve .

Në rast se gjatësia e ushqyerjes dhe shkalla e goditjes kërkojnë një rezervë më të madhe të materialit brenda lakut të materialit, Linja Compact e mbështjelljes së spirales do të përfundojë me një gropë lak.

Me Sistemet tona të përpunimit të mbështjelljes ju mund të përpunoni gjerësinë e materialit të spirales nga 400 mm në 1800mm, trashësi spirale nga 0.6-6.0 mm, peshë spirale deri në 20000kgs.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim