Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyesit për Drejtimin e mbështjelljes > Linja e furnizimit me mbështjellje
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Linja e furnizimit me mbështjellje

Kategoritë e produkteve të Linja e furnizimit me mbështjellje , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, 3 në 1 Ushqyes Drejtues , furnizuesit Sistemet e prirjes së telave dhe Uncoiler / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ushqyes i mbështjellësve të mbështjellësve R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Ushqyes Drejtues spirale për vulosje metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

FEEDERI I TRAJTIMIT TIL PAJISJES P FORR STAMPING METAL Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese të drejtpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është...
Ushqyes i drejtpërdrejtë i dekoilerit për shtyp

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA E P PRFSHIRSIS HIGH S HIGH LART DECOIE STRAIGHTENER Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese të drejtpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes...
Sistemi i linjës së spirales që ofron produktivitetin më të lartë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SISTEMI I LINJS SIL VIKTORIT T OFF OFRIMIT T. PRODUKTIVITETIT T H MIR Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese të drejtpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e...
Fuqia e shtypit Nc Servo Ushqyes Drejtues i butë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

POWER PARA SS NC FEEDER UNCO STRAIGHTENER ILER Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është produkt...
Ushqyesit për Drejtimin e Rrotullave Servo 3 në 1

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SHORBIMI STAIGHTENER TRAJTIMI I TRAJTIMIT TO SEROVE SERO 3 në 1 Ushqyesit për Drejtimin e Rrotullave Servo 3 në 1 përbëhen nga dekoilerët me njësi makinash spirale, njësi ushqyese të drejtpërdrejtë me makinën automatike për vajosje dhe makinën e...
Ushqyes i Decolier Straightener për Linjën automatike të shtypit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DECOI L ER STRAIGHTENER FEE DER PER AUTO MATIC PR ESS LI NE Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është...
Drejtues automatik i linjave të montimit të asamblesë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

AUTOMAT ED ASSE MBLY LINES FEE DER straightener Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është produkt...
Ushqyes automatik i fletës së mbështjelljes me drejtues

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

COI L SHEET FEED AUTOMATIKE ER ME STRAIGHTENER Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është produkt...
Ushqyes Sheet NC Nurshi me rafinim uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO IL SHEET NC FEED ER ME UNC OILER STR AI GH T ENE R Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është...
Ushqyes Nc Straightener përdoret për të Bëni Pjesë Kondicionimi

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC Shpjegoj ER USHQYESI US ED T O bëjë PJESË AI R Condi TIONING Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes...
Ndreqës për zbrazësin sero NC me shtypësin e energjisë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC Servo FEE DER D ECO ILER ST RAIGHTENER WI TH POWER PRESS Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është...
Ushqyes i mbështjelljes së mbështjelljes për çelik me tension të lartë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

COI L Straightener FEEDE R për të lartë-elastik çeliku Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është...
Ushqyes kompresor me linjë spiraleje spirale

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

COMPACT CO IL FEEDING LENE STRA IGHTENER FEEDER Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është produkt...
Sistemi i trajtimit të spirales dhe linjat e njoftimit për shtyp

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

COI L I TRAJTIMIT SI STE M NJ D PRINDJE TSS FEEDEVE Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është produkt...
Ushqyese e linjës së mbështjelljes NC Niveli Niveli

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO IL FEE D LIN E LEVELER FEEDER Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është produkt kryesor në tregun...
Sistemet e kombinuara të ushqyesit të drejtpërdrejtë Për vdesin përparimtar

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

KOMBINUAR straig HTENER USHQYESI SYS met ku gjenden PËR vdesin progresive Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e...
Nc Servo Ushqyes dhe Uncoiler Marrja e pjesëve të makinave

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC SER VO FE EDER DHE OILER UNC që prodhojnë pjesë të makinave Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes...
Drejtpërdrejtës Ushqyes i mbështjelljes i përdorur në pjesët automatike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO IL FEEDER STRAIGHT ENER FURNIZUAR N P PJES AUTOMATIKE Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes është...
Automatizimi 3 në 1 Ushqyes Drejtues me Ushqyes Nc Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

AUTOMACIONI 3 I N 1 STAIGHTENER FEED ER ME NC FEEDER NC SERVO Linja kompakte e mbështjelljes së spirales përbëhet nga decoiler me njësi të makinave spirale, njësi ushqyese drejtëpërdrejtë me makinë automatike për vajosje dhe makinerinë e qethjes...

Kinë Linja e furnizimit me mbështjellje furnizuesit

Linja e furnizimit me mbështjellje përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Feeding Coil, pra, janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 deri në 1800 mm dhe pesha deri në 20tona, në varësi të nevojave të klientit specifik. Të ndryshme llojet e materialeve mund të përpunohen, nga ato të buta si alumini dhe lidhjet, deri tek materialet e mbështjellë të nxehtë dhe të ftohtë, karboni dhe çeliku inox, dhe deri te materialet me rezistencë të lartë dhe çeliku i petëzimit.


Linja e furnizimit me mbështjellje, me makinë Decoiler, straightener dhe ushqyese në një njësi kombinimi. Ajo përdoret për të zhveshur shiritin metalik nga stoku i spirales, duke e straightening atë në sheshtësinë e kërkuar dhe ushqyer atë për të shtypur makinën për procesin e vulosjes. Faleminderit për një trup të thurur mirë dhe strukturë të përparuar mekanike, ajo lehtë mund të trajtojë stokun e spirales deri në 20tons.


Me servo motor YASKAWA dhe drive dhe MITSUBISHI PLC, linja ushqyese mund të arrijë ushqimin shumë të saktë 15 0.15 mm. Për më tepër, i gjithë sistemi ushqyes kompakt është vetëm gjatësi 4,5 milion, gjë që do të kursejë shumë hapësirë ​​pune për punëtorinë tuaj të shtypit.


Linja e furnizimit me mbështjellje është e përshtatshme për industrinë e automobilave, industrinë e aparateve shtëpiake, industrinë e ndërtesave, kompjuterin dhe industrinë e komponentëve elektronikë, industrinë e pajisjeve metalike dhe vulosjes metalike etj. Pjesë si pjesë të trupit të makinave strukturore dhe pjesë të tjera si wipers, pads frenash, Tie Bar, Slide Rail e sediljeve të makinave, dritareve elektrike, radiatorëve, levave, pedaluesve, mbështetëseve të sediljeve, pjesëve të kutisë së ingranazheve, rrotave, mbështetëse për fikje, frenave, kapëseve, shiritave, bravave dhe varet për dyer, pjesë zdrukthtari, mbështetëse metalike, pllaka të shpuar, mbajtëse motorike, dyer , tabaka, udhëzues, kapele, mbështetëse, kllapa, doreza, depo, panele, kllapa, këmbë, krahë, butona, difuzersa etj.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim