Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyesit për Drejtimin e mbështjelljes > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Uncoiler
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Ushqyes i Drejtpërdrejtë Uncoiler

Kategoritë e produkteve të Ushqyes i Drejtpërdrejtë Uncoiler , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, 3 në 1 Ushqyes Drejtues , furnizuesit Sistemet e prirjes së telave dhe Uncoiler / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ushqyes i mbështjellësve të mbështjellësve R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Ushqyerja e Drejtpërdrejtë e Pambledhjes për Pjesët Elektrike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

UNCOI LING straightening FEE Ding PËR pjesët elektrike Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, mund të...
Linjat e furnizimit me spirale për shtypjen e stampave

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO I L FEED LIN ES FO R STA MPING PRE SSES Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, mund të ruhet...
Kombinime Feed-Straightener spirale

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO IL FEEDER-STRAIGHTENER COMBOS Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, mund të ruhet hapësira e...
Feeds Dhe Produkte për Trajtimin e spirales

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

USHQIMET NJ AN PRODUKTET DREJTUESE N CO IL IL Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, mund të ruhet...
Pajisjet e stampimit shtypin Ushqyes të spirales

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

STAMPING PAJISJE MENAXHI PRES SER CO IL FEE DERS Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, mund të ruhet...
Shtypës kompakt i ushqyesit me mbështjellës spirale për vulosje metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO IL FEE STRAIGHTENER DER COMPACTED PRE SS PAMR STAMPING METAL Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në...
Ushqyes i drejtësimit të spirales Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SERVO C vaj straigh TENER USHQYESI Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, mund të ruhet hapësira e...
Decoiler i drejtpërdrejtë i ushqyesit Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SHERBIMI I SHORBIMEVE SERO DREJTSIA DE COILER Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, mund të ruhet...
Linja kompakte 3 në 1 (ushqyes-rivendosës-ushqyes)

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

COMPACT LIN E 3 IN 1 (shpështjelloj RP-Straightener-furnizues) Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp,...
Linja ushqyese e mbështjelljes për industrinë e automobilave

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

VESHJE E VEPRIMIT T CO VEPRIMIT P FORR INDUSTRINUT AUTOMOTIVE Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp,...
3 në 1 Drejtues-Ushqyes me Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

3 në 1 straig HTENER-furnizues W ITH DEC mushama Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, mund të ruhet...
Tre në një ushqyes automatik

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

TRETI N O FEEDER AUTOMATIK Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, mund të ruhet hapësira e nevojshme...
Ushqyesit për Drejtuesin e Fletëve

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

FALAS ME TAL STRAI GHTENER FEEDER Kjo është një linjë ushqyese kompakte, me makinë decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. i ashtuquajturi drejtues ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, mund të ruhet hapësira e...
Linja e shtypjes e furnizuesit të mbështjelljes metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MEYTAL CO IL FEEDER PR ESS LINE Linja e shtypit e mbështjellësit të mbështjelljes metalike është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri...
3 në 1 Ushqyes Drejtues Servo me Uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

3 në 1 SERVO STR AIGHTENER FEE DER ME UNC mushama 3 në 1 Ushqyesja e Drejtës Servo me Uncoiler është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan posaçërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë...
Shtypni sistemin ushqyes të niveleve NC

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SHTYPI F EED ING SISTEMI N C LEHTA Elektrike Sistemi i ushqyerjes së shtypur NC niveli i niveleve ushqyese është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata...
Drejtues i ushqyesit të sistemit uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SISTEMI UNCOILER EM FEEDER STRAIGHTENER Ushqyesit me Rrugë Servo Straightener është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit...

Kinë Ushqyes i Drejtpërdrejtë Uncoiler furnizuesit

Ushqyesi i Uncoiler Straightener përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të mbështjelljes, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1800 mm dhe pesha deri në 20tona, në varësi të nevojave të klientit specifik. llojet e materialeve mund të përpunohen, nga ato të buta si alumini dhe lidhjet, deri tek materialet e mbështjellë të nxehtë dhe të ftohtë, karboni dhe çeliku inox, dhe deri te materialet me rezistencë të lartë dhe çeliku i petëzimit.


Ushqyes i drejtpërdrejtë Uncoiler, me makinë Decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. Ajo përdoret për të zhveshur shiritin metalik nga stoku i spirales, duke e straightening atë në sheshtësinë e kërkuar dhe ushqyer atë për të shtypur makinën për procesin e vulosjes. Faleminderit për një trup të thurur mirë dhe strukturë të përparuar mekanike, ajo lehtë mund të trajtojë stokun e spirales deri në 20tons.


Me servo motor YASKAWA dhe drive dhe MITSUBISHI PLC, linja ushqyese mund të arrijë ushqimin shumë të saktë 15 0.15 mm. Për më tepër, i gjithë sistemi ushqyes kompakt është vetëm gjatësi 4,5 milion, gjë që do të kursejë shumë hapësirë ​​pune për punëtorinë tuaj të shtypit.


Ushqyesi i Uncoiler Straightener është i përshtatshëm për industrinë e automobilave, industrinë e aparateve shtëpiake, industrinë e ndërtesave, kompjuterin dhe industrinë e komponentëve elektronikë, industrinë e pajisjeve metalike dhe vulosjes metalike etj. Pjesë si pjesë të trupit strukturor të makinave dhe pjesë të tjera si rrahëse, tufa frenash, Tie Bar, Slide Rail e sediljeve të makinave, dritareve elektrike, radiatorëve, levave, pedaluesve, mbështetëseve të sediljeve, pjesëve të kutisë së ingranazheve, rrotave, mbështetëse për fikje, frenave, kapëseve, shiritave, bravave dhe varet për dyer, pjesë zdrukthtari, mbështetëse metalike, pllaka të shpuar, mbajtëse motorike, dyer , tabaka, udhëzues, kapele, mbështetëse, kllapa, doreza, depo, panele, kllapa, këmbë, krahë, butona, difuzersa etj.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim