Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Rreth nesh
Rreth nesh
Kompania Mayflay janë një prodhues me cilësi të lartë të të gjitha llojeve të Pajisjeve të Trajtimit të spirales dhe pajisjeve të ushqyerit me shtyp në Kinë. Prodhuesit e prodhuesve të veçantë Decoilers, Straighteners dhe Servo, dhe mund të ofrojnë një gamë të shkëlqyeshme të combo 2 në 1 decoilers dhe Straighteners, dhe gjithashtu linjat shumë të njohura të Feed Feed Compact të cilat do të zvogëlojnë hapësirën e dyshemesë dhe do të përmirësojnë në mënyrë dramatike kohën e filetimit në mbështjellje të detyrave të rënda.

Kompania Mayflay ka mësuar teknologjinë japoneze dhe duke përdorur standarde të larta parimi në përzgjedhjen e pjesëve, procesin e montimit dhe pjesëve rezervë, duke u përqëndruar në hartimin dhe ofrimin e zgjidhjeve inovative, me kosto efektive për përpunimin e mbështjelljes dhe zgjidhjet automatike të vulosjes së linjës. Mayflay zhvillohet me teknologji të përparuar dhe shërbim të vëmendshëm. Mayflay ofron një zgjidhje të ndaluar për të zgjidhur problemin e ushqimit të shiritave të mbështjelljes në shtyp aq mirë, dhe për të rritur prodhimin në mënyrë thelbësore. Sot, Mayflay është një ndërmarrje e përkushtuar që paraqet prodhim objektesh me reputacion të mirë, aftësi profesionale, menaxhim modern, rrjet të gjerë shitjesh dhe marketing të zgjuar.

Mayflay nuk është më i miri në botë, dhe çmimi nuk është më i lirë. Por ne mund të sigurojmë produkte të shkëlqyera për të arritur kërkesat tuaja dhe t'ju ndihmojmë të merrni përfitimet më të mëdha ekonomike.

Lloji i biznesit : Manufacturer , Service

Gama e Produktit : Punching Machine , Stamping Die , Feeder

Produktet / Shërbimi : Pajisjet e Trajtimit të Shtypit dhe të Trajtimit të Mbështetjes , Linja kompakte e shtypjes së shtypit , Ushqyes i drejtpërdrejtë i Decoiler , Shtypni furnizuesin , Makinë shtypi me shpejtësi të lartë , Drejtues i kombinuar Decoiler

Punonjësit Gjithsej : 101~200

Kapital (Milion US $) : 10000000RMB

Viti i themeluar : 2010

certifikatë : ISO9001 , CE

adresa e kompanise : Gaolian Section, Xinfeng Village, Xinxu Town, Huiyang District, Huizhou City, GuangDong, China, Huizhou, Guangdong, China

moreCompany Capacity
Kapaciteti tregtar

Informacion tregtar

Incoterm : FOB,CFR,CIF,CPT,CIP,Others

Terms of Payment : L/C,T/T

Peak season lead time:1-3 months

Off season lead time :One month

Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $) : US$2.5 Million - US$5 Million

Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $) : US$2.5 Million - US$5 Million

Informacion mbi eksportin

Përqindja e eksportit : 31% - 40%

Tregjet kryesore : Africa , Americas , Asia , Caribbean , East Europe , Europe , Middle East , North Europe , Oceania , Other Markets , West Europe , Worldwide

Nearest Port : SHENZHEN

Modaliteti i importit dhe eksportit: Kanë Licencë të Eksportit

    Numri i licencës së eksportit:

    02485525

    Emri i kompanisë së eksportit:

    Mayflay Machinery(Huizhou) CO.,LTD

Foto Licence:

Kapaciteti i prodhimit

Nr. I linjave të prodhimit :20

Nr i stafit të QC :5 -10 People

Shërbimet OEM të ofruara :yes

Madhësia e Fabrikës (Sq.meters) :30,000-50,000 square meters

Vendndodhja e fabrikës :Gaolian Section, Xinfeng Village, Xinxu Town, Huiyang District, Huizhou City, Guangdong, CN.

moreProduktet Kryesore
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim