Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Shtypja e pullave > Makinë shtypi me shpejtësi të lartë kornizë
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Makinë shtypi me shpejtësi të lartë kornizë

Kategoritë e produkteve të Makinë shtypi me shpejtësi të lartë kornizë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Makinë shtypi me shpejtësi të lartë kornizë , furnizuesit Makinë e shtypit me shpejtësi të lartë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Makinë për shtyp me precizion të lartë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Linja e prodhimit të qerpikëve me shpejtësi të lartë

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Kompania jonë gëzon në shkallë super të madhe dhe shumë masa të përparuara të kontrollit të cilësisë duke përfshirë përpunimin CNC, makinerinë bluarëse, makinën e mërzitshme dhe pajisjet e makinës torno dhe instrumente të ndryshme provash precize...
Butoni metalik me shpejtësi të lartë që vulos makinën e shtypit

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Shpejtësia e lartë e shtypjes së butonit metalik që shtyp makinën e përdorimit të lidhjeve të integruara speciale prej gize me ngurtësi të lartë dhe rezistencë ndaj goditjes. Rrëshqitësi është projektuar me një udhëzues të gjatë dhe i pajisur me një...
Butoni automatik metalik që bën makinën e shtypur me shpejtësi të lartë

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

përshkrim i produktit Zakonisht makina e shtypit me shpejtësi të lartë përdoret për të bërë butonat metalikë, qepallë, petëzimin EI, terminalin etj. E gjithë linja e linjës së shtypit me shpejtësi të lartë është si më poshtë: Hapi-1: Makinë e...
Makinë shtypëse me precizion të lartë për ndërtimin e thonjve

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Kompania Mayflay janë prodhuese profesionale me shpejtësi të lartë shtypëse në Kinë. Shpejtësia e makinës së shtypit me shpejtësi të lartë të tipit C Mayfay mund të arrijë 200-1000SPM. Saktësia është më e mirë se +/- 0.01 mm. Dhe aftësia është 25...
Makinë e shtypit me shpejtësi të lartë

markë: Mayflay

paketim: Contaier

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Kompania Mayflay janë profesionistë Prodhimi i makinës së shtypur me shpejtësi të lartë në China.We janë vetëm e vetmja CNC e përparuar e madhe ndërkombëtare që përfshijnë FPW & VMC. Një nga prodhuesit më të mëdhenj të makinave për shtyp me...

Kinë Makinë shtypi me shpejtësi të lartë kornizë furnizuesit

Kornizë C Përdorni makinën e shtypit me shpejtësi të lartë lidhjet e specializuara të integruara të gize me ngurtësi të lartë dhe rezistencë ndaj goditjes. Rrëshqitësi është projektuar me një udhëzues të gjatë dhe i pajisur me një pajisje balancuese rrëshqitëse për të siguruar funksionimin e saktë dhe të qëndrueshëm. Të gjithë përbërësit anti-veshin janë sisteme automatike të lubrifikimit me kohë elektronike, të tilla si mungesa e lubrifikantit, grushti do të jetë ndalesë plotësisht automatike. Sistemi i avancuar dhe i thjeshtë i kontrollit siguron saktësinë e drejtimit dhe ndalimit të rrëshqitësit. Mund të përdoret me çdo kërkesë të automatizuar të prodhimit për të rritur efikasitetin e prodhimit dhe për të zvogëluar kostot.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim