Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Drejtësues Decoiler
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Drejtësues Decoiler

Kategoritë e produkteve të Drejtësues Decoiler , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Rrotulla mbështjellëse dhe drejtues , furnizuesit Drejtues i kombinuar automatik i Decoilerit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ushqim i Kombinuar Decoiler Straightener R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Zbërthimi i saktë dhe drejtësimi

më shumë

Drejtësues hidraulik i Decoilerit

Makinë straightener Decoiler është në hartimin e hapësirës së shkurtër u krijuan për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​kufi. `sshtë inteligjent dhe i lehtë për ta lëvizur dhe instaluar atë.

Kuvendi i Kombinuar i Decoiler Straightener Së bashku - 2 në 1, Ai mund të kursente në mënyrë efektive hapësirën e Instalimit, të zvogëlojë segmentin e tranzicionit të saktë të materialit në procesin e straightening, atëherë mund të maksimizojë zhvillimin e performancës së makinës.
Kabineti i kontrollit motorik të materialit të kombinuar Decoiler Straightener është relativisht i pavarur, gjithashtu ata përdorin konvertuesin e tyre të frekuencës, që do të thotë se mund të marrë mbrojtje më efektive të makinës për t'u siguruar që nuk do të shtrembërohet kur t'i nënshtrohet forcave të tjera të jashtme.
Sistemi i makinës së makinerisë straightening është transmetimi universal i bashkimit dhe ingranazheve, që mund të shmangin në mënyrë efektive dëmtimin e materialit nga rotacioni i rrotave pasive.
Rrota drejtuese ka treguesin dial, mund të gjente pikat e nivelimit shpejt. Ajo forcon ngurtësinë e rrotullës sipas rregullimit të rrotës së presionit të pasmë, pastaj e bëni efektin e straightening më të mirë.
Jeta e shërbimit të makinës do të jetë më e gjatë me shtimin e sistemit të lubrifikimit. OEM i pranuar, mund të ndryshojë ngarkesën e raftit, parametrat e korrigjimit dhe gjithashtu mund të jetë sipas nevojës për të bërë fuqi ose krahun pa presion zgjerimin hidraulik, etj.Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim