Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Vanessa Ms. Vanessa
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-752-3635620 Email:vanessa@mayflay.com
Home > Produkte > Ushqyesit për Drejtimin e mbështjelljes > 3 Në 1 Ushqyes Servo
Shërbimi Online
Vanessa

Ms. Vanessa

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

3 Në 1 Ushqyes Servo

Kategoritë e produkteve të 3 Në 1 Ushqyes Servo , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, 4 në 1 Ushqyes Drejtues , furnizuesit Pajisjet e ushqimit të fletës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Drejtues i ushqyesit të sistemit uncoiler R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Nxjerrja e makinës ushqyese të pullave Nc drejtues

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

STAMPING PAJISJE ING MAKINA N C STREIGHTEN ER FEEDER Makineria e ushqimit të pullave Nc Straightener Ushqyes përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line of Feeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri...
Linja e ushqimit të fletës metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

RRJETI FEEDING P SR METAL Linja e ushqimit të fletës metalike Përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të spirales janë pra në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në...
Makinë e plotë për formimin e metaleve

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

MAKINA PLERFUNDIMTARE METAL Makinë e plotë për formimin e metaleve Përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line Feeding Line, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70...
Drejtues Uncoiler me Makinë ushqyese Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

I panjohur ILER Straightener WIT H SERVO FEE der makine Uncoiler Straightener me Servo Feeder Machine përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line Coeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri në 6.0 mm...
Linja automatike e shtypit 3 në 1 makinë ushqyese drejtësie

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PR AUTOMATIK PR ESS LINE 3 NE 1 STRAI GHTENER FEED ER MAKINA Linja automatike e shtypit 3 në 1 makinën ushqyese të drejtpërdrejtë përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line Feed Feeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë...
Nc Press Machine spiral ushqyes drejtpërdrejtë uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC PRE SS CO FEEDER STRAIG HTENER UNCO ILER MAKINA Rrjeti Nc Presser Coil Feed Straightener Uncoiler of Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line of Feeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri në 6.0 mm me...
Ushqyes Niveli Decoiler 3 në 1

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

DECOIL ER LEVELER FEE DER 3 IN 1 Ushqyes Decoiler Leveler 3 në 1 Përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralëve, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion...
Ushqyes i drejtpërdrejtë i spirales me performancë të lartë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

HIGH PERFO RMANCE C OIL straigh TENER USHQYESI Ushqyes i drejtpërdrejtë i spiralës me performancë të lartë Konsistimi i Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralit prandaj mund të punojë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm...
Ushqyes NC Servo Straightener për pajisje shtëpiake

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC SER VO FEE STRAIGHTENER DERA P FORR PAJISJE SHTETRORE Ushqyesi NC Servo Straightener për pajisjet shtëpiake përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralëve, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë...
Linjë ushqyese e mbështjellësit të linjës së rrjedhës unike me shpejtësi të lartë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

ND HIGHRMARRJE E Lartë SPE ED UNC FE EDER CO IL FEED CO IL LINE FEED Ushqyesit me Rrugë të Kondicionuar me Shpejtësi të Lartë të Rrotullave përbëhen nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line of Feeding Line, prandaj janë në gjendje të...
Shtypni Automatizimin e Linjës Shtypëse 3 në 1 Ushqyes Servo

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

PJESA E AUTOMIT TINE SHTYPIT 3 N 1 1 FE EDER Automatizimi i linjës së shtypit 3 në 1 Servo Feeder Përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralit, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm...
3 in1 Ushqyes kompakt i drejtësimit

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

3 në 1 KOMPAKTE RP Straightener USHQIMI 3 in1 Ushqyes kompakt i Rrjetit përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralëve, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm deri në 6.0 mm me gjerësi që...
NC Niveli Nxitës me pajisje prerëse

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

NC LEVE LLER FEED ER me pajisje të prerjes NC Leveler Feeder me pajisje prerëse përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line Coeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70...
Ushqyes i drejtpërdrejtë decoiler i linjës së ushqyerjes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO LIN E FEEDING LIN E DECOI LER STRAIGHTENER FE EDER Ushqyes i drejtpërdrejtë decoiler i linjës së ushqyerjes përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line Feed Feeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm...
Shërbim mbështjellës mbështjellës mbështjellës 3 në 1 makinë

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

SERO C VESHJE NDERTESA E FEED ER 3 NE 1 MAKINA Ushqyesit për rregullimin e mbështjelljes së spirales Servo 3 në 1 përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line Feed Feeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6...
3 në 1 Ushqyes drejtues i mbështjelljes metalike me mbështjellje metalike

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

3 NE 1 METAL C VESHJE FE EDER Përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Feeding Coil, pra, janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që varion nga 70 në 1500 mm dhe pesha deri në 10 ton në varësi të...
Niveli ushqyes servo dhe makina uncoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Servo FEE DER rrafshues AN D i panjohur ILER MACHINE Niveli ushqyes servo ushqyes dhe makina uncoiler përbëhen nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të mbështjelljes, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6...
Makinë për zbardhjen e mbështjelljes së spirales për pjesët metalike të vulosjes

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

CO IL FEED RP Straightener makine PER ME TAL vulosje pjesë Makina e drejtpërdrejtë e mbështjellësit të mbështjelljes përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Vetëvajtjes së mbështjelljes, prandaj janë në gjendje të punojnë...
Nxjerrës i niveleve të niveleve uncoiler NC spirale çeliku

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Çeliku C vaj UNCOILER LEV ELER FEE der Furra çeliku NC uncoiler niveli i ushqyesit përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed for Line of Feeding Line, prandaj janë në gjendje të punojnë me trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me gjerësi që...
Drejtues ushqyes sistemi Decoiler

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

Deco ILER SISTEMI FEE DER straightener Drejtpërdrejtësi Ushqyes i Sistemit Decoiler përbëhet nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të Spiralëve, për këtë arsye janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me...
Ushqyesit me spirale dhe drejtues

markë: Mayflay

paketim: Woodencase

Aftësia e Furnizimit: 100 sets

KUFIZUESIT DHE PAJISJEVE TIL VAJTJIT Ushqyesit e mbështjelljes dhe Straighteners përbëhen nga Decoiler Straightener NC Servo Roll Feed për Linjën e Ushqimit të mbështjelljes, prandaj janë në gjendje të punojnë trashësi nga 0.6 mm në 6.0 mm me...

Kinë 3 Në 1 Ushqyes Servo furnizuesit


3 Në 1 servo Ushqyesit është në hapësirën e shkurtër modelimi u krijua posaçërisht për të përmbushur nevojat e klientëve me hapësirë ​​jo të mjaftueshme. Ata ofrojnë besueshmëri të procesit edhe për materialet më të kërkuara. Ato janë të përshtatshme në mënyrë optimale për prodhimin e pjesëve strukturore, si dhe për përpunimin e materialeve me forcë të lartë - madje edhe për shkallët më të larta të trashësisë së shiritit.
 
Me kombinimin e drejtpërdrejtë dhe ushqimit të rrotullave në një makinë, të ashtuquajturin nxitës-ushqyes, i cili pozicionohet drejtpërdrejt në shtyp, mund të ruhet hapësira e nevojshme për lakin e materialit të drejtuar.
Ndreqësi i ushqyesit furnizohet me materiale nga një (në krahasim) lak shumë i vogël i materialit jo të drejtuar nën dekolerën.
Decoiler është i pajisur me një makinë me shpejtësi të ndryshueshme, si dhe me një kontroll shumë të ndjeshëm të lakut. Në këtë mënyrë sigurohet që gjithmonë do të ketë materiale të mjaftueshme në dispozicion për furnizimin e ndreqësit të ushqyesve.
Në rast se gjatësia e ushqyerjes dhe shkalla e goditjes kërkojnë një stok më të madh materiali brenda lakut të materialit, Linja e ushqyerjes me mbështjellje do të përfundojë me një gropë lak.
 
Ushqyes automatik Mayflay 3 Në 1 është i përshtatshëm për të gjitha llojet e vulosjeve automobilistike, prodhimin e pajisjeve, kompjuter dhe komponimet elektronike, harduerët dhe pjesët metalike etj.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim