Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Linja e ushqimit të spirales > Ushqyes Decoiler Straightener NC për linjën e shtypit
Ushqyes Decoiler Straightener NC për linjën e shtypit
 • Ushqyes Decoiler Straightener NC për linjën e shtypit

Ushqyes Decoiler Straightener NC për linjën e shtypit

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: MAC3

Applications: Pressing Line/Metal Stamping Line/Forming Line

Product Name: Coil Press Auto NC Servo Roll Feeder Machine

Releasing Type: Pneumatic

PLC: Mitsubishi, Japan

Servo Motor: Mitsubishi, Japan

Servo Driver: Mitsubishi, Japan

Touch Screen: WEINVIEW, Taiwan

Function: Feeding The Coil Strips Into The Press Machine

Applicable Coil Width: 50mm-1300mm

Applicable Coil Thickness: 0.3-4.5mm

Additional Info

paketim: Woodencase

prodhimtari: 100 sets

markë: Mayflay

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

certifikatë: CE

Kodi HS: 84283920.00

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Product Description


Decoiler Straightener NC servo Ushqyes për linjën e shtypit përbëhet nga një njësi Decoiler Straightener dhe njësia e servisit NC NC dhe janë posaçërisht të përshtatshme për
I pershtatshem per profilizimin, vulosjen e vijes punuese , prerjen lazer dhe shume procese te tjera makinerie.

Fleksibiliteti që mund të aplikohet në këto sero Feed Decoiler Straightener NC për linjën e shtypit bën të mundur studimin e zgjidhjes më të mirë në bazë të nevojave specifike të punës së klientëve, në varësi të sektorëve të cilëve u përkasin dhe përdorimi i vetë materialit.

Decoiler Straightener NC servo Ushqyesit për linjën e shtypit janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.4 mm në 4.5 mm me gjerësi që varion nga 70 deri në 1300 mm dhe peshë deri në 10tona në varësi të nevojave të klientit specifik.

Lloje të ndryshme të materialeve mund të përpunohen, nga ato të buta të tilla si alumini dhe lidhjet, deri tek materialet e mbështjella të nxehta dhe të ftohta, karboni dhe çeliku inox, dhe deri te materialet me rezistencë të lartë dhe çeliku i petëzimit.

Decoiler Straightener NC servo Feeder for press line
Specification
Model MAC3-300 MAC3-400 MAC3-600 MAC3-800 MAC3-1000
Stock Width(mm) 50-300 50-400 50-600 70-800 70-1000
Stock Thickness(mm) 0.4-4.5
Max.Coil Weight(kg) 5000 5000 5000 5000/7000 7000
Max.Coil O.D.(mm) Φ1400
Coil I.D.(mm) Φ508
Feed Length(mm) ~500*
Max.Line Speed(m/min) 16-24
Straightener Rolls(piece) up 4 / down 3
Feed Rolls(set) 1
Main Motor AC4.4 AC4.4 AC4.4 AC5.5 AC7.5
Mandrel Expansion hydraulic hydraulic hydraulic
Reel Motor(kw) 2.2 2.2 2.2 2.2     /    3.7 3.7
Power(v) 3 Phase 220V/380V/50HZ
Operating Air(Mpa) 0.49
Straightening Performance
Material Tech-info of thickness & Width MAC3-300 MAC3-400 MAC3-600 MAC3-800 MAC3-1000
0.3~0.8 400 400 600 800 1000
1 750
1.2 700 600
1.6 590 480 430
1.8 500 420 380
2 430 370 330
2.3 360 320 290
2.8 370 370 290 250 230
3.2 300 300 250 220 200
4.5 160 160 160 150 110

vërejtje:

1) Shifrat e mësipërme janë materiali që ka forcë të japin σs = 245N / mm², Maks. forca elastike σb = 392 N / mm²)
2) Specifikimet janë subjekt i ndryshimit për përmirësim pa paralajmërim.

Products Show

Pjesët kryesore të Detajuara të Ushqyesit sero NC të Decoiler Straightener për linjën e shtypit si më poshtë:

1. Makinë spirale --- Fuqia hidraulike, sipërfaqja rezistente ndaj veshin
2. Mandrel i Decoiler --- Zgjerimi Hidraulik, Delta Inverter
3. Shtypja e krahut --- spiralja e thurur mirë, pa shpërndarje
4. Kufizimi i krahut --- Gjetja e spirales, shmangni ndërhyrjet e spirales
5. Krahu Mbështetës --- spiralja ndihmëse ndihmëse
6. Hyrja e mbështjelljes --- Me krahun mbështetës
7. Kabineti i Kontrollit --- Ekrani me prekje nga Weinview
8. Pjesë Drejtuese --- Rrotullon drejtkëndësha çeliku GCr15
9. Dorëza dore --- Rregullimi i vlerës rregulluese
10. Njësia e qethjes --- Qethja hidraulike (opsionale)
11. Njësia e lubrifikimit --- Kontroll automatik, 20L
12. Kllapa e daljes --- Gjatësia e rregullueshme


3 In 1 Straightener&Feeder with Decoiler

Application


Vulosja e automjeteve, prodhimi i aparateve, komponimet kompjuterike dhe elektronike, hardueri dhe pjesët metalike etj.Coil feeding line for MAC3


Pjesë automobilistike: Bracket, Damper, Barke Pad, Tie Bar, Aksesor Elektrik, Pjesë të Shellave të Printerëve, Kornizën e Kompjuterave, Rrëshqitësit me rrëshqitje të sediljeve të makinave, Mburojat e spërkatjes së trupit të makinës etj.

AUTO PRESS LINEMAC3 Decoiler Straightener NC servo Ushqyes për linjën e shtypit po punon në fabrikën e klientit tonë.

Decoiler Straightener NC servo Ushqyes për linjë shtypi për zbrazjen e linjës së prodhimit të pllakave të çelikut.

Ky është një nga klientët tanë në Slloveni, ata prodhojnë pjesë të kornizës së bashkuesve me sero Decoiler Straightener NC për linjën e shtypit .

Me kontrollin Yaskawa Servo Systems dhe Mitsubishi PLC, linja e ushqyerjes mund të arrijë saktësisht të ushqyerit 0.15 mm mm.


Automatic Coil Sheet Metal Decoiling Levelling Nc Servo Roll Feeding 3 In 1 MachineNC Servo 3 In 1 Steel Straightener,Feeder And Uncoiler

Kategoritë e Produktit : Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Linja e ushqimit të spirales

Email tek ky furnizues
 • Ms. Vanessa
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim