Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyes i Drejtpërdrejtë Decoiler > Linja e ushqimit të spirales
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Linja e ushqimit të spirales

Kategoritë e produkteve të Linja e ushqimit të spirales , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Linja e ushqimit të spirales , furnizuesit Linja e vulosjes së spirales / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Sistemet e linjës së mbështjelljes R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Ushqyes Drejtues spirale Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO IL SERVO STRAI GHTENER FE EDER Ushqyesit me Rrugë Servo Straightener është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe...
Ushqyes Nc Decoiler Drejtues

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC DECOI LER STRAIGHTENER FE EDER Nc Decoiler Straightener Feeder është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan posaçërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për...
Punching Press Shtypni 3 në 1 pajisje ushqyese

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PUNCHING PRE SS 3 N 1 PAJISJE T F FEE Punimi i shtypit 3 në 1 Pajisjet e ushqyesit janë në hapësirën e shkurtër, dizenjimi është zhvilluar posaçërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të...
Ushqyes automatizimi 3 në 1

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

TARIFA E AUTOMACIONIT DERI 3 NE 1 Ushqyesi i Automatizmit 3 në 1 është në hartimin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për...
Ushqyerja e pafajshme për nivelizimin

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

UNWI NDING LEVA FEE DING DING Ushqyerja e paqëndrueshme në nivele është në modelin e hapësirës së shkurtër u krijua veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për...
Ushqyes Decoiler Straightener NC Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DECOI LER STRAIGHTENER NC SE RVO FEEDER Decoiler Straightener NC Servo Feeder është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit...
Pajisjet e ushqimit të spirales së çelikut

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

STEEL CO IL PAJISJET E FITUAR ING Pajisjet e ushqimit të mbështjelljes së çelikut janë në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të...
Ushqyes i drejtpërdrejtë drejtues

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

FINDS TENER SHENJTS S ST SHUM Ushqyesi Unwider Straightener është në dizajnin e hapësirës së shkurtër u krijuan veçanërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për...
Linjat e ushqimit të spirales Mayflay

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linjat e ushqyerjes me mbështjellje Mayflay me dizajn kompakt preferohen të përdoren në rast të hapësirës vetëm të vogël të disponueshme, si dhe në rast të materialit spiral me pak delikate me një katror të madh materialesh. Ato zakonisht përdoren...
Ushqyes Decoiler Straightener NC për linjën e shtypit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Decoiler Straightener NC servo Ushqyes për linjën e shtypit përbëhet nga një njësi Decoiler Straightener dhe njësia e servisit NC NC dhe janë posaçërisht të përshtatshme për I pershtatshem per profilizimin, vulosjen e vijes punuese , prerjen lazer...
Ushqyes kompakt i Decoiler Straightener

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Ushqyes kompakt Decoiler Straightener janë pra në gjendje të punojnë trashësi nga 0.4 mm në 4.5 mm me gjerësi që varion nga 70 deri në 1300 mm dhe peshë deri në 10 ton në varësi të nevojave të klientit specifik. Lloje të ndryshme të materialeve mund...
Ushqyes Uncoiler Straigthener Nc Ushqyes Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Nc Roller Feeding Straightening Uncoiler Machine 3 In 1 për prodhimin e pjesëve të shasive të makinave. Fuksioni i Linjës së Shtypit Kompakt si më poshtë: Pajisja e rrotave të ingranazhit të rregullimit të gjerësisë së materialit ka një dizajn unik,...
Ushqyes automatik i linjës së shtypit Servo me drejtues

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Ushqyes automatik i linjës së shtypit Servo Feeder me Straightener është aftësia për të përpunuar materiale me pagesa të sipërme ose të poshtme nga uncoiler për shkathtësi maksimale. Linja automatike e shtypit Servo Ushqyes me Straightener përbëhet...
3 në 1 Servo Ushqyes Drejtpërdrejtë Cum Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Funksioni i 3 në 1 drejtues ushqyesit sero me Decoiler 1. Saktësi e lartë: +/- 0,1 mm. 2. Ruani zonën e bimëve. 3. Servo motor japonez, PLC dhe pjesë të tjera elektrike , me kohë të gjatë përdorimi. 4. Funksionim i thjeshtë, stabilitet i sigurt dhe...
Nc Servo Ushqyes Drejtues i butë për shtyp

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Linjat kompakte spirale të prodhuara janë krijuar posaçërisht për të trajtuar stokun e spirales në një gjurmë të kursimit të hapësirës. Linja kompakte e mbështjelljes përfshin një uncoiler të motorizuar, drejtues dhe ushqyes të kontrolluar servo dhe...

Kinë Linja e ushqimit të spirales furnizuesit

Kur punoni me stok të rëndë ose me pak hapësirë, linjat e ushqimit të spirales ofrojnë zgjidhje inovative, me kosto efektive për përpunimin e mbështjelljes . Kombinimi i rregullimit dhe ushqyerjes bën një lak spirale ndonjëherë të gjatë midis Straightener dhe Servo Roll Feed .

Linja kompakte e mbështjelljes së spirales ofron për klientët një gamë të plotë produktesh për pothuajse të gjitha aplikacionet brenda industrisë së vulosjes së fletë metalike dhe industrisë së formimit të metaleve, siç janë pads frenash, shtylla e përparme, hekurudha e rrëshqitjes së sediljeve, shtylla qendrore, rrokullisja etj.

Me sistemet tona të ushqimit të shtypit ju mund të përpunoni gjerësinë e materialit të spirales nga 400 mm në 1300 mm, trashësi spirale nga 0.4-4.5 mm, peshë spirale deri në 10000kgs.

Gama jonë e produkteve kupton linjat e plota të ushqyerjes së mbështjelljes në konvencionale, si dhe dizajnin kompakt, për ushqimin e materialit të mbështjelljes në presione dhe linja profilizimi.   

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim